Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нашият главен архитект!нови  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 20:03



Е, почакахме, видяхме, какво ще кажете? Какво ви е мнението по въпроса за това как този главен корумпар си върши работата? Трябва ли да го търпим още или е редно да изкажем гласно своето впечатление от мафиотската история, която се разнесе около него, брат му, жена му и хиледите му ателиета, през които той прекарва всяка една поръчка в София. Какво означава целият този монопол? - това не е търговия, а Обществената Архитектурна Среда на град София- столицата..Това неговото не е благоустройство, а се нарича използване на държавна длъжност и позиции за прокарване на чисто частни интереси! Чувам вече все по-често да наричат Петър Диков -втория Стуци Янев, но не! Съвсем не е така- този човек далеч е задминал Стуци Янев по явно безскрупулно и без всякакъв морал използване на длъжността си, която трябва да защитава обществените интереси на нас гражданите. Вместо това той пъха единствено в личния си джоб поръчки, които по закон няма право да приема, да отнема от всеки друг архитект във страната, чрез долна корупция.
Това е най-мръсният главен архитект досега в историята на София, който засра и унищожи град Варна, а особено околностите му -Златните пясъци.
На интервюта отправени към туристи в Германия, хората си казаха, че вече не желаят да почиват на Златните именно заради постройките там и освиняването на града.

и аз се питам защо гласувах за Бойко Борисов...

за мен архитектурата е толкова важна за една страна и град, от нея зависи всичко-настроения, удобство, начин на живот, повръща ми се от хората като Диков- некадърници, които я унищожават с помощта на мафията и поста си!

Много жалко! Какъвто е главният архитект явно същия ще да е и кмета..Очаквах много повече




Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: Aлekc]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 20:18



Да беше дал поне един конкретен факт, а?



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: Aлekc]  
Авторммм (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 00:06



В отговор на:

На интервюта отправени към туристи в Германия, хората си казаха, че вече не желаят да почиват на Златните именно заради постройките там и освиняването на града.




Виж какво наистина казват туристите!

Българският курорт не се представи зле, въпреки че по-претенциозните кандидат-туристи надали биха са поблазнили точно от онова, което бе показано като положително - чистата вода и хубавия пясък.

От показаните кадри, заснети къде със скрита, къде с явна камера, пролича, че плажът е твърде пълен, застрояването - твърде плътно, и тълпите от туристи - твърде гъсти.


Ала анкетираните германски туристи бяха предимно позитивно настроени и изказванията им пред камера и микрофон могат да се обобщят по следния начин: "България е почти като Испания, само дето е много по-евтино"



Ето хотел Астера проектиран от Петър Диков!





Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: Aлekc]  
Авторarchitect (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 17:29



...ami da, nashiat gl arhitect vinagi si e bil korumpirano kopele, kato shesf na knipituka, posle kato shef na ncrt, i tn...ako iskate primer eto vi edin:

http://www.stroitelstvo.info/show.php?storyid=361535

http://www.stroitelstvo.info/show.php?storyid=348052

http://www.stroitelstvo.info/show.php?storyid=347943

http://www.stroitelstvo.info/show.php?storyid=326327



Тема Re: Егаси и главния архитект!нови [re: Aл]  
АвторformatC (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 22:55



факти?
примери?
ти чуваш ли се?
малко ли ти е да отидеш да видиш Ботаническата градина в София?
Е, ботаническа градина ли е вече онова или казармени жилища?
Редно ли е Ботаническата градина в столицата на страната ни да е казарма? Сега ще ти кажа- не че не е редно а е дива свинщина и некадърност!
Ако Диков беше добър проектант, нямаше така да ламти за поста "главен архитект". Без този пост или миналите му държавни постове, той щеше да е
Б Е З Р А Б О Т Е Н !!!
Никакъв опит няма като проектант и затова наема толкова много хора да му вършат работата в трите му ателиета-както каза Алекс-съгласен съм напълно с него или нея. Да, той е наел всеки току що завършил архитект от УАСГ в едно от ателиетата си или такива като теб, на които дава парички в кеш да пишат и мажат по и-нет форумите или пресата, защото за всичко е събрал спестявания! Едва ли иначе щеше да го питаш въпросния Алекс за факти, защото фактите по отношение на Диковия мафиотски бизнес са говорели дълго време и цяла София и цяла Варна го ненавиждат и говорят много повече и по-добре от теб.
Още факти да ти дам- я си помисли малко откакто той е главен архитект колко поръчки започна от раз да получава брат му, а? От къде тия поръчки кажи ми?
Колкото по-дълго остане главен архитект толкова повече ще развали предишния добър имидж на Бойко Борисов и с тази мафия за главен архитект не зная как ще го изберат отново за кмет или нещо друго...за което аз искрено съжалявам.
Аман от цялата ви тази Диковска пропаганда- па обърни се - поразгледай София или Варна- чуй какво говорят обикновените граждани и после ми тракай по клавиатурката пишейки глупости и защитавайки заплатката си от Диков. ВСИЧКИ ГО ЗНАЕМ НЕГО!!!



Тема Re: Нашият главен архитект! [re: ммм]  
Авторformat C (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 00:15



абе я мола ти се не ми пиши глупости- ти акъл имаш ли?

виж какво наистина казват туристите, а не вашата пропаганда Диковите работници и служители..
"Не, ние редовно отсядахме на българското черноморие, но последните години там се наблюдаваше активно строителство, което се и чуваше именно в часовете, когато най-много се почива. Непрекъснатият шум от сутрин до вечер е нетърпим най-вече когато си турист и си направил труд да посетиш чуждестранни курорти с единствената цел-отмора и релаксация. Освен всичко това в последно време не ни хареса пейзажа. Той бе изключително повече градски, отколкото курортен. Липсва озеленяване и зони за релаксация за сметка на гигантските бетонови постройки и сдания. Това вече не е курорт за нас нито почивка."

и не ми пиши измислици и глупости, защото съм бил в Германия и отлично зная мнението на туристи от конкретната европейска страна, която имаше голям брой туристи по нашето черноморие минали години!

Анкетирали сте пребит германец според мен или лицемер, един единствен ви е казал това, когато се е намирал на територията на страната ни- мислете преди да пишете!

Нямате и малкото логика, това което сте написали не е никакво доказателство, а донасяне пред шефа ви Петър Диков! Разбирам ви отлично, вероятно за парите, които сте взели се притеснявате да говорите истини, поради страх от тормоз на мафията върху личността ви. Оплачете се на Бойко Борисов или на полицията!

"Ето хотел Астера."..1. къде видя хотел? 2. къде видя естетика и функция в това торто подобно от мутробарока. Или по-скоро тесто- това ли е архитектурно добро решение? На картинката виждаме, че не е, а още по-трагично е да видим картинката на живо на точното място, където тя е издигната.

Нека кажа, че работих навремето в едно ателие на Петър Диков и зная как стоят въпросИТЕ с корупцията му и некомптентността му. За щастие имах малкото ум да избягам от мафията и сега не желая и съм против управлението и!

Не си губи времето да пишеш в защита, защото всички добре знаем за какво става дума, никой няма да ти се хване и най-лошото излагаш се безподобно!!!



Тема Re: ЗА ОТСТРАНЯВАНЕТО НА ДИКОВ ОТ ПОСТА МУ!!нови [re: Aлekc]  
Авторpeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 22:36



да, напълно съм съгласен!
абсолютно вярно

ХОРА НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ЗМИЯТА ПЕТЪР ДИКОВ!
даде му се изпитателен срок и видяхме какво представлява!
много лошо е този човек да остане на поста си!!!
пагубно за столицата и пагубно за всеки един нормален гражданин, пагубно за всеки българин, понеже действително това ни е столицата ебаси!
ТОЙ Е МНОГО ПО-ГОЛЯМОТО ЗЛО ОТ БИВШИЯ ГЛАВЕН АРХ. СТОЯН ЯНЕВ!





Тема Re: ЗА ОТСТРАНЯВАНЕТО НА ДИКОВ ОТ ПОСТА МУ!!нови [re: peaлиcт]  
Авторarchitect (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 10:11



ABE TRUDNO E PO PRINCIP DA MAHNESH GL.ARCHITECT SHTOT TOI SI VURVI V KOMPLEKT S KMETA.
PRI VSICHKI PREDISHNI ADMINISTRACII BESHE TAKA, A I NE SAMO V SOFIA.



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: Aлekc]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 21:02



Всичко, което си написал е вярно. Работя в чуждестранна фирма - инвеститор първи клас - всичко необходимо минава по заръка на арх. диков през бюрото на инж. Даниела Коларова, с която си делкат.



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: aз]  
Авторaз нe (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 05:21



Аман от злобари и завистници. Поне сега има адски много работа за всички. Трябва да си голям некадърник за да стоиш в днешно време със скръстени ръце и да гледаш в канчето на другия. Щях да съм частично съгласен с недоволните, ако длъжността гл.архитект бе наследствена. Тя обаче е изборна: всеки може да се кандидатира и ако е по-умел да я заеме. Другото е смешен плач. Айде че почивката ми свършиq а страшно много работа ме чака...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.