Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Престанете да се заблуждавате  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 10:46



Мен не ме интересуват дрязгите на този или онзи с бивши или настояши модове на клуб История.Нито им играя игрите и на двата лагера.
Чудя се защо някои като Тулсанев за пример се връзват на параноята на някакъв недоволен от живота ментор като Хорбат.Това животинче не си играе,направо псува.
Просто предложих на обсъждане няколко евентуални правила за клуб Археология.Като се надявах поне това за съблюдаването на чист език и изхвърлянето на всякакви лични дрязги от пренесени тук от клуб История да сте съгласни.Евентуално регистрацията да стане задължителна.Това ли е ограничение на свободата на човек?
Ми отнесете се до админите,ако комита или някойд ръг ограничава правата и свободите ви...
За мен ограничение са тези псотояни обиди,в които сега бях въвлечен и аз.
Ми вместо да се пенят някои,че съм искал да им отнема свободата ?!,да бяха прочели внимателно какво предложих и да кажят подкрепят ли нещо или не.
Мога да си направя само извода,че такива не искат да с елишат от СВОБОДАТА си да пишат с хиляда ника,да псуват,да се обиждат и да пренасят неосъществените си амбиции от други клубове,тук.
В същност всичките 100 отговора в темата ми,бяха от 5-6 човека.
Като е бяха отговори,ами масово прерастнаха в кавга.
Инициатор - Хорбат.
Момчета,като тулсанев и тортурач - не се връзвайте на тези евтини трикове,освен ако горните редове не се отнасят и за вас :)))
В същност само Рилмянина показа зрав разум,но и той се уплаши от помията която се изля - пак потварям от Хорбат.
Ай сиктир,не ви мяза на годините.
И съм още по убеден,че тука трябва да има някакъв ред,макар и минимален.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие


Тема Лека равносметка:нови [re: OpenMind]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 10:52



Като изключим спама с буквичките,последните 8 теми,изключвайки моите се отнасят до комита,клуб История,или други клубове,това да не ви е помийната яма бе?
Вие да не сте слепи?

1.Тука не е психиатрия /от Клуб История/
2.Кой размъти главата на "комита"?
3.Модератора на История е
4.Установен бе тоталитарен режим в клуб "История"
5.ВМРО цензурира клуб История!
6.193?... 200?...
7.nqma li kraj? aman
8.Декларация относно Клуб История


"Където глупостта е образец,там разумът е безумие

Редактирано от OpenMind на 17.04.05 10:55.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано17.04.05 10:56



+ ОПЪНАТИЯ, ТИ СЕ КАНДИДАТИРА ЗА ЦЕНЗОРЪ! СЪ ТОВА ТИ ЗАСТАНА НА СТРАНАТА НА ЛОЛИТА И СИЕ! АКО ПОДДЪРЖАШЪ ТЕЗАТА ЗА КЛУБЪ САМО ЗА РЕГИСТРИРАНИ, БЕЗЪ ЦЕНЗОРЪ - ДОБРЕ! АКО НЕ - ТИ СИ ОТЪ ТИЯ, КОИТО ЖЕЛАЯТЪ ДА ЗАПУШВАТЪ УСТИТЕ НА ХОР+АТА И СЛЕДОВАТЕЛНО МОЙ ВРАГЪ!

Редактирано от XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ на 17.04.05 10:58.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано17.04.05 10:58



За да има ред, трябва някой да го съблюдава този ред. Този човек се нарича модератор. От няколко години пиша по форуми и свестен модератор не съм видял. Абсолютно винаги е субективен, теоретически не е възможно представата на модератора за "чист език" и "лични дрязги" да съвпада с представите на останалите потребители.
Това за мен е голямо извращение - в свободното пространство, наречено интернет, да налагаш правила, които в истинския живот си имаме предостатъчно.
Хор+Бат предполагам, че мисли нещо подобно, просто не му се занимава да ти ги обяснява тези неща, защото те са очевидни (и на мен не ми се занимава, но ето че ти отделям време да ти обясня защо аз и други като мен като чуем за правила, модератор и т.н. се настройваме отрицателно)

Още нещо - въобще не ми отговори защо предложи да направим правила? Преди това нямаше никакви проблеми, клубът беше много приятен. Ти излезе с тази идея и последва естествената реакция. Сега почваш да се оплакваш, че сме псували. Ами ще псуваме, като искаш правилници. Но преди това някой псуваше ли?



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 11:07



Време е да си признаеш,че си манипулиран от такива като Хорбат.
За мене тоя не е човек,ами някакво животинче,дето и то незнае къде се намира.Неща да ги виждам даже такива идиоти.И продължава.Жалко човече...Като ви харесва така-мязайте на него.
А на мен не ми е приятно да гледам само жалвания от клуб история или македония в клуб Археология.
И лични нападки,обяснения и т.н.
8 теми,последните 8 теми са само за това.
Най-смисленото в целият клуб са само постването на картинки.
Това ли трябва да е клуб Археология.
Изобщо не ми се разправя повече,само това исках да поясня,всеки сам да реши за себе си.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие

Редактирано от OpenMind на 17.04.05 11:09.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано17.04.05 11:11



+ ЗАПОЧВАМЪ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ СИ ПОРЕДНИЯТЪ НИКЪ, НА ИЗВЕСТНИТЕ ВЕЧЕ МАНЕПУЛАТОРИ!
+ НИ ПРИЕМАШЪ, НИ ПРЕДАВАШЪ, ВЪРТИШЪ СЕ, КАТО ПОВРЕДЕНА ГРАМОФОННА ПЛОЧА!



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 11:18



Ми ти това от вчера го мислиш бе.
Аз пък мисля,че си избягал от някоя лудница.
Бе я ми се разкарай,живей си в помията,там ти е най-добре.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие


Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано17.04.05 11:21



+ ХИВЧО, ГЛЕДАЙ!

-



Автор: <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=news&v=56">news</a>.bg / дата: 15.04.2005 13:30


Китай на първо място по цензура в Интернет
Китай заема първо място в света по ниво на държавния контрол върху съдържанието на Интернет – цензура на уеб-сайтове, он-лайн вестници, чатове, следи електронната кореспонденция между гражданите си.
Това се казва в доклад на асоциацията OpenNet Initiative (ONI), цитиран от Ройтерс.

Според оповестените данни китайските власти са наели хиляди сътрудници за създаване на “всеобхватна, изострена и ефективна система” за цензура в Интернет.

ONI установи, че непрекъснато расте броят на тези, за които китайското ръководство смята, че заслужават деликатно отношение и засекретяване, се казва в доклада.

Твърде често бива блокиран достъпът на потребители, търсещи информация за независимостта на Тайланд и Тибет, религиозното движение “Фалун Гонг”, далай-лама, удавената в кръв демонстрация на площад Тянънмън, опозиционни политически партии и антикомунистически движения, посочват авторите на доклада.

Документът е изготвен въз основа на резултатите от изследване, проведено съвместно със сътрудници на университетите “Харвард” и “Кеймбридж”, както и с участието на учени от университета в Торонто.

Днес Китай има най-развитата и най-ефективната в света система за юридически и технологичен контрол върху разпространението на информация в Интернет, заяви ръководителят на изследването проф. Джон Пелфри.

Редактирано от XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ на 17.04.05 11:21.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 11:25



Със сигурност си луд,и трябва да се научиш да се обръщаш към мен нормално,лигав дядка.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие


Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано17.04.05 11:31



+ ЕТО ПАКЪ ТЕ ПИТАМЪ: ОТЪ ДЕ ЗНАЕШЪ ПРОФЕСИЯТА МИ?
+ ЧЕ ЖЕНА МИ Е ГРОЗНА!?
+ ЧЕ СЪМЪ НЕУСПЕЛЪ!?
+ ЧЕ СЪМЪ НЕЩАСТЕНЪ!?
+ ЧЕ СЪМЪ НА ОПРЕДЕЛЕНА ВЪЗРАСТЪ, КОЯТО ТИ ДАВА ПРАВО ДА МЕ НАРИЧАШЪ ДЯДКА!?
+ МНОГО ИНФОРМАЦИЯ ИМАШЪ ЗА НОВЪ - ХИВЧО!?
+ ТОЧНО ТИЯ ОПРЕДЕЛЕНИЯ СЪМЪ ЧУВАЛЪ ОТЪ КОМПАНИЯТА НА МНОГО СЕКСУАЛНИТЕ!

Редактирано от XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ на 17.04.05 11:35.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 11:34



Какво искаш да кажеш с това постоянно поватряне на ХИВЧО бе ?
Личи ти - това е,нещастник загубен.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие


Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано17.04.05 11:38



+ ДОБРЕ, "ОПЪНАТА КЬОСТЕНДИЛСКА СЛИВА"/ХИВопреносителка/ - ТАКА ЩЕ ТЕ НАРИЧАМЪ!

Редактирано от XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ на 17.04.05 11:43.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Авторaman (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 13:11



Ne te poznavam,zatova nqmam nikakvo mnenie za tebe - nito lo6o,nito hubavo.Hubavoto e,4e nqmam lo6o mnenie.
Ne iskam da vdigam tazi tema,no ti si uporit,6te ti kaja otnovo - ne jelaem moderatori,ako ti se stremi6 da se izqvi6 kato takyv.Nito jelaq pravila i registracii.
Ne me pritesnqvat postingite i na hora inakomisle6ti ot men i t.n.A ako ne sa mi interesni ne6tata,koito pi6at prosto gi propuskam.
Do predi den-dva vsi4ko be spokojno i jelaq otnovo da e taka.
A za6to ne e spokojno - moje bi ti ili Kajn 6te ni dadete otgovor.A moje i da ne davate,ne e tolkova vajno,vajnoto e da se sprat komentariite po tezi temi.
Az dori nqmam ni6to protiv da se karate pomejdu si,vie si znaete sami za kakvo si sporite i nqma da vi se namesvam,no NE i da iziskvate pravila i registracii.
T.e. arheologia da se prevyrne ograni4en klub,za opredelen kryg ot hora i v ramkite na tesni pravila.A i veroqtno s nqkakyv "glavnokomandva6t",izjivqvajki se v rolqta na velik.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: aman]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано17.04.05 13:19



Бе ти не ги слагай в един кюп.И не ме слагай и мен.
Аз съм малко по към средата сред всички тея автохонни войни.Които са си чисто на личностна основа.Нормални хора няма да спорях с псувни и обиди и да си показват бесилки един на друг.
Предложих да се спазва приличен език и Археология да не е боклукчийско кошче на други клубове,ама...Тъй като ви е по-добре в лайната,какво да с еправи.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие


Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор zmrzlina (непознат )
Публикувано19.04.05 14:32



Ne vi razbiram=vsi4ki hora ne iskat moderatori samo vie iskate=v 4ata imase za 20-30 klub



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: OpenMind]  
Автор tulsanew ()
Публикувано19.04.05 16:23



Бе я ми се разкарай,
живей си в помията,там ти е най-добре.

.......
Знаеш ли... Хорбат разбира се може да бъде и вулгарен ,
ако го предизвикат до крайност,
но ти ми се струва ти също не си стандарт
за добри обноски .
Някак си не мога и да си обясня...
компулсивната настойчивост
с която се бориш срещу
отчетливото нежелание за налагне на модераторство и в този клуб.
Имай в предвид, че сме се нагледали на лицемерни хора,
така че не настоявай с инициативата си,
защото почваш да изглеждаш доста подозрителен.
Наблегни малко на археологията ,
че то не ти остана време от борба
за чистите идеали
на модераторското движение.




Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: zmrzlina]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано19.04.05 17:46



за съжаление свободата се ограничава точно от тия които развяват като байрак идеята за нея в дира. Благодарение на техният постоянен спам се налага модериране и евентуално регистрация на членове, срещу което аз например винаги съм бил категорично против.


Seek&Destroy


Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: Kain]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано19.04.05 17:57



+ Присмела се куката на кривото дърво!? Ти, първи заяждачъ въ Дира!

Редактирано от XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ на 19.04.05 18:59.



Тема Re: Престанете да се заблуждаватенови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор Kain (детеубиец)
Публикувано19.04.05 18:49



Заяждач-Да, спамър-Не


Seek&Destroy



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.