Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 18.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Предложение за правилникнови  
Автор OpenMind (???)
Публикувано16.04.05 12:39



Предлагам няколко точки за евентуален правилник на клуб Археология,неформулирани много добре още но принципно поне:
Това е бета-версия:)

1.Само регистрирани да могат да пишат - регистрацията е лесна,един път като се регистрираш можеш да настроиш да влизаш с акаунта си автоматично,тъй че не е никаква пречка.Напротив,би ограничило възможността за заядливи и обидни теми,както и за тези с нецензури думи например.

2.Отбягване на неприличен език,и забрана за вулгарен.
3.Слагане на бан - да бъде на степени,например предупреждение,временен бан,перманентен като последна мярка.
4.Периодичен вот на не/доверие за модератора - на 1 месец.
5.Да е разрешено пускането на информация,която принадлежи на 'приятелски' за археологията науки като история,геодезия,палеонтология,етнография и т.н.
А също и на такива,които до голяма степен я засягат.
Абе изобщо по тази точка не трябва да има много забрани.
6.Ограничаване на прикачаването на картинки в някакви разумни граници,все пак 20-на големи картинки в един и същ пост,са доста множко и никак не са приятни за хората с бавен нет или с ограничение.

И последна точка:
Право на глас и за настоящото предложение да имат само хора познати като регистрирани до вчера,т.е. 16.04.05 г. които са писали поне веднъж в клуб Археология.
Т.е. да се нарегистрират сега едни и същи и да гласуват по 5 пъти да кажем.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие

Редактирано от OpenMind на 16.04.05 12:45.



Тема Re: Предложение за правилникнови [re: OpenMind]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано16.04.05 12:44



Ами нашия приятел,публикувал хубавите теми за Троя,етруските,траките и шумерите беше несъгласен.Надявам се обаче да вземе да се регистрира.Така е по-добре.Иначе браво за идеята.....

Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема Re: Предложение за правилникнови [re: last roman]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано16.04.05 12:50



Знам,че е несъгласен,но нека прочете първа точка,никаква пречка не може да е.Ще се регистрира един път и после ще си влиза автоматично,както влиза и без ник.Аз не съм привърженик на крайностите.Нерегистрирания ни приятел ще се регистрира,пък никой няма да го спре да пуска картинки от шумер или другаде.
Аз на снимките много се накефих.

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие


Тема Re: Предложение за правилникнови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано16.04.05 12:58



+ ДА ТЕ ОПНАТЪ ЦЪРНИТЕ ЗАИРСКИ МАНАФИ БЕ ПЕДЕРАСТЪ!



Тема Re: Предложение за правилникнови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано16.04.05 13:03



Хорбат,Да ти кажя,нямах лошо мнение за теб,преди поредните ти 2 такива обръщения,сегашното срещу мен.
---------
last roman
Малко допълнение:
В същност 'виновна' за идетята ми е темата на Каин.
И специално за вота ще допълня - задължителен вот на 3 месеца и възможност за искане на вот на 1 месец.
Но едва ли ще има разумни хора да ме подкрепят:) Само ти гледам си съгласен.
Ами давай и ти идея,модерирай малко моите,то така ще стане да с еизбистри еидн правилник
Виждаш ХОРБАТ без нищо да съм му направил ми скочи...

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие

Редактирано от OpenMind на 16.04.05 13:04.



Тема Re: Предложение за правилникнови [re: OpenMind]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано16.04.05 13:05



+ А БЕ Я У ЛЕВО БЕ НЕЩАСТНИКЪ!



Тема Re: Предложение за правилникнови [re: OpenMind]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 13:14



разкарайте си тъпите идеи и не пречете на хората да си обсъждат и да си говорят каквото им е на сърцето
ако не ви харесва подредбата, обзавеждането и клиентелата на клуба - намерете си друго заведение но не си навирайте педалските фръцни навсякъде

на никой не му пука за колко важни и неповторими се мислите
тук хората влизат за да обсъждат идеи които ги вълнуват не за да се занимават с вашите особи



Тема Re: Предложение за правилникнови [re: aryavarta]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано16.04.05 13:33



В отговор на:

тук хората влизат за да обсъждат идеи които ги вълнуват



И какво им пречи да се регистрират?

"Където глупостта е образец,там разумът е безумие

Тема Re: Предложение за правилникнови [re: OpenMind]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 13:41



кой е казал че нещо им пречи?
те просто не искат - това си е тяхно право
това че на теб не ти харесва като идея си е лично твой проблем и никой не го интересува че го имаш като такъв - схващаш ли?



Тема Re: Предложение за правилникнови [re: OpenMind]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано16.04.05 13:47



Навремето когато гледах как някакви кретени измислят правилник за клуб "История" ми беше смешно. После се оказа, че били сериозни. И досега клоунът komita се позовава на "Правилника".
Все пак си мисля, че тук няма да стане тая работа с правилници, цензури и т.н. Двамата олигофрени Ангел и Комар имаха връзки с администратор. За да успее идеята ти, трябва да си създадеш такива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.