Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 08.07.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови  
Авторbutch (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 14:48



Tarsia da zakupia takiva ploskosti,no iavno vse oshte nikoi ne se e setil da gi vnese.Ako niakoi znae neshto po vaprosa molia da spodeli.shte pocherpia!



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: butch]  
АвторБaтБpиro (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 23:21



К'во имаш предвид? Дай някакъв Интернет линк за това, което търсиш в България? Да не се окаже, че то говориш за едно, а аз да разбирам за друго?



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: butch]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 12:50



Съвсем сигурно ги внасят. Това което съм виждал май се казваше дърволит или нещо подобно. На листове с дебелина около 1см. Порови се из сайтовете ще го намериш.



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: butch]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано16.09.05 18:59



И какво ще правиш с тях, ако не е тайна?



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: butch]  
Автор DEFLEPPARD (пристрастен)
Публикувано22.09.05 13:10



чувал съм за тия плсокости... всъщност съм учил за тях в строителния техникум преди 3-4 години - това което учихме беше че са се използвали през 70-те години и са доста остаряла технология! за нови технологии и видове плоскости не съм....



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: butch]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 20:52



какви са им качествата на тия дървесно-циментови плоскости?

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: ha!]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 17:03



В един момент, някъде в към 95г. бяха ми станали интересни. Тогава нямаше или по - точно не беше така масово навлязъл гипсо - фазерът и ми се струваше, че може да се използват като преградни стени, на дървена скара. Пожароустойчивостта им беше прилична, мотае ми се 45 мин за дебелина 8мм.... гладкостта също, директно можеха да се коват. Механичните качества обаче не бяха много цвете, якост на опън - около 20кг/см2... или нещо подобно, във всеки случай по - добри от тези на гипсо -фазер. На цена обаче бяха 70% от тази на водоустойчивия шперплат. Което тогава ми излезе скъпо и така и не си купих.



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti? [re: Д]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 17:11



хех питащият пусна бомбата на няколко места и изчезна
ако това дето го търси е баш дърволит .... през 90те го произвеждаха май с Попово
никакви качества нямаше ( освен някаква гладкост) изглеждаха гадно. цигара го бележеше по-бързо от обикновен шперплат. е, можеше да се огъва, ма пък не си стоеше огънато
не му помня цената щото хич не ме вдъхнови

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskosti?нови [re: butch]  
Авторbutchi (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 10:22



zdraveite!ne sam izbiagal,prosto internet kluba v mahalata zatvori.Za tezi ploskosti mi kaza moia sin,koito raboti v Chehia.tam se zanimava sas stroitelstvo.az iskam da pokria pokriva pod keremidite na vilata s tiah.Sina mi kaza,che go vnasiat tri firmi v Balgaria,chakam samo da prouchi v koi gradove sa.
blagodaria na vsichki koito mi pisaha.



Тема Re: chuval li e niakoi za darvesno-cimentni ploskoнови [re: butchi]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано24.10.05 10:43



Тия

предлагат цименфазер Yalipan (турски мисля). Можеш да ги провериш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.