Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ЦВЕТНИТЕ ЗАДАЧИнови [re: avokdar]  
АвторNk (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 15:39



Мисля, че става въпрос за композиционният център, в смисъл да е разположен централно.Балансирана може да се разбира по няколко начина.Първо цветовете, които използваш да не се преливат(ако работиш със син цвят например освен бяло, за получаване на нов цвят, смеси и с други цветове, т.е. не работи на принципа светло-тъмно, ана топло-студено.Другото-трябва да избягваш използването на сходни цветове в даден участък от полето-така работата става еднообразна.Третото, което може да се разбира под балансирана е самият вид на работата.Тя трабва да изглежда завършена, а не като отрязана част от по-голяма композиция или нещо такова.
Ако тези обеснения са ти помогнали поне малко ще се радвам :).



Тема Re: ЦВЕТНИТЕ ЗАДАЧИнови [re: avokdar]  
Автортoн (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 17:54



nqkoi 6te moje li da prati i na men usloviq i snimki na cvetni zada4i na tonsss@abv.bg :) mersi



Тема Re: Търся цветни задачинови [re: PearlJam]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 18:39



Също много бих благодарна ако някой има условия на перспективни или цветни задачи понеже нямам и нз откъде да намеря.Моля ви напишете, ако имате :)



Тема Re: ЦВЕТНИТЕ ЗАДАЧИнови [re: тoн]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 18:41



Също много бих благодарна ако някой има условия на перспективни или цветни задачи понеже нямам и нз откъде да намеря.Моля ви напишете, ако имате :) на tonsss@abv.bg :)



Тема Re: ЦВЕТНИТЕ ЗАДАЧИнови [re: Toни]  
АвторNk (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 09:32



Перспективни задачи има и във Висше строително училище "Любен Каравелов".На теб конкретно за УАСГ ли ти трябват?Да знам какво да ти пратя...



Тема Pomoshtнови [re: joysy]  
Автор Black__ (непознат )
Публикувано09.09.08 22:53



Ako nqkoi ima usloviq za cvetni zadachi shte sym strashno blagodarna da mi pratite

maila mi : geri_gloom@yahoo.ca
Pleaseeeeeeeeeeeeeee



Тема Re: ЦВЕТНИТЕ ЗАДАЧИнови [re: Nk]  
АвторWile (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 10:54



Здравейте!
Бих искал да помоля ако може да ми бъдат изпратени кандидатстудентски задачи за УАСГ. Предимно цветни търся но и капител и конструктивна не бих отказал



mail-a ми e w00_p00@abv.bg



Тема Re: имам ...нови [re: white trash]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 08:59



Ами и аз се интересувам от рисунки за архитектура не само светни , но и с молив Айде някой да прати да видя mail -hristo91@abv.bg





Тема Re: имам ...нови [re: Ицo]  
АвторDrago (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 17:36



можете ли да ми пратите условия за цветни задачи и готови такива на email bastech@abv.bg благодаря предварително :)



Тема Re: ЦВЕТНИТЕ ЗАДАЧИнови [re: тoн]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 19:03



може ли някой да ми изпрати цветни задачи,ако е възможно.ще кандидатствам в УАСГ.имейлът ми е nnji@abv.bg






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.