Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 26.05.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Architectural Desktop  
Авторлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 08:42



някой да знае откъде мога да си намеря Architectural Desktop или каквото и да е друго нещо - което да ми позволи да си направя любителски план на къщата и да мога да си играя с него преразпределяйки помещенията?



Тема Re: Architectural Desktopнови [re: любитeл]  
Авторolio (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 21:27



pi6i mi na olafgeorgiev@interia.pl 4e da ti pratia tozi program



Тема i az iskamнови [re: olio]  
Авторcad (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 18:45



Kakwi sa iziskwaniqta za PC-to



Тема Re: i az iskamнови [re: cad]  
Автор balkandji_barovsky (пророк)
Публикувано22.03.02 18:26



Аз пък имам следното питане - За какво ви е?
Archicad определено е по-добра програма в тази насока, а пък иначе стандартната комбинация от Autocad и 3DStudio върши идеална работа:)



Тема Re: i az iskamнови [re: balkandji_barovsky]  
Авторolio (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 21:39



balkadji_barovski e prav 4e Archikad e po dobra za tazi cel, no se symniavam da se opravite, poneze tova sa ve4e "profi"- cad programi s koito za neprofesionalist e mnogo trudno da se opravi, ako ne i nevyzmozno! , no ako vse pak ako dyrzite, to moga da ja vi ja izpratia na 4asti v rar-format no v max. 4MB failove




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.