Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новата сграда на БСУ  
АвторMOHИKA (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 18:51







Тема Nice...!!!нови [re: MOHИKA]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 05:10



kakvo e BSU??? U e universitet ama BS ...???



Тема Re: Nice...!!!нови [re: ByteSize]  
Авторпpяkop (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 19:55



чак пък найс...
с тия огледални прозорци сградата е като от 80те години, има плах опит за разчупване на симетрията (което пък е от 80те години на XIX век) и какво ли е БСУ? би трябвало да си личи веднага функцията - дали е учебна сграда (ако у-то е от университет), административна и т.н.
ако подмина нещо подобно по магистралата не знам дали бих си обърнал главата да го поогледам и от другата страна...

бъдете малко по-критични към нещата от старите списания



Тема Re: Nice...!!!нови [re: пpяkop]  
АвторMONlKA (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 20:57



Бургаски свободен университет.



Тема Re: Nice...!!!нови [re: пpяkop]  
Автор mitarcho (tupo dete)
Публикувано23.04.03 21:30



bravo be !!! ti imash li nqkakav dopir s arhitekturata ??? izvestno li ti e , che krasotata e neshto abstraktno !! t. e. za teb moje da e otvratitelno , za drugi da e super !
opredeleno ne e neshto prekrasno, no pak i ne e nujno da si tolkova kraen!
da ne bi da si mlad arhitekt bez rabota ???



Тема Re: Nice...!!!нови [re: mitarcho]  
Авторпpяkop (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:11



хехее, станах и млад и безработен!



Тема ABE Q...нови [re: пpяkop]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 05:14



.. se 4u be prqkor!!! mnoo si e qka sgradata !!! i sam 10000% 4e starata sgrada ne e bil po dorba!!!!! obzalagam se 4e e ot SOC vreem a si4ki znaem kolko OSAKATENA E SOC ARHITEKTURATA!!!

MNOO QKA BUILDING MONIKA!!!





Тема ниво и неговата липсанови [re: ByteSize]  
Авторпpяkop (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:03



хапката,
ако беше се представил(а) малко по-грамотно, можеше и да стане интересна дискусия за соц-архитектурата, но явно няма смисъл.
определно пост-соц. образованието вече не взима по една-две жертви, а косИ безпощадно...





Тема :o)))нови [re: пpяkop]  
Автор mitarcho (tupo dete)
Публикувано25.04.03 22:36



luibezni mi prqkore !!
q dai edin primer za dobra sgrada spored tvoite razbiraniq!!
shte mi bude li smeshno , kato vidq otgovora ti ??



Тема Hapka???нови [re: пpяkop]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 03:55



Byte=Size=Razmer... kva hapka be pi4 ??? anyway...

sorry 4e ne se predstavih dobre ama nqmam mnoo vreme da pi6a.. seki pat vlizam posleno v tozi klub.. a v interes na istinata arhitekturata vinagi mi e bila po-ineresna ot tva da pluq po nqkoi sofiqnec ili nqkoi selqk ...

ako ima6 da kaje6 ne6to za SOC arhitekturata s udovolstvie 6te te islu6ame "GRAMOTNO" az li4no sam zabelqzal 4e Sofia kakto e (v blizkite godini pridobi takav vid) krasiv grad taka i ima mnogo gorzota... i si4kata ama 100% si4kata "gorzota"
idva ot malkite blok4eta s otvraten oranjevo-jalt cvqt s balkon4eta kato galabarnici...!!! otvratni sa!!! i nqmate predstava kak se radvam kato vidq nqkoq sgrada restavrirana ili napravena kato horata... (ofice sgrada naprimer)
i mnogo se draznq na hora kato Prqkor-a koito ne ose6tat ili prosto ... ne znam.. moej bi ne iskat da ima napredak v Bulgaria.. kvo vi e be hora?? vqrno e. ima bednost i tn.. no ne gledaite tva.. vijte rasteja.. mislq 4e mnogo malko hora sravnqvat. trqbva da ima malkooooo pove4ko sravnenie.. az li4no mnogo se ineteresuvam ot arhitektura (ei taka za kef) i znam milioni site-voe za BG arhitekti i imam cqla galerq s nimki ot Bulgaria ... snimki za "pred hora" i pritejavaneto na takava informaciq mi dava pravo da tvardq si4ki tezi fakti (izboreni po gore) ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.