Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема -нови [re: Keди]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано12.11.05 11:49



пише се:
- инженер, инженерна специалност;
- запада не е умесно да бъде в кавички;
- пред че се поставя запетайка...

мдаааа...

простак, простак - но вече европеец!


Тема Re: ми дааа -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано13.11.05 17:21



На теб ша пратя лична покана



Тема Re: мда,agent provokatorнови [re: Areнт Пpoвokaтop]  
Автор raginglion (непознат)
Публикувано13.11.05 18:38



te ne sa napred ,a nie sme nazad. za mene edinstvenite koito stavat ot evropejcite sa dvamata 6vejzarci. Onaq iran4ankata ot london mnogo stroi ,ama vsi4ko e vuzduh na kompjutur napraveno,spored mene tova ne e architektura. Ti ako vidi6 qponcite( vupreki 4e i te go karat na virtual) bapravo 6te ti se stori 4e sa izvunzemni... za mene the best sa Ando i shigeru ban -tova e architekta duh i kreativna sila



Тема Re: мда,agent provokatorнови [re: Areнт Пpoвokaтop]  
Автор raginglion (непознат)
Публикувано13.11.05 18:40



a za francuzite kakvo da ti kaja...vsi4ki haresvat taq novata(nedotolkova nova ) zvezda dominique perault...ama na mene mnogo mi e sme6en gorkiq,kakto i da e,az i bez tova ne razbiram tolkova



Тема Re: мда,agent provokatorнови [re: raginglion]  
Авторangelche (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 23:42



Iran4anka v London nqma.....osven ako ne misli6 4e bagdad se e premestil:)



Тема Re: angel4eнови [re: angelche]  
Автор raginglion (непознат)
Публикувано20.11.05 00:51



zaha hadid imam predvid

''Architektur ensteht im Kopf''
Ludwig Mies van der Rohe


Тема Re: angel4eнови [re: raginglion]  
Авторangel4e (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 12:23



Аз разбирам, но явно ти не....Заха е родена в Багдад,които все още е в Ирак...не в Иран



Тема Re: VARNENSKI SVOBODEN UNIVERSITET...нови [re: бившapxит]  
Авторзyзи (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 22:04



Съгласна съм с вашето мнение! В момента и аз уча там, но бях кандидатствала за архитектура и не ме приеха. Явно трябва да си всестранно развит, за да станеш архитект, а и паралия!



Тема Re: VARNENSKI SVOBODEN UNIVERSITET...нови [re: Niakoi]  
АвторKeди (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 05:19



От 400 до 1000-1000 и нещо -> зависи от специалността



Тема Re: VARNENSKI SVOBODEN UNIVERSITET...нови [re: sncl]  
Автор DEFLEPPARD (пристрастен)
Публикувано05.12.05 08:12



акредитацията изтече миналата година, още преди това беше започнала работата по подновяването й не знам докъде стигнаха - но мисля че е подновена... заверки - имаме (за жалост) всеки преподавател сам си поставя условията за заверка - някой искат присъствие, други курсови работи, трети проекти и т.н. и т.н.
въпроса с проектите и защитата им е мнооого болезнен (поне за мен)
причината е че имаме твърде много асистенти и заедно с професора стават поне 3-4 човека при които трябва да минаваш корекции и да угодиш на всички на практика е невъзможно... да не говорим че се подиграват с труда и постоянно променят всичко по проектите - дори и заданията...
последното което ми се случи беше един четвъртък следобяд една от асистентките да ми проемни заданието, след малко влиза доцента и казва "утре който не ми покаже почти готов проект - двойка на проекта и ще се видим догодина".... направо издивях...
управниците се старят да поемат изискванията на 2 институции - тази на БАН и УАСГ, от друга страна имат договорка с някакъв австрийски университет в който можем да се преместим по всяко време, както и да се обучаваме успоредно и на двете места, автоматично това значи че трябва да покрием и техните изисквания... опитват се да устаноявават връзки и с Русия и Германия (скоро имаше някаква практика в Германия ) постоянно имаме чуждестранни гости, идвали са немски и чешки архитекти да ни водят лекции за саниране, метро и не знам си кво още.... класата в университета е доста смесена има хора които се депресират ако не успеят да изхарчат по 5 бона на месец, но има и такива които работят главно за да си плащат таксите...
за 100-200лв. във Варна никой не работи, самия град е на по-високо ниво... ма в Сф нещата са доста по напред така че няма кво да се обясняваме по тоя въпрос :)
за чертането - има перфектни условия за чертане в университета, който чертае на ръка - чертае там, който държи на компютъра - си чертае вкъщи, има и доста студенти с лаптопи вече които чертаят... където им скимне ;)
всичко живо изисква майка си и баща си (сори за израза)
например: по градоустройство за да бъдем допуснати до изпит трябва да сме направили един проект, да сме пречертали 40 чертежа, да сме развили 60 въпроса (от конспекта май не разбрах точно) и тва - само за да се явим на изпита....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.