Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: aз нe]  
АвторKoцe (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 13:03



Кадърен или не, с работа или без - въпросът е принципен. Ако е истина това което се пише за П.Д. то значи човека не е за тази длъжност, защото освен професионализъм, работата на гл. архитект ,както и всички подобни обществени длъжности , изисква и висок морал. Не мога да взема страна в спора, защото не съм запознат отблизо с проблема, но е факт , че близки мои приятели от бизнеса с недвижими имоти потвърждават твърдението че има нещо силно миризливо в цялата работа. Просто П.Д. се явява като разпределитена станция при големи проекти като за това си взима и нужната комисионна. Което си е корупция. Чиста проба. Просто ми е чудно , защо въобще съществува тази длъжност, но това е друга тема.



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: aз нe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 15:06



ми аз не съм архитект, нито съм в архитектурния бизнес, просто съм служител в компания и работя по тези проекти и виждам какво става - лично пред мен са ставали нещата



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: aз]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 09:36



mi kvo da vikaj, samo vijte kvoiproekti pravi negovoto biuro i shte vi stane jsno kvo mrusno i kalno kopele e toj kradec. za tishman, naprimer. vuprosa vrno e principen.
korupciata i zloupotreba sus slujebno polojernie trebva da se nakazvat sus zatvor. a nekav glupak mi govori da ne sum gledal u razni kancheta. tapanar.



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: aз нe]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 09:38



a ti, pi4, si nekakav giotfren i kato ne shvashtash che stava duma za korupcia na nai visoko mesto si zatvarai ustata i ne si digai tup[ata glava ot kompa.



Тема Re: Егаси и главния архитект!нови [re: formatC]  
Авторpebuls (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 17:04



Abe hora, ne vi li pisna da govorite za ne6ta, koito izob6to ne vi vlizat v rabotata.....vie se 4udite za kakvo da zlobeete, samo za6toto vie ne ste na tezi mesta. Nikoi normalno misle6t 4ovek nqma da sedne i da pishe po cial den za Dikov, za Boiko i za neznam si koi. Tova 4e ste sednali da pluete tuk po cial den ozna4ava samo i edinstveno 4e vie ste samotni i ozlobeni kam jvota hora. Namerete si nqkakvo drugo zanimanie...



Тема Re: ЗА ОТСТРАНЯВАНЕТО НА ДИКОВ ОТ ПОСТА МУ!!нови [re: architect]  
Авторpebuls (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 17:07



samo ne znam koi bqhte vie za da otstranqvate golemite hora ot postovete im ahaahhahah na san moje, no na istina malko trudno



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: edin]  
АвторPebuls (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 17:10



mrusno i kalno kopele a? ne sam mnogo sigurna.... Kak mojesh da govorish za 4ovek, koito nikoga ne si vijdal ili govoril s nego...

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 20.03.08 09:49.



Тема Re: ЗА ОТСТРАНЯВАНЕТО НА ДИКОВ ОТ ПОСТА МУ!!нови [re: pebuls]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 15:03



Първо се пише на кирилица, щото сме в БГ и ние сме измислили кирелицата
Второ- ако не сме ние гражданите да си решим градските и националните въпроси- КОЙ ДРУГ ДА НИ ГИ РЕШАВА?
И трето Диков е тъпо прасе, което иска дори Кремиковци да си превърне в търговски тъпашки скапан комплекс, а хората нямат пари и хляб да си копуват, обаче Молове и лайнарщини има повече, отколкото са на гарата Кингс Крос в Лондон- за който не знае-столицата на тъпа, долнопробна и турколюбива Англия.
Да не отваряме темата за Кремиковци, защото той може да си функционира прекрасно, ако скапаните управляващи нарочно го оставят да ерозира и да се затрие, а Кремиковци е основен производител на стомана не само за БГ.



Тема Re: ЗА ОТСТРАНЯВАНЕТО НА ДИКОВ ОТ ПОСТА МУ!!нови [re: жopo]  
АвторЖOPO (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 15:06



ако не го оставяха да ерозира имах предвид (Кремиковци)!



Тема Re: Нашият главен архитект!нови [re: aз нe]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 15:17



ти ли ше кажеш кой завижда?
Завиждаме, че се разпродава БГ ли?

Заради такива като тебе България скоро няма да я има, щото вместо да мислиш за общото благо и злото, идващо от Диков, ти си мислиш само как ти и шефа ти Диков да лапнете повече.
И искам да ти НАТЪРТЯ НА КРАТКОТРАЙНАТА ПАМЕТ, която дори от вчера не помни кво е чертала, че ДИКОВ-ТЪПАТА ХИЕНА НЕ СМЕ Я ИЗБИРАЛИ, НИТО НЯКОЙ Е ЗНАЕЛ ГОВНОТО бай бойко помочков борисов КВА ДИАРИЯ ШЕ СИ НАБУТА ЗА ГЛАВЕН АРХИТЕКТ, ПРЯСНО ИЗСРАНА ОТ НЕГО!

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 20.03.08 09:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.