Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 06.10.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Salut!нови  
АвторAlx (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:14



S'il vous plait, mon cher ami, don't be too long!



Тема Je suis la,нови [re: Alx]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:20



ma nuee! je n'ai pas pu ecrire la, moi non plus.



Тема maisнови [re: Alx]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:26



ou est-ce que tu as passe? Je t'attends ici, viens voir




Тема Re: Je suis la,нови [re: bor]  
Авторalx (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:28



Gueorguiiiiiii, mili moi!!! Kolko se radvam che si tuk! Az milseh, che shte mine pone polovin chas dokato vlezesh v dni.ru, izchaksh da doida, vidish che ne idvam, poglednesh poshtata, bla-bla-bla.... I za tova vlyzah v Word, za da si ponapisha "domashnoto" za ponedelnik......Kolko si mi brz i saobrzitelen!! Kak si, mili Borovincho?



Тема Miloto mi oblache-kanibalche!нови [re: alx]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:31



ami az vljazoh predi 19 h v dni, no ne mojah da napisha posting, motah se, probvah - nisto! otvorih si kutijata, no tam imashe samo reklami. i posle otkrih tvoja mail i dojdoh tuk. dobre sam, mila, samo ot 2 dni me boli ljavata kitka,, no inache sam dobre.



Тема Re: maisнови [re: bor]  
Авторalx (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:31



Govori, govori, az razbiram vsichko... E, za sega ne moga da otgovaryam na frenski, no razbiram dosta po-veche ;9 ot predi. Prepod. po fr. e strashen simpatyaga, postoyanno se maitapi... no mejdu maitap i maitap...nie sme usvoili dosta materiya. Mnogo e sladk!



Тема Blagoнови [re: bor]  
Авторalx (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:34



darya za kartichkite! Mnogo milo ot tvoya strana! Kakvo i ima na kitkata ti? Neshto da ne si ya pretovaril?



Тема J'aimeraiнови [re: alx]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:35



t'enseigner moi-meme, mais pour le moment... C'est bien, ce que tu apprends si vite. Je pourrais t'aider, moi? Vous apprenez comment? En lisant des textes ou vous suivez la maniere classique?



Тема Ne, ne sam ja pretovarilнови [re: alx]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:38



prosto ot vreme na vreme si me boli, izglejda nesto im ima na suhojilijata, zastoto me boli pri opn, ne moga da nosja tajko. tova se sluchva obiknoveno prez zomata, tazi zima - za prv pt.



Тема Re: J'aimeraiнови [re: bor]  
Авторalx (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:38



Ot vsichko po malko... slushame kaseti, gledame kratki filmcheta, dava ni fotokopiya na koito ima neveroyatno dobre napraveni shemi s fr. gramatika, pishem dlgi domashni......vaobshte dosta raboti, no ne se useshta.. ne znam kak go pravi, no nauchavam svsem neusetno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.