Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Moderna" arhitektura ot Bulgaria  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 19:35



nqkoi moje li da mi kaje nqkakav dobar site za "moderna" arhitektura ot Bulgaria ?

tarsq efektni i predstavitelni sgradi sgradi (za pred 4ujdenci)... staklopaket ili kakvot na vas vi haresa!! pls mi pomognete!!!!



Тема Re: "Moderna" arhitektura ot Bulgariaнови [re: ByteSize]  
Авторthe_clan (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 19:49



4ujdenci?! :) pokaji im vazrojdenskata arhitektura.......100% sa se nagledali na stakla i nikel.Pokaji im ne6to koeto ne sa vijdali!!!



Тема Re: prav si no ...нови [re: ByteSize]  
Автор БAЛKAHДЖИ (пророк)
Публикувано01.05.03 18:20



Виж по рекламните сайтове на проектантските бюра-там има, а иначе ги разходи из София - вече има доволно такива сгради, а и като видят поразголените от жегата българки мисля, че доста ще си променят мнението:)



Тема Re: "Moderna" arhitektura ot Bulgariaнови [re: ByteSize]  
АвторПoмoщ (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 21:02



Хубави сгради можеш да намериш на морето,в луксозните курорти или съответно в планината-Банско ,Пампорово,Боровец и т.н.
Сайтовете могеш да им намериш във всяка уважаваща себе си туристическа агенция.


Дано да им затвориш устата



Тема no ...нови [re: ByteSize]  
Авторвилд eacт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 13:31



I кво ти пука кво си мислят за Бьлгарията?
Помисли си само што си мисли света в момента за У.С.А след ирашката авантйура,например.

--'да,ний използуваме знаци (например:"va6te" & "u4ili6ta");
--'не,жените у нас не ходят на уни и u4ili6ta...и вьобще,нийм знаците си ги приписваме все още в манастири. Аа, вий защо биете негрите?'
--'да,жените у нас се кьпят сьс забрадки,но затова пьк без бикини';
--'не,у нас изобщто не правими секс...затова имаме отрицателен прираст.
Вь У.С.А. треа да си на 21 да пиеш лимонада,нали?'
--'не, в Бьлгария немами таквиз (показваш му "zapazaenaта marka" вьзрожденска кьща и джамията ж София)'.

Ами да,араби сме си поцти...сутрин като се погледна вь огледалото...да не мислиш це виждам ариец???
,-)



Тема Mi ti ...нови [re: вилд eacт]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 00:14



.. ako si mangal, arabin ili armenec nikoi ne moje da te opravi... a t'va deto kaza ne znam NQKOI razbra li go izob6to... ama 'aide pi6i si!!!





Тема NAMERIH ...!!!!нови [re: Пoмoщ]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 00:16



... ne sam STRA6NI PICS OT BULGARIA ami i tablici za ikonomikata i tn ot econ.bg!!! zakopah gi naprao!!! 6tom posle me pitaha "abe ti za kvo si tuka be???" predstavete si...



Праоуд ту би Бългериян <---> Gord 4e sam Bulgarin





Тема Re: Mi ti ...нови [re: ByteSize]  
Авторвилд eacт (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 17:35



А мангалите не са ли и те бьлгари?!
П.П.:дано поне това да си го разбрала!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.