Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 18.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kopane...  
АвторKat (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 14:31



Njkoi ima li predstava kade moga da 'hodj da kopam' (lete, zime...)? Ne che sam zavarshila neshto svarzano s arheologij, no shte mi e udovolstvie...Vednaga izkluchvam dovara na baba mi...kakto i chujdite dvorove...



Тема Re: kopane...нови [re: Kat]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано09.02.04 14:53



za balgaria li govorish ili po-princip ?

cupitor impossibilium


Тема Re: kopane...нови [re: mellisa]  
АвторTuig (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 15:33



I az se interesuvam-po princip, v BG sym kopal dostatychno...



Тема Re: kopane...нови [re: mellisa]  
АвторKat (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 12:29



...ami za v Bg kato nachalo...ne che imam neshto protiv edna exkurzij na van..



Тема Re: kopane...нови [re: Tuig]  
АвторKat (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 12:31



...i kade si ...ili po-tochno, kakvo uspj da izkopash..?..



Тема Re: kopane...нови [re: Kat]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано10.02.04 13:52



съжалявам, но нямам никаква информация за българия

успех в търсенето

мелиса

cupitor impossibilium


Тема Re: kopane...нови [re: Tuig]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано10.02.04 14:03



за германия, италия и франция списъка с обектите излиза в на4алото на маи, и принципа е прост - обикновенно си хранен и настанен безплатно, като не ти се плаща нищо за разкопките.
за страни като египет, или близкия изток, гърция и островите, положението е разли4но. там, освен ако не си 4аст от екипа или нямаш специална покана, ти си този, които плаща - в момента търся кандидати за сирия, като цената за 3 седмици е 2 800 евро, вси4ко е вклиу4ено в цената. за страни като египет може да се стигне и до 5 000, особено ако нямаш опит.
ако има страна или период които те интересуват мога да ти дам по-конкретна информация.

мелиса

cupitor impossibilium


Тема Re: kopane...нови [re: mellisa]  
АвторApollo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 17:49



Подробности за Сирия и Близкия изток,моля!
apollo@gbg.bg



Тема Re: kopane...нови [re: mellisa]  
АвторKat (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 11:48



Opredeleno ne bih imala protiv da otskocha do Egipet (ili Siria), no mislj da se vazdarja v tozi sluchai. No, opredeleno me interesuva, kade moga da vidj dr. oferti...onezi, bezplatnite. Po printsip me interesuva vazmojno nai-drevnata balgarska istorij (toest, njmam protiv da kopam v Bg, Ukraina i t.n...i v Tibet bih otishla, no edva li shte mi se otvori parashuta). Drug variant e: kak stijt neshtata za India? Mnogo sam ti blagodarna za infoto!!



Тема Re: kopane...нови [re: Kat]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано12.02.04 14:48



съжалявам, но явно не съм била много ясна, нямам никаква идея къде и как може да се копае в изто4на европа, с изклиу4ение на гърция. за подобен вид информация трвбва да питаш някои, които у4и в българия
но за сметка на това съм добре запозната с вси4ко, което е на запад от австрия, наи ве4е във франция, германия и англия, и вси4ко онова, което техните мисии организират в 4ужбина. особено във франция офертите са многоброини, защото винаги има нужда от персонал, само 4е, както ве4е под4ертах, не се плаща. те обикновенно излизат в на4алото на маи, но дори и сега имам поне десетина в главата си, ако те интересуват.
за индия нищо незнам, единствената, която ми е известна е в монголия, но ве4е е пълна с години напред, и обикновенно е строго запазена за студенти от нашия университет, така 4е забрави.

ако искаш да знаеш още нещо, имам имеил, посо4ен в спарвката за мен, можеш да ми пишеш.
мелиса

cupitor impossibilium



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.