Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 19.04.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за дипломирането във УАСГ и един конкурс...  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 18:00



добър ден!
Наскоро се дипломирах и катедра "история и теория на архитектурата" реши че мога да поучаствам с дипломната си работа в един конкурс. печели този, който има най-много участия.
ето ви адреса, моля посетете го, пък ако го пратите и на приятели, които да го пратят на приятели и тн, ще съм ви много благодарен

http://www.florence-expo.com/show/project.asp?idut=469

отново ви благодаря,
приятен ден
PS мястото, на което могат да бъдат разгледани останалите проекти е:

http://www.florence-expo.com/show/search.asp



Тема Re: за дипломирането във УАСГ и един конкурс...нови [re: Toдop]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано18.06.07 08:09



Брао Тоше!

Супер си :-)

Я, обясни на 2 на 3 какво ти представлява проектът, че аз съм леко скарана с тоя език там от сайта. Ама нали съм фен на вашата катедра, а и си спомням ,че разправяше преди време какви идеи имаш, видях по снимките разни древни надгробни плочи - бая си се потрудил май за да ги позаснемеш :-)

"Повей,повей,ти Ветре.Ти дай му полъх, крила.От мен,от мен,Ветре- от силата,дето тая."


Тема тошко, тошкоооо -нови [re: Toдop]  
Автор ceлянинъt (член)
Публикувано18.06.07 08:13



ето така се прави:




после -
пише се "в УАСГ", както и "т. н."...

айде - поучаствай, па поуспей!
ние ще се порадваме!

Редактирано от ceлянинъt на 18.06.07 08:40.



Тема Re: за дипломирането във УАСГ и един конкурс...нови [re: Toдop]  
Авторceляндyp (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 11:26



Проектът добре - шарен, с много чертички, (къщето - нищо особено, ама на чертеж добре стои

), ама защо не вземеш да махнеш тези NBSP-та от сайта, че много нечитаемо така? Някакъв невероятен тууул си ползвал да го намажеш така, а?



Тема Re: за дипломирането в УАСГ и един конкурс...нови [re: ceляндyp]  
Авторaвтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 15:16



ми то идеята не е толкова в "къщето"
ако се зачетеш ще видиш доста повече от едно "къще". То си е описано - става въпрос за по-скоро устройствен и концептуален проект. Освен това имам съмнение колко особена трябва да се сграда с такава функция.
Иначе в момента в който разбера какво са NBSP-та с удоволсвие ще помисля дали да ги махна. И това с тула също не разбрах какво е - въпрос, комплимент или ебавка. Ма мерси :)



Тема Re: за дипломирането в УАСГ и един конкурс...нови [re: aвтopa]  
Авторrpaждaнинът (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 23:46



катедра теория и история:
блаблаблабла-бла-бла-концептуален проект-блаблаблабла-бла.
Но нищо повече.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.