Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема ЦАРИЧИНОнови  
Автор KИЙЯ (AZ)
Публикувано18.01.04 16:15



КАКВО СЕ ЗНАЕ ЗА "СЛУЧАЙЯТ ЦАРИЧИНО" И ЗАЩО ВСИЧКО ОКОЛО НЕГО Е ТАКА ТАЙНСТВЕНО.ЗАЩО Е ЦЯЛОТО ТОВА МЪЛЧАНИЕ?

[


Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: KИЙЯ]  
АвторБeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 12:48



В началото на февруари ще предоставя на форума текст в тази посока. Той има някаква връзка и с публикацията във вестник "24 часа" от 25.01.2004г.
Търпение...
ПП Според мен правилно е Царичина - Цар+чина.



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: Бeзимeнeн]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 10:08



…...Първо: доклад на генерал М.
- Господин министре, считам засвой дълг да Ви докладвам една инициатива, породила се в асоциация “Свръхестествено”. Там група офицери и екстрасенси...
- ………..
- При мен дойдоха група офицери и екстрасенси. Те ми разказаха за находище на едно национално богатство. Става въпрос за няколко товара злато в местността Царичене. За това злато знаем главно от легендите и иманярските карти. Направихме проучване в съседните села. Отговориха, че такова злато има. Трябва само да се намери предполагаемото място и да се започне копаене. Господин министре, става дума за много злато. В това време, когато...
- …………… Какви данни и документи имате?
- Засега нямаме данни точно къде се намира мястото на това находище. Но имаме информация, която заслужава Вашето внимание и вниманието на ръководеното от Вас министерство. Хората са дошли при нас за помощ. И ние трябва да отговорим.
- ……………Генерал Г., слушам Ви.
- Аз и моите специалисти по нареждане на генерал М. направихме проучване – замерване от хеликоптер. Географското разположение дава надежда, че тук действително мястото е походящо за укриване на голямо количество злато. Искам да отбележа. Около ориентир № 1. На север от него има малка падина, на запад тече река, която някога е била непроходима. От другите две страни имаме подковообразен склон. ………………………….Това затваря мястото в едно котле и го прави непроходимо за врага. Незабелижимо за любопитните очи и непостижимо за бандити и хайдути, каквито е имало едно време. Като се имат предвид и предсказанията на екстрасенсите, можем да се надяваме, че в Царичане има големи количества злато. Ние трябва да откликнем на гражданството и да спомогнем на нашата държава да излезе от това трудно икономическо положение.
- Генерале,…………………………………………………………………………. Не ме убедихте, че трябва да хвърлим толкова пари и сили за изкопаване на съкровището. В думите Ви има само желание за намиране на злато.
- Господин министър, ако разрешите да допълня.
- ……………….. Да чуем и другите. Полковник П.
- Господин министре, аз се приобщавам към изказалите се преди мене генерали. Легендите разказват, че на това място някога е имало войнишко селище. Охранявали са строго секретни обекти. Какви са били тези обекти ? Отговарям – това е мястото, където се е съхранявало златото под формите на прокат, кюлчета, гюлета. Това всъщност е било склад. Направих историческа справка. Всичко съвпада. В монетарницата са секли пари точно по това време. А къде може да се укрива злато ? – Само в склад, който е близо до монетарницата и близо до мястото на добиването. Златните галерии. Логика има.
- Да логика има. Остава да има и злато.
- Господин министре, това е държавен въпрос и той изисква сериозно отношение от ведомството, което вие ръководите.
- Генерале, засега Ви липсват аргументи. Аргументи ! Другото е само думи. Но да чуем и полковник С.
- Аз бях привлечен към групата и съм много доволен ……………………………………...
- Полковник, не толкова обстоятелствено. Бъдете конкретен.
- Аз съм от този район. Много имена от топонимията говорят за следи от злато. Имената на родовете потвърждават това: Куюмджиеви, Златарите, Алтъните и т.н. Слушал съм от старите хора да говорят за монетарницата. Тук някъде е бил складът за злато. От проучванията на водите и земните пластове се доказва, че има следи от злато. Намерени са самородни късчета, златоносен пясък, парчета. Поминъкът е бил ориентиран главно към добив на злато. Тук са сечени златни пари.
- Полковник! Дайте ми доказателства за находището. Ако всичко това излезе фантазия... Знаете ли, че средствата за масова информация ще ни…………………………. Това не е министерство на околната среда, а най-важното министерство, което има основни и важни задачи. Представете си – нашето министерство в ролята на иманярин. Не! Това не мога да преживея. Всички говорите общи приказки. Вашите желания и намерения не са доказателство. Утре гражданите ще скочат. И с основание. Нямаме пари, а ги трошим за иманярство. Кой е издал заповедта? Кой?
- Господин министре, моля Ви да чуете и генерал А., той е от този край.
- Да, слушам.
- Версията за това златно съкровище аз съм слушал от моя дядо. През 1923 година при него идва посланикът на Гърция в България. Показал му карта и помолил да го заведе на Малката бърчина в Царичане. С него бил и файтонджията му. Тримата тръгнали към мястото. Като наближили около километър-два, посланикът вързал очите на моя дядо и на файтонджията и взел в ръце поводите на конете. Закарал ги на място, определено по карта. Развързал им очите и ги накарал да копаят. Копали, копали и стигнали до два метра.
- Генерале, това звучи съвсем като иманярска история.
- Там ударили на голяма плоча. Извадили плочата. Под нея се оказало стълбище, надолу в земята. Имало желязна врата. Отворили я и влезли в помещение с две сводести зали, ослепително жълти. На рафтовете отгоре било подредено злато на прокат, отдолу – четвъртити кюлчета, а най-отдолу – злато на гюлета. Това лично моят дядо го е видял с очите си. Взели, каквото може да побере един файтон, и тръгнали за София.
- Сега да чуем екстрасенса.
- Аз имам връзка с Висшия разум от три години. Моите успехи са неизброими. Връзката ми продължава. Но какъв е критерият да се повярва? На Вас, военните, и на екстрасенсите? Критерият е един. Доказателства. Доказателства и пак доказателства.
- Това е хубаво, но точно тях нямаме.
- Господин В., аз ще Ви ги дам. Момент. Така. Минута. Две. Виждам... дълбока река.
Мътна река. Да. Реката е Марица. Виждам танкове, които настъпват. Как му казвате, да... да форсират реката. Първият танк преминава успешно. Вторият – също. Третият танк... се губи от очите. Четвъртият също се губи от очите. Петият преминава. Шестият... Видението е в жълто. Лошо. Да. Да. Много лошо. Господин министре, три екипажа не можаха да овладеят машините. Три екипажа...да... виждам сенки. Лошо. Много лошо. Екипажите ще загинат. Въпреки борбата, която водят за тяхното спасяване.
Не. Не бива да се обаждате. След петнадесет минути ще Ви позвънят на телефона. Не вдигайте този телефон. Пропуснете и следващото позвъняване. След 15 минути.
- Госпожо, аз лично не Ви познавам, но ако това е така ние не бива да седим тука. Там загиват хора. Аз, като министър, съм длъжен да разпоредя за помощ.
- С нищо не можете да помогнете. Аз виждам края. Виждам плача на майките. Черните им кърпи.
Телефонът иззвъня... Министърът вдигна слушалката... Мълча. Минута. Две. Пет. Остави слушалката.
- Господа офицери. Това, което ми съобщиха по телефона, е точно така, както го предсказа нашата уважаема госпожа Спасова. В момента е почнало издирване на трите екипажа. Прекратявам съвещанието. Генерал М., извикайте завеждащ отделите по спецвъпросите, ВКР и командира на вертолетния полк. Бързо! По-бързо!


Два месеца след това.
Същата зала……………………………………………………... Това беше вторият екип, който настояваше да се срещне с ръководството на министерството. Министърът прие:
- Генерал В., слушам Ви.
- Господин министре, след дълго и продължително обсъждане решихме да се срещнем лично с Вас и да докладваме за един важем обект със стратегическо значение. Става въпрос за обект Царичане. По мои сведения, според разкази на очевидци и по стари предания се говори, че на това място са кацали НЛО.
.........................................................
Мястото е особено стратегическо значение за страната. Много пъти по пресата, радиото и телевизията са показвали снимки на НЛО. Смятам за свой дълг да Ви доложа в присъствието на тук уважаваните генерали и висши офицери за важността на обекта. Ние трябва да направим необходимото.
- Какво по-специално искате, генерал В.?
- Там трябва да започнем разкопки. Там е мястото, където Висшият разум е оставил следи. Те са важни за нас.
- Генерал Ш!
- Господин министре ! В това време пари за разкопки е рисковано. Но когато това е свързано с феноменални за нас открития, ние трябва да жертваме. За какво става въпрос ? От набраната информация докладвам, че това място не е случайно. То е регистрирано в картите на извънземния разум и те имат отношение към него. Направихме редица изследвания, заснемане от хеликоптер. Измервания и експерименти. Над Царичане НЛО е наблюдавано от различни хора, с различно образование, през различни години. Досега са регистрирани 13 случая на небесни явления. Можем да ги квалифицираме като НЛО.
- Наблюдаваните обекти са регистрирани най-често сутрин, към 5 часа. Обектите излъчват огромна енергия. Пръскат инфрачервени лъчи и имат микровълново излъчване в гигахерцов диапазон.
- Тогава, когато са наблюдавани НЛО, електрическите системи на превозните средства отказват да работят. Отказват да снимат и фотоапаратите.
- До 199 хиляди ойерщета стига силата на магнитното поле на НЛО обекти.
- От регистрираните наши радарни установки обектите имат свръхсзвукова скорост.
- НЛО се задържат над Царичане някъде около 5-7 минути.
- Непрекъснато растат лицата, които поставят този въпрос за изясняване. Трябва да започнем разкопки.
- Какво очаквате да открием, генерале?
- Мога да предложа две неща: Първо – вероятно там има монтирано устройство за свръзка с НЛО. Чрез него се поддържа връзка – права и обратна. Второ – това място може да се окаже енергиен източник. Място, откъдето НЛО се зарежда с енергия, за да продължи полета по нататък.
- Има много за и против НЛО. Мнозина твърдят, че това са измами, халюцинации, естествени феномени, парапсихологически явления. Аз няма да вземам становище. Но искам достатъчно доказателства, за да се ангажираме с някакъв вид дейност по нашите доклади.
- Генерал Ж.?
- Да, господин министре. В своята служба като полковник и после като генерал имах редица случаи, в които сме регистрирали НЛО. Лично аз съм наблюдавал това явление над Царичане два пъти. Ив двата случая подадох сигнал за бедствие. Излетяхме три изтребителя по посока Царичане. От борда подадох команда да излетят още пет изтребителя за прихващане на НЛО.
Всичко остана напразно. След като се отдалечи от нас, обектът поддържаше една и съща дистанция, не позволи да се приближим.
Те са гъвкави. Маневрират бързо. Извод, който можем да направим, е, че в Царичане най-често са регистрирани тези НЛО. Защо? Каква е причината?
Какво търсят? Кой ги вика?
Може би те идват за свръзка с нашата цивилизация или мощен генератор, който излъчва информация от Земята.
Настоявам да се започнат разкопките с цел изясняване – НЛО или монтиран генератор с особено предназначение.
- Полковник д-р А.!
- Стотици хиляди са случаите на НЛО, описани в света. Също толкова са секретните доклади на специалните служби на ООН. Това е факт. Има неизяснени обекти. Нашата задача, на наша територия, точно тук, в местността Царичане, е да изясним този случай. Няма да казвам феномен, защото няма феноменалност на обекта.
От редица замервания, които сме направили, искам да докладвам, че Царичане е едно от енергийните места, регистрирано като свръхсекретен обект. Там нещо става. Има загадка!?
Моята първа хипотеза е: Царичане е енергиен източник. Това е място на земята, откъдето може да се решава съдбата на страната. Не секретен. А сто хиляди пъти “секретен” обект със специално предназначение за поведението на Земята. Точно тази точка може да се окаже енергиен възел.
Втора хипотеза: Царичане е загадка. Но тя може да бъде свързана с нещо, което се намира там. Това нещо има формата на спирала, вградена в Земята. То образува торсионно поле. Влиза във връзка със своя симетричен образ и нещо върши. Над Царичане може да има безвремеви коридор, по който пътуват НЛО.
Ако това е така, неговата важност надминава националното значение и става наднационален и планетарен обект. Приключих.
- Да, господа. Тук стават интересни разговори. Хипотези. Предположения. Данни и факти. Има над какво да се размислим.
Преди да приключим, искам да чуя и представителя от групата на екстрасенсите.
- Дойдох тук, защото ми беше внушено да дойда. Предварително знаех, че министърът няма да се съгласи поради заетост и поради още една причина. Затова, нека си призная, аз се опитах от дистанция да внуша на министъра, че трябва да ни приеме. От дълго време работим над този проект. По-скоро, по реализацията на разкопките на Царичане. Това може да се извърши само с ваша помощ. Каква е същността? На мене ми беше предсказано, че в Царичане има обект, който се използва от НЛО. Там преди време са изкопани няколко кладенеца със спираловидна форма, като продължение на една космическа завихреност, която идва отгоре. Тези дупки имат свойството да излъчват торсионни вълни и да създават торсионно поле. Торсионното поле създава поляризация между себе си и летящия обект. Поляризацията е всъщност вътрешна енергийна връзка между големия и малкия обем. При това “усукване” всички енергии се обединяват и създават ново по характер поле. Около повърхността на усукания енергиен поток неравномерно възникват стойности, които намаляват все повече към вътрешността. С повишаването на скоростта топлината се увеличава между молекулите. При сблъсъка на отделните молекули средната постъпателна скорост расте, а след всеки удар на енергиите тази средно постъпателна скорост става свръхскорост с много ниска честота и лесно се управлява. Поражда се скок в скоростта. Именно тази енергия ползват НЛО и чрез този скок менят скоростта си рязко.
От това място се захранва НЛО с енергия и се направлява дистанционно. За пръв път говорим, че НЛО може да се направлява от Земята чрез торсионни вълни. Получава се прихващане. Ако успеем да извършим едно такова прихващане, всички загадки около НЛО и летателните апарати ще отпаднат. Аз завърших.
- Да, господа. Има време за много размисъл. На първо място – от това, което изложихте, оставам с впечатление, че един екстрасенс може да внуши на даден министър определено поведение или вземане на решение. Това е не само опасно, но и фатално. На мен, като министър, може да ми се внуши чуждо решение. Тогава какво става с нашата сигурност? Тези и други въпроси, които поставихте тук, ще обсъдя с моите помощници. Ще докладвам и ще вземем решение.
Но още отсега ви моля за пълна секретност. Иначе може да възбудим нечие любопитство и целият замисъл да пропадне.


Минават седмица, две, три. .....................................................................................................
Той никога няма да даде съгласие за разкопки................................................ Никога !
............................................................
Това свое решение огласи пред най-близките си помощници. Те запомниха и никога повече не повдигаха въпроса.
..................................
..................................
..................................
..................................
..................................
След ..............пет месеца инициаторите възбудиха разговора. Поискаха неговото категорично мнение. Той свика специалистите от отдел “Научен” на министерството ............................................................................................В един .................................... момент чрез началник-щаба покани първата група. На срещата подписа и заповед за начало на разкопките. Нареди да се направи отцепление на обекта. Назначи за ръководител на екипа генерал Х. Утвърди няколко милиона лева за разкопките, при пълна секретност. Определи режим – три дена работа, два дена почивка. В този риръм трябваше да продължат, докато изкопаят златото.
Отначало правеха оперативки всяка седмица. Лично министърът следеше отблизо работата на групата. Докладваха. Водеха дневник, в който записваха указанията на “космическия инструктор”’ Бяха направили първия кладенец, на дълбочина 18 метра, а злато нямаше. Работеха с малко хора... Министърът се беше встрастил в работата и увеличи оперативките – два пъти седмично. Разкопките поглъщаха цялото му време. Ходеше на място, даваше указания. Направи му силно впечатление, че разпорежданията, които му даваше, напълно съвпадаха с тези на “космическия инструктор”. .............................................................. Беше напреднал в отношенията с екстрасенса Спасова. Тя му беше като секретарка и се разпореждаше със заповедите. Той работеше ( с екстрасенса Спасова ). Съветваше се ....................................... Понякога се случваше така, че двамата сънуваха един и същи сън. Стигнаха до телепатично разменяне на мисли.
На третия месец, след като групата по съкровището нямаше никакъв резултат, .........................................................( разпореди ) вторият екип за НЛО да започна работа успоредно с първия.
................................................................................................................................................ Издаде заповед за работа при пълна секретност. Двата екипа работеха независимо един от друг. Когато единият почиваше, другият продължаваше да прави изследвания в сферата на парапсихологията. Върху готовите разкопки те правиха изчисления, планове, схеми, предположения. Екстрасенсът на втория екип имаше силно развита връзка с “космическия инструктор” и нищо не можеше да убегне от нея.
Веднъж при една от нейните аудиенции тя уличи екстрасенса Спасова в това, че манипулира министъра. Каза му как става това... Тя знае за работата на първия екип. Предупреди министъра, че ако двата екипа разберат, ще стане голям скандал.
...................................................................................................
.... една сутрин...
Отцеплението не можа да удържи напъна на журналистите. Още същата сутрин радиото загърмя за загадката в Царичане. Късно вечерта телевизионен екип нахълта в министерството по препоръка на премиера за интервю. В продължение на един месец наши и чужди журналисти обсебиха разкопките. Започна се истинска война. Когато всички разбраха, че министърът играе двойна игра, работи с два екипа, групите изпаднаха в истерия. Някой се беше подиграл с честта на пагона, призовавайки ги за изпълнение на служебния дълг към Отечество и Родина, към народ и армия. В края на първата година двата екипа се видяха изманипулирани от министъра. Той беше станал жертва на невидима сила, която все още се криеше, но държеше конците отзад.

Двата екстрасенса се бяха вкопчили в жестока война. Повече от месец продължи войната на надмощие. Към третия месец екстрасенсът М. Не издържа и се самоуби. Страната настъхна. Скандал. Медиите бълваха всеки ден информация. Жълтата преса се тресеше. Поставиха въпроса в Народното събрание, в Министерския съвет, в президентството. Искаха отговор за това манипулиране. Някои вестници писаха, че министърът е жертва на психооръжие и е изпаднал под негово влияние. Върши това, което му наредят .......................... сили.
Поискаха да бъде освидетелстван от психиатър. Други вестници искаха съд за скандала с двата екипа. Разнесоха се слухове, че се внедрява устройство за манипулиране на народа за предстоящите избори. Целият град се гърчеше в змийската прегръдка на масмедиите. Като капак на всичко дойде и смъртта на екстрасенса М. По телевизията лекарският екип, който е правил аутопсията, доказа, че тя е убита по нетрадиционен начин, чрез психовъздействие.
Това напрежение никой не можеше да удържи.................................. .......................................................................................................................
В този .................................................. ден гробарите изкопаха .... гроба повече.
...........................................................................................
...........................................................................................
.
Истината ще се разкрие след 2000 –та година.

В момента, ................................................................две коли с качулати пътници тръгнаха към Царичане. Движат се на линейна дистанция 100 метра....................................

ДОКЛАД от ...................................
................................. местността Царичане. Първият екип с качулките ...................... започна да стоварва строителни техники за работа. Вторите изчакваха. Бяха ....................................... жени.
Към обяд пуснаха агрегата и едрите качулки заработиха мъжки. С ракети, с канго машини, с автоматични свредели и с каквато имат техника за почнаха да разбиват едно каменно препятствие. Сменяха се на всеки час. На другия ден към 10 часа препятствието се предаде. Отвътре се показа кухина. Ръководителят на операцията свика двата екипа и направи кратък инструктаж. Всички сложиха противогази и влязоха в изкопания тунел. (Гласът, който ги водеше, тоз път не беше ги излъгал.) Вървяха един след друг в колона. Мълчешком споделяха участта си на първооткриватели. Те не знаеха какво ще открият, но знаеха какво търсят. Беше им казано: “Там ще направите уникално откритие за човечеството и света.” Съответните органи се погрижиха за пълна секретност. Този път не съобщиха нито на руските, нито на американските служби.
Напредваха трудно в дупката. Времето беше изчезнало като величина и на негово място се настани човешкото вълнение. “Какво може да бъде това? Кой ни изпраща? Ние ли ще бъдем първите?” Минаваха препятствие след препятствие. Напредваха и вярваха, че някъде има изход или вход.
Като събориха и последния камък, пред очите им зейна матова светлина. Силна и мека. Сякаш се възприема не с очите, а с някакъв нов орган, създаден само за тази светлина и само за този случай. Един по един всички влязоха в галерията на залата... Какво е това? Не може да се обясни. То не прилича на нито една от находките, познати от гробницата на Тутанкамон, Десетте китайски пирамиди или разкопките на фараонски гробове.
Тук беше друго. Съществуващото в тази галерия действаше не на окото, а на психиката. Външното беше скрито в някакъв вътрешен подтик.
В дъното на пещерата имаше погребения и ковчези. Край тях – знаци, издълбани в мрамора: фигурки, насочващи стрелки, рисунки. Тук имаше нещо, което застрашава човека. Всички гледаха и наблюдаваха. Мълчаха, сякаш се страхуваха да не събудят невидимата сила, която може да ги унищожи. Чувстваше се , че тук действа невидимото, което направлява, упътва, подготвя мисълта за право слово. Страхът обхвана всички. Вътрешен страх. Може някаква енергия да ги облъчи и след това да започнат страданията. Страх на всяка крачка. Страх от всеки поглед. Страхът идваше отвътре, сякаш заработваше нов орган за агония. По стените: знаци, фигури. Всичко това насочва към един свят на духове. Наслагва се страх, суеверие, жестокост от нещо невидимо, което присъства. Страхът от стените се предава на присъстващите. Той е даденост извън тялото на човека.
“Всяко нещо умира от своето изчерпване.”
Двете групи минаха във втора зала. Осветена от същите каменни сфери. Необяснимо. Откъде идва енергията и как се превръща в светлина ? Каменните сфери светят и осветяват цялата зала. В дъното има няколко ковчези. По стените рисунки на хора и животни.Хора от живия живот. Хора с напреднал разум, мисъл, физическа красота, хармония на човека и природата. Някакаъв човешки идеал, създаден с рисунък и фигурки, с много скулптурки и творения, които изразяват съвършенството на един отминал живот. Виждат се петна от времето. Застинали като фигури и понятия. Изобразени не толкова с рисунък, колкото с внушение. Времето застива в думи и образи, в скулптури. Една нишка като нишка премина през всички: Едно човечество, колкото и да е голямо, винаги е зависимо от сила извън него. Каквото и да се прави, винаги има едно око, което вижда и осъжда, съзижда и разрушава.
По земята: сечива, предмети на труда, ножове, мечове, блюда със злато и сребро. И пак антични предмети:стъкълца, топчета, геометрични фигурки. И една мисъл, пронизваща: Каквото и да правите, е безсмислено. Не си струва труда да се строят неща, по-големи от човека: сгради, паметници, кули, китайски стени... Каквото и да направите, човек е подвластен на една сила, която няма равна на себе си. Желанието на човек да строи няма нищо общо с крайния резултат. Къщата ще падне, пирамидата ще се срути, кулата ще се наклони. Остава само самоосъвършенствуването на човека в труда. Човекът над човека.
Излязоха от втората и влязоха в третата камера. Матова светлина обливаше отвсякъде. В дъното имаше няколко стъклени ковчези. Ковчези като ковчези. Приближиха и изтръпнаха. Изтръпналите останаха като вцепенени. Никой не може да каже колко дълго са останали така. Час, два или вечност. Никой не знаеше, когато излезе оттук, дали ще намери живи ония, които е оставил. Не знаеха дали отвън не са минали стотици години, или времето е спряло. Никой нищо не знаеше.
В дъното на камерата имаше 7 стъклени ковчега. Херметически затворени. Край тях – “уреди”, които излъчваха светлина, и други, които предаваха енергия. Стояха настрана и наблюдаваха. Някой проектираше мислите си. Предаваше им директна информация: “Тези ковчези са на хора, живели много преди вас. Това са законсервирани индивиди, представители от всяка загинала цивилизация. Извършено е от Висшия разум.” Телата на присъстващите трепереха не от студ, а от мислите: “Всеки от тях е двуполов индивид. Представител на определена кръвна група. Всеки от тях може сам да размножава себе си. Всички са еднакви, но са различни. Тези седем човека са един човек. Запомнете: нищо не сте видели, нищо няма да видите. Искаме и още нещо да ви кажем...” В този момент матовата светлина угасна. Страхът премина в ужас, ужасът – в мисъл за избавление. Една мисъл ги поведе обратно...
............................................................................
Запалиха булдозера и започна операция “Заравяне дупката в Царичане”. И я заровиха. Мълчат. И продължават да мълчат.
..................................................................................

- АУТОПСИЯ № 58
- Патоанатомът проф. д-р полковник Г.Т., к.м.н. полковник В.В., съдебните лекари Х.Р. и майор М.М. при направената аутопсия на......................................, констатираха; малки съсиреци кръв, затварящи клоновете на белодробните съдове, и настъпила рефлекторна смърт.
- Под микроскоп: Множество тромбози на белодробните съдове.
- Диагноза: Белодробна смърт. Няма никакви съпътстващи болести и заболявания.
- О.М. Жертвата се е оплаквала от непрекъснати мозъчни напрежения. Консилиум от
военни психиатри направи задълбочено изследване и излезе със заключение, че няма психични заболявания. В мозъка са вклинени външни импулси, които предизвикват влудяване и самоубийство. Телепатично жертвата е била тормозена, пресирана, направлявана от външен “агресор” чрез грубо вмешателство. Над него е извършено психологическо покушение. Чрез лептонни вълни е въздействано на центъра на белите дробове. Болките са били усилвани чрез налагане контрол на този център. Жертвата е усещала в устата си вкус на олово и метал.
- Усмъртяването е настъпило вследствие МБО, мъчително и продължит



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: KИЙЯ]  
Автор KИЙЯ (AZ)
Публикувано03.02.04 18:35



МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА, НО БИХ ИСКАЛА ДА ТЕ ПОПИТАМ, МОЖЕШ ЛИ ДА МИ КАЖЕШ НЕЩО ЗА ТОВА КАК СТОЯТ НЕЩАТА СЕГА ТАМ???

[


Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: бeзимeнeн]  
Авторsmehurko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 23:48



..kogato ti govori6 na "vis6ia razum" e bezobidno i moje da mine za neobrazovanost,no kogato "vis6iat razum" ti govori na teb samia...e togava ve4e stava duma za 6izofrenia.............



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: KИЙЯ]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 09:49



Разполагам с още информация - НО СТАРА от конкретен участник в експедицията изложена в книга. Интересното в случая е, че някои описани от него случаи станали на обекта странно съвпадат със събития и явления (във физичен аспект ) от друга експедиция - на Ернст Мулдашев - руски офталмолог в Непал ( ...в търсене на следи от лемурийците в Хималаите ) . В книгата му е предложена хипотеза, която съвпада с крайното (вероятно несъстояло се) събитие от представената досега информация във форума.

Единственото ново е публикацията във в."24 часа" от неделя 25.01.2004г. по въпроса за обекта край Малко Търново. Там г-н Иван Прокопов - предишния директор на НИМ, косвено "доказва" наличието на такива факти подкрепящи голямото разкопаване в Царичина.

Скоро имаше материал по БНТ в рубриката - "Частен случай" за житейски проблеми свързани със Царичина. Водещия Владимир Беряну в началото само спомена за тези минали "отдавна" събития.

Ако нямате статията обадете се. Ще я набера и ще добавя извадки от двете книги, макар че конкретните думи едва ли ще направят по ясна картината.

Бях щастливец да се срещна с Кръстьо Мутафчиев - един от търсачите на първия "кивот", скрит в нашите земи и описан както в неговите книги така и в книгата на племенницата на леля Ванга - мир на праха й...



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: бeзимeнeн]  
Автор FACE to FACE (VOYAGE)
Публикувано04.02.04 21:10



pratimi gi na



Mersi.

YOU TALK TO ME ???

Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: FACE to FACE]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 08:59



Ще трябва да изчакате до 14022004.



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: бeзимeнeн]  
Автор FACE to FACE (VOYAGE)
Публикувано05.02.04 09:02



OK. Kogato si gotov

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: бeзимeнeн]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано06.02.04 19:08



Може би не си забелязал, че текста е прекъснат по средата на изречението. Предполгам, че има ограничение на броя символи на пост и затова не всичко е копирано в този постинг. Можеш ли да копираш останалата част?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.