Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 21.09.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стил Рустикнови [re: inerior]  
АвторHelper© (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 04:18



Дааа! Както често се получава истината е някъде по средата защото говорим на различни езици. Тъй като форума е „Архитектура“, а аз съм архитект, подсъзнателно възприех че става дума за стил Рустик в архитектурата. Такъв определено НЯМА, макар че стиловото определение е нещо доста свободно като тълкуване; това не е математика. Факт е, че дори в речника за чуждите думи в българския език се твърди че има архитектурен стил Рустик.
Стил Рустик в мебелното производство ИМА и моите извинения към дамата, тъй като още в първия пост тя наистина пита за мебели Рустик, видях го чак сега.



Тема Re: Стил Рустикнови [re: Helper©]  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 10:44



Аман от всезнайковци и от феноменални архитекти.Това дали сте прочели правилно или не пак не ви извинява след толкова груби и арогантни нападки от ваша страна защото даже тези които нямат архитектурно или строително образувание го знаят от обща култура това де че всъщност съществува такъв стил.Но все пак сте извинени тъй като имахте доблеста поне да си признаете че грешката е ваша.Мнението ми обаче за "специалистите" от вашата гилдия трудно ще се промени !!



Тема Re: Стил Рустикнови [re: Mapro]  
АвторMargo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 11:54



Мисля си като ви чета безпочвените обиди и нападки колко сте лесни във това да бъдете убеждавани във нещо което до сега сте били абсолютна контра .Беше ви необходим един единствен човек който да ви каже обратното и вече сте на друго мнение.Чудя се колко сте лесни за манипулиране и какви овце сте всъщност за голямо съжаление май в всякакъв аспект а уж имате претенции за умни,интелигентни и авторитетни хора !!!!
На какво основание обаче ги имате тези претенции изобщо не става ясно !!!Врщам се обратно на мнението което съм го изградила на базата на такива особи като вас че колкото един човек е по елементарен толкова е по високомерен и надут .



Тема ох, горкото -нови [re: Margo]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано01.09.05 12:13



ма много си напъваш вратните жили, бе душко - ще се спукат!
архитектурен стил няма...
а туй, че в търговията продават битово сирене "рустик" - не променя съществено нещата...

и освен това - ей ти няколко запетайки - ,,,,,,,,,,,,, - да попоставиш тук-таме...

простак, простак - но вече европеец!


Тема Re: ох, горкото -нови [re: ceлянинъt]  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 13:44



Tи вместо да ми казваш къде да слагам запетайки по добре да си сложиш малко по подходящо именце като например вместо да ми се кръщаваш "Селянин" по ти подхожда да се наречеш СЕЛЯНДУР !!!



Тема ой горкото - то ядосано...нови [re: Mapro]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано01.09.05 16:44



ето ти - за случая - четири запетайки - ,,,,
селянинът не се пише с главна буква...


за да се успокоиш - вземи си коте в къщи... коте в стил "РОКОКО"...

простак, простак - но вече европеец!


Тема Пълна хармония!нови [re: ceлянинъt]  
АвторHelper© (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 17:00



Такава пълна хармония рядко се среща: случайно ли мислите нашата забавна героиня се е вкопчила в този особен стил? Я да видим какво пише в книгите:
РУСТИКА (лат.rusticus) - „селски, груб, неодялан“
Мисля че това обяснява всичко... Аз приключих с тая джофра.



Тема Re: Дали наистина има?нови [re: Helper©]  
Автор Eлekтpokap Bиcokoпoвдиraч (много на високо)
Публикувано01.09.05 19:44



щото се среща само по американски сайтове, а както знаем американците са неграмотни.
ето едно интересно сравнение:
http://www.antiqueweb.com/articles/antiquefurnitureguide.html
дори и американците нямат рустик, но като потърсиш из гугъл излизат 10001 сайта дето ти продават "рустик" мебели. Разгледай ги за да видиш че нямат нищо общо помежду си.



Тема Re: Стил Рустикнови [re: Mapro]  
АвторPaзбиpaч (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 03:38



Коте, ако ти кажа, че инструментът ми е в стил рустик, би ли склонила да те обладая с него. ВЕрвай ми голЕма деконструкция ще падне.



Тема Re: Стил Рустикнови [re: Caнитapeн възeл]  
АвторlNTRUDER (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 04:46



Ne pitai arhitekti za stilove ot vatre6en interior te za tova i haber si namat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.