Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 20.09.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Добри архитекти в България?нови  
Авторmims (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 23:36



Имате ли мнение по въпроса?



Тема Re: Добри архитекти в България?нови [re: mims]  
Авторaz i pokoinia mitko domitrov.. (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 11:26



eto me tuk...s mojata rabota 5 godini:

http://www.sofia-airport.bg/pages/gallery.aspx?g=3



Тема Re: Добри архитекти в България?нови [re: az i pokoinia mitko ]  
Авторarch (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 11:38



Покойният Митко Димитров беше страхотен човек и архитект.Не ти прави чест да си присвояваш правата върху проект,който пристигна с готова идея в България и върху,който работиха цял екип от хора.



Тема Re: Добри архитекти в България?нови [re: arch]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 12:28



nikoga ne sum imal namerenie da si prisvojvam nikakvi prava...oshte poveche, che tuk ne moje da stava duma za avtorski prava v smisula na zakona. mnogo puti sme se opitvali da izjsnim tozi vapros s mitko, ni nikoi ne moja da ni otgovori tochno.i vaobshte ne prenebregvam mitko dimitrov, bjhme mnogo dobri priateli s nego. a kakvo pristigna ot holandia mnogo malko hora znajt.
sajaljvam ako si me razbral pogreshno purvijt put.



Тема а име?нови [re: re]  
Авторaиpбopн (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 11:09



а ти кой си, все пак може да се наложи да те потърсим?
и сега на твоя език:
A ti koi si, vse pak mozhe da se nalozhi da te potyrsim?



Тема Re: а име?нови [re: aиpбopн]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 08:24



хахаха...разсмя ме искрено. я да опитам сега аз на твоя език. ето тук ме има пак:
http://www.skl-consult.com/design-services.php?lang_id=1



Тема Re: а име?нови [re: az]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 14:00



Добре де, колега, след като толкова се гордеете с летището (не за първи път тук се хвалите, че сте работили по него), защо останалите проекти на бюрото ви са на такова ниво? Все пак пет години - това си е цяло следване...

Определено не бих сложил вашто творчество (а между тях има доста престижни проекти - по какъв начин се възлагат подобни поръчки в България? - питам от незнание) в един куп с други бюра.
Наскоро тук се показаха доста добри сайтове.



Тема Re: а име?нови [re: Пpяkop*]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 16:20



mikolega i na men ne mi haresva suvsem stranicata shtot se pochi njkav mehanichen sbor ot vsjkavi neshtica, ama ne sum j pravil az. ne vsichi neshta sa moi...
podobni poruchki se vuzlagat s reshenie na ministerski suvet pri utvurden budget ot fondovete, rsolucia na europeiskata komisia i t.n...mejdunaroden turg i t.n. shtom parite sa ot evropeiskata banka, bulgarska firma njma shansh da vzeme takova neshto, osven kato podizpulnitel. kakto i stava po princip, shtot chujdencite prakticheski njma kak da se opravjt s nashta normativna kasha, a i istoriata i razvitieto na takuv proekt ne eot 1-2 godini.tozi koito razpolaga s predvaritelna i druga informacia toi e s nai goljm shans da se dobere do takova neshto. tova e v obshti linii.



Тема Re: а име?нови [re: Пpяkop*]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 16:23



aaaa sega shvanh za 5-te godini...nachi tova buro v momenta e na vuzrast detska jsla...a za 5-te godini- tova e vremeto prez koeto se znaimavah ( i ne samo az razbira se) s letishteto...



Тема Re: а име?нови [re: az]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 13:47



Естествено, имах предвид, че за тези пет години все някакво влияние от наковците ще трябва да е имало. Не, че те са нещо особено, но дай боже в България да има повече сгради от подобно ниво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.