Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся във Варна строителен инженер  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано08.11.04 01:17



с Аутокад. Висока заплата, постоянна работа и пр.

Хабер си нямате, къв проблем е. Даже съм навит да взема някой, който е завършил строителен техникум, да знае аутокада, и да бачка в комбина със стар инженер (него поне го имам), който, обаче, хабер си няма от компютри.

Бе кво стана с тая безработица, бе?

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Безработица сред строителните инженери?нови [re: Zzloba...]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:40



Ало колега май нещо не си в час?
А иначе безработни има много във Варна.



Тема Добър ли си в Аутокада?нови [re: Жopo]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано09.11.04 21:31



Ще ти намеря работа веднага.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Търся във Варна строителен инженернови [re: Zzloba...]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 01:47



хехе и колко е високата заплата ? а прочието ?

"Не че ме мързи, ами просто някак си не ми се почва нищо да работя"




Тема Re: Търся във Варна строителен инженернови [re: Zzloba...]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 23:47



Обади се на 0889-28-17-12 за да се разберем



Тема Фирмата е Касиопея,нови [re: 11]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано11.11.04 07:51



тел. 0887 878 513
или 604 270, 613 344, 631 755
cassviva@yahoo.com
www.infovarna.com/viva

Кажи им там, че те праща Георги Желев
Успех!

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема От теб ще съм по-добър щом си съгласен на техник.нови [re: Zzloba...]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 15:57



Ти ли си шефа? Колко си стар? Да не си пенсионер?
За какви пари говорим? Става дума за инженер завършил преди 2 г. Служил.

Аз мога ли да се обаждам на телефоните, дето си дал? Да казвам ли, че ме праща адаша?



Тема Re: Фирмата е Касиопея,нови [re: Zzloba...]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 16:32



Колега, не можах да намеря Вашата фирма в базата данни на клиентите
на



Тъй като сме представители на за България ще Ви помоля срочно да се свържете с нас, за да уточним някои аспекти на закона за авторските и сродните им права.

По глуповатото Ви заяждане в края на съобщението мога да допусна, че става дума за дебелашка шега, но въпреки това трябва да изясним всичко, затова ще си позволя да се пошегувам и аз: Елате вие, за да не дойдеме ние! Защото уверявам Ви няма да сме сами.


За допълнителна информация за продуктите на Autodesk:
Пламен Доков, тел. (02) 96 55 435
e-mail: Plamen.Dokov@prosoft.bg


Един добронамерен съвет към останалите колеги: Преди да започнете работа, уверете се, че ще работите с легални софтуерни продукти, в противен случай рискувате да останете най-неочаквано без работа и заплащане. При съмнения относно
продуктите на , не се притеснявайте да се обърнете към нас.



Тема Re: Търся във Варна строителен инженернови [re: Zzloba...]  
АвторБaш инжeнep (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 18:08



Аз съм инженер! Баш инженер! Аутокадът ми е като детска игра, имам си и опит, работа досега си нямах, но както гледам, ще се разберем. Не съм от Варна, но пристигам утре с нощния експрес. Към 6 ч. сутринта. Звъня направо на телефоните и идвам. Приготви ми бюро, компютър и трудов договор. С голяма заплата. Също безплатна квартира /поне тристаен или по-добре виличка на плажа/. Договорились?



Тема Благодаря за просташкото отношение.нови [re: Plamen]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано12.11.04 10:30



Първо, фирмата не е моя, аз НЕ работя в нея.

Второ, след като в нея няма човек, който да може да работи на Аутокад, то естествено е да предположите, че все още и нямат закупен, тъй като ще им е безполезен.

Трето, по всяка вероятност няма и да купят, тъй като аз, в качеството си на независим консултант, ще им препоръчам продукт на конкурентна фирма, представителите на която не се държат по този грубиянски начин с потенциалните си клиенти.

И, уверявам ви, че ако Аутодеск не си намери по-подходящи представители, а вие - по-подходяща за вас работа, ще загубите и двамата.

Без уважение:

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Имайки предвид някои тъпанари тук,нови [re: Жopo]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано12.11.04 10:37



бих предпочел да ми пратиш мейл с кратко CV на zzloba@dir.bg

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Търся във Варна строителен инженернови [re: Zzloba...]  
АвторApxитekт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 15:11



Интересно защо търсите инженер в клуб "архитектура". Има си клуб на инженера.



Тема Май ще се откажа. Тая работа намирисва.нови [re: Zzloba...]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 16:25



Оня Пламен ми изглежда сериозен и като нищо ще прати качулките.
Освен това не бях обърнал внимание, но това, дето повтаряш във всеки свой постинг най-отдолу наистина подсказва, че не си с всичкия. А и никът, дето си си избрал е меко казано странен. Че и мейла ти е такъв.

Ти не казваш с тебе ли ще работя, но не е трудно да се досетя, че си някоя дърта пенсионирана номенклатура, дето се е хванала да пере червени пари. Закъснял си дядка. нямам нищо против парите, но твоята злоба вече само отблъсква хората. Пари има и другаде. А и номерът, че крадеш от капиталистите вече няма да мине. Не искам да съм там, когато оня Пламен доведе качулките. Не трябваше да му се зъбиш толкова. Времената вече са други.

Бай!



Тема Re: Търся във Варна строителен инженернови [re: Zzloba...]  
АвторKocтoвa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 21:03



Другарю, Що за начин да навлизате в този клуб с политически лозунги и злоба? Че кой ще Ви възприеме насериазно? Защо излагате хубавия град Варна, пък и много пари предлагате. Очевидно не са от Костов, кой Ви ги даде да "консултирате"? Да не сте от тези бивши мижитурки, чудещи се как да изкарат някой лев - фирмата не била Ваша, но обещавате "много пари", да не сте от "новия-стар морал" нещо? Отвратително звучите тук, ако искате професионална помощ, замислете се, господине!



Тема Виждам привърженичка на Ваньо Костовнови [re: Kocтoвa]  
АвторБoйko Бopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 13:32



Кога успяхте да изпълзите от дупките дето се бяхте скрили и пак надигате глава.
Но народа вече ви познава и няма пак до ви допусне до властта. тъпанари мръсни.



Тема Виждам още един злобен пенсионер.нови [re: Бoйko Бopиcoв]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 15:27



Той пък с претенции да говори от името на народа.

Ти питаш ли я привърженичката на Костов нещо, или и се караш? Почваш изречението с "Кога", свършваш с точка. Последното ти изречение пък почва с малка буква. Няма начин да си архитект. Да не си бил партиен ръководител преди да те пенсионират? Или си бил военен?

Що не поканите с другия злобен пенсионер другарката в някой форум за политика и да не разваляте този?

И не се нервирай толкоз, защото ще ти падне ченето, пък без него народът няма да те познае. Ще вземе да се обърка и пак да те допусне до властта, което ще е голяма грешка.



Тема Каква ти привърженичка,нови [re: Бoйko Бopиcoв]  
АвторKocтoвa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 00:55



Направо съм си Костова! Но това няма отношение към темата, несвързана с архитектурата, а със строителното проектиране, очевидно нещо не сте наясно - нито с проектирането, нито с политиката. Твърдите, че сте "консултант"? Жалко за клиентите Ви! Некомпетентен сте, другарю, така не се прави нито строителство, нито политика, нито бизнес, нито държава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.