Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 16.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
АвторArne Saknussemm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 22:13



Курва си не Аврук

Курва и то турска и мръсна



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Arne Saknussemm]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.02.06 22:36



Are stiga psuwali beey!

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Last roman]  
АвторArne Saknussemm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 22:37



Като се разкара ще спрем.



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: tzadek37]  
АвторArne Saknussemm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 22:39



Путко, млъкни!



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Arne Saknussemm]  
Автор tzadek37 (новак)
Публикувано05.02.06 22:46



Пиш ми яшката



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: tzadek37]  
АвторArne Saknussemm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 23:38



Ти си Путка
тия купешки лафове се ползват от хора които имат пишки
не от Путки като теб



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Last roman]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано06.02.06 10:38



Всички ли модове сте с едни очила?
Да забелязваш да псуавм някого, не псувам никого? Говорих си кротко за египетски паметници в България.
Но виждам, че копривата наистина пари! жг



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано06.02.06 13:42



Много знаеш ти какви модове има, ама това е съвсем друга тема...
Наистина не псуваш, но, както вече отбелязах в друг форум, родителите ти ги споменават доста често из клубовете. Копривата пари, но ти не размахваш метлата само да правиш вятър, нали, ами и искаш да бъдеш полезен и да се води културен диалог (поне тъй си казвал). Та ми хрумна една идея : що не вземеш да смениш ника си когато пак те банне някой модератор, на "Мечтата на туриста". Не му знам истинското име на въпросното растение, но се сещаш за кое става дума, нали То е много полезно, когато човек изпадне в нужда, не пари и е семантично свързано с метлата

Aut inveniam viam, aut faciam



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: kozaa]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано06.02.06 20:44



Много знаеш ти какви модове има, ама това е съвсем друга тема...
Защо мислиш че не зная?

Копривата пари, но ти не размахваш метлата само да правиш вятър, нали, ами и искаш да бъдеш полезен и да се води културен диалог (поне тъй си казвал)
Точно така съм казвал и само чакам да стане такъв полезен и културен диалог...

Наистина не псуваш, но, както вече отбелязах в друг форум, родителите ти ги споменават доста често из клубовете
Ти се кефиш на това, нали? Но то показва колко са прости и некултурни опонентите ми, от които очаквам диалог.

Та ми хрумна една идея : що не вземеш да смениш ника си когато пак те банне някой модератор, на "Мечтата на туриста". Не му знам истинското име на въпросното растение, но се сещаш за кое става дума, нали То е много полезно, когато човек изпадне в нужда, не пари и е семантично свързано с метлата
Не се сещам. Разкажи ми повече за него и защо се свързвало с метлата, за да мога да схвана метафората ти и да зная да ти се радвам ли, или да ти се сърдя и да съм ядосан!



Тема Re: Странно ли е да има египетски монумент в Бълганови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано06.02.06 21:22



Всеки си мисли нещо за другия, аз за тебе, ти за мене...А за растението мисля да ти дам само

щото ме мързи да пиша, ако не ти се чете - карай, не е голяма загуба
Най-важното от целия текст може да се сведе до : "неизходен турист баир не качва", а връзката с метлата е, че и двете спомагат за чистотата

The chase is better than the catch



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.