Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся архитект...  
Автор Edin drug (charlatanъ)
Публикувано20.11.04 17:09



Търся архитект.
Не е нужно да е голямо светило.
За къща около 300кв.м. РЗП, на калкан, 2 1/2 етажа, парцел 400кв.м., на 5 км.от София,но в София окръг. За мен си.
Знам какво искам, строителен техник съм макар никога да не съм работил като такъв. За което мааалко съжалявам понякога...
Без басейн и със сигурност без кула :). Може и свестен типов проект, няма нищо лошо да се копира доброто.

Счетоводител съм и в моя бранш цените се определят от търсенето и предлагането. Не че ми харесва, като на Вас май, но си е истински пазар, без черна борса.
А качеството - то е видно от водещите се един друг клиенти и диоптрите за съжаление. Целта ми не е да ограбя труда на някого, но и не си падам по извращенията. Как не могло под ХХЛв. моля в ДРУГАТА тема...

Благодаря за всички сериозни предложения.

lvv@abv.bg



Тема Re: Търся архитект...нови [re: Edin drug]  
Авторapx. (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 11:07



цените са твърди и "минимални";-)
я начертай какво искаш а аз ще ти помогна да стане на проект....
после ще говорим за цени...надраскай нещо за задание.
ако си съгласен така ..обади се тук да ти кажа адрес за кореспонденция..понеже въпросът с "дъмпинга " е малко болен и деликатен



Тема Re: Търся архитект...нови [re: apx.]  
Автор Edin drug (charlatanъ)
Публикувано23.11.04 18:46



Тук трууудно се драска, не е Архикад...

значи грубо:
мазе ~50 кв.м. на кота -2.00м.
на кота 0,00 два гаража и вход
върху мазето 50 кв.м. хол и зимна градина
върху гаражите кухня, трапезария и сервизни помещения
върху хола две спални
върху кухните още две стаи тип "тавански"
върху спалните тераса ~50 кв.м.
тук-там стълби, бани, клозети и т.н.

Имам подобен типов проект, но с доста забележки. Квартала е с английско застрояване, на по 300кв.м. Моят парцел е краен и по-голям, т.е. ще се строй само на калкан.

Ако не спечеля от тотото ще е готово след 10-на години. Т.е ще се ползва от едно семейство, защото децата ми ще гледам да са с еднопосочен билет в по-нормални страни .
Ще се строй от мен лично.

А за дъмпинга - професията ми е да се надлъгвам с държавата груууубо :). Но щом с камарата на архитектите трябва деликатно...

Виза ще имам другата седмица. Надявам се поне двама души да се обадили дотогава. Тук няма да пиша повече!

Благодаря на всеки предварително!



Тема Re: Търся архитект...нови [re: Edin drug]  
Авторapx. (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 14:30



между другото пратих нещо на ivv@avb.bg , но ми го върна с информацията че пощата не функционира ...нещо най не е валиден този адрес



Тема Re: Търся архитект...нови [re: apx.]  
Автор Edin drug (charlatanъ)
Публикувано24.11.04 20:44



LVV@abv.bg



Тема Re: Търся архитект...нови [re: Edin drug]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано25.11.04 02:20



Архитект ли точно Ви трябва?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Търся архитект...нови [re: apx.]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано28.11.04 21:06



Не бой се,бре. Просто пощата му е задръстена.



Тема Re: Търся архитект...нови [re: Dobrata]  
АвторKeнзo-Taнre (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 12:19



е стига сте правили глупави дъмпинги. В обща вреда е.
Като нямат пари няма да строят.



Тема Re: Търся архитект...нови [re: apx.]  
Автор Queen_of_wind (волна)
Публикувано10.12.04 13:56



Търся архитект, ама ако може ... без пари. За без пари и услугата ще ти е на ниво като за без пари. А доколкото схващам, май по-скоро търсиш някой да се подпише. И аз имах такъв случай - търсеха автор за вече проектирана сграда. Мина тая! Позакъсняхте..... Пък може и да намериш. Ти си питаш, пък ако мине, мине. Все накой може да се хване на празната въдица



Тема Re: Търся архитект...нови [re: Edin drug]  
Авторbady (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 18:08



...ми да те еба в инвеститора...то вие маи сички сте такива.немат пари за проект ,а пак искат сгради да строят.ебати ментетата.я ми кажи абе ти моеш ли да си купиш хладилник за 3 лв. бе?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.