Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 22.09.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
*Кратък преглед

Тема Мутробарок 2008нови  
Автор bob_bs (непознат )
Публикувано01.08.08 14:01



Линкът по-долу не е реклама. Лично за мен проекта е ужасяващ. Смях се много, четейки писанията в сайта



www.royalpalacebg.com



Тема Re: Мутробарок 2008нови [re: bob_bs]  
Автор review (минаващ)
Публикувано02.08.08 11:30



Как започва само - "Внимание,Внимание...", все едно съм на рибната борса :)
"Нали не смятате, че само в Дубай могат да се строят ултралуксозни и екстравагантни сгради? " - ама си и вярват значи :)
На мен лично не ми допада изобщо, прекалено претруфено.



Тема Re: Мутробарок 2008нови [re: bob_bs]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 05:14



Трудно ми е да повярвам, че това изпълнение е насериозно, но явно няма шега.
А текстът е уникален, те не са диктатори, не са световно известни дизайнери и т.н. и т.н. Особено английската версия... И имало сводове и колони в проекта...

Интересно ми е за кого е правена тази страница - за нови руснаци ли е? за африканци? Също е интересно как колегите са се навили да си сложат името под тази бутафория - парите са пари, ма има и такива неща като професионална гордост и някаква етика, колкото да са слаби...

Във всеки случай пратих сайта на много хора да видят как изглеждат части от българския пазар.



Тема Re: Мутробарок 2008нови [re: bob_bs]  
Автормock (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 16:22



Този нов стил в българската архитектура ще се помести ли в учебниците?


За мен е "1001 нощи"...от ада!!!



Тема Re: Мутробарок 2008нови [re: bob_bs]  
АвторKoцe (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 17:34



Комплекс съзаден от комплексари за комплексари...



Тема Re: Мутробарок 2008нови [re: Koцe]  
Автормитkoффф (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 12:46



Ами какво може да се каже за този проект. На пъвро място моите съболезнования за опечаления, имам предвид архитекта чиито естетични норми явно са били ампутирани. В крайна сметка, предполагам, архитектът е бил просто молива в ръката на поредния новобогаташ, който измерва красотата в броя помпозни натруфени детаили, килограмите злато, които са изразходени за позлатяване арх. елементи.

Все по често се говори за смисълът от строителството на скъпи хотели, общото заключение е, че то не преследва печалба от туризъм, а просто пране на пари ... можеби и в този случай е така



Тема Re: Мутробарок 2008нови [re: bob_bs]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано26.08.08 13:39



...които могат да си го позволят-хора с благородно потекло, блестящи звезди от шоу-бизнеса, бивши и настоящи диктатори и олигарси, хора с изтънчен вкус и отлични финансови възможности.

Тази част от изречение е просто.....нямам думи. Да не говорим за Луй XIV.





Тема Re: Мутробарок 2008 [re: Boждa]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано26.08.08 20:43



Луй XIV






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.