Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 23.05.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Учебник???нови  
Авторstudentka (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 00:02



Здравейте, спешно са ми необходими лекции или литература по сградостроителство и архитектура, а по специално, относно архитектурата на
жилищни сгради, едно- и двуфамилни сгради, търговски сгради, производствени, обществени, многоетажни, учебни и селско-стопански сгради.
Много благодаря предварително ако някой реши да ми отговори!!!!!



Тема Re: Учебник???нови [re: studentka]  
Авторuf (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 20:20



Колеги в университета нямаш ли си?



Тема Re: Учебник???нови [re: uf]  
Авторstudentka (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 20:49



Как мислиш?



Тема Re: Учебник??? [re: studentka]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 09:40



След като търси такива лекции, то е ясно ,че не е стъпвала в час. Сега ще ги намери, ще ги назубри и утре ,като завърши ще ти стане началник или ще коли и беси в некоя община......



Тема Re: Учебник???нови [re: Bлaдo]  
Авторcтyдeнтka (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 10:01



Що не се пробваш в клуб ясновидство, може да си по-убедителен там. Много лесно стигаш до генерални заключения, да ти имам логиката. Ей писна ми от тъпанари във форума, ако не можеш да се включиш по темата, недей да ми блясваш с неподготвени изказвания



Тема Re: Учебник???нови [re: cтyдeнтka]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 11:28



Запази спокойствие студентке,повечето "архитекти" за съжаление са такива смръдливци,но понякога се налага да общуваме с тях,няма как!Не ме интересува грам защо ти трябват тези учебници,дали ходиш на лекции,дали ще ми ставаш шефка един ден или квото и да било.Имам няколко учебника по сградо имам и лекции дай някъв email или нещо!А на хората горе пожелавам един ден да им потрябва някакъв материал и да им откликнат със същото с което те на теб!





Тема Re: Учебник???нови [re: Пeтъp]  
Авторstudentka (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 12:31



zzki@abv.bg
Много благодаря предварително, търсих в нета, но не открих нищо подходящо в google.



Тема Re: Учебник???нови [re: studentka]  
Автор tzvete_das (търсеща)
Публикувано14.11.08 11:14



Скъпа бъдеща колежке (ако си такава),
архитект не се става с търсене в гугъл...
Все пак се надявам да не учиш тази специалност, а някаква друга и тези материали да не ти трябват за подготовка за изпити, а само за "обща култура"...
Потърси и в двата форума на УАСГ -

и



Тема Re: Учебник???нови [re: tzvete_das]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 09:03



Абе не мога да разбера що за комплексар трябва да си и какво самочуствие трябва да имаш за да говориш такива глупости на момичето.1во дай да погледнем страхотните ти проекти(в най-добрия случай панелки в Люлин) и тогава ще знаем дали да приемаме остроумните ти "съвети".Архитект не е някво чудо,а просто професия,да не казавам и занят, за която или ставаш или не,така че не зависи от това дали ще си търсиш материала в google или където и да било.Писнало ми е на не знам кое от "супер разбиращи" архитекти,които си мислят, че като са станали такива са хванали Господ за шлифера.Да трудно е наистина,но познавам хора с отличен успех от университета, които не могат да направят нормален разрез,еми....извинявай!





Тема Re: Учебник???нови [re: studentka]  
АвторCтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 21:41



Търся студентка дето не е ходила на лекции да направим бартер - аз ще и дам учебници, а тя ще ми го лапа. Гълтането е задължително.

За контакт: lapmi_mi_go@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.