Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Писмо от твоята болест...нови  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано04.05.16 06:27



ПИСМО ОТ ТВОЯТА БОЛЕСТ...


ПОЖЕЛАВАМ ТИ СТРАДАНИЯ И СМЪРТ!

Здравей! Аз съм болестта "Алкохолизъм", твоята болест. Просто в случай, че си ме забравил... Аз съм твоята болест... Аз мразя сбирките... Аз мразя Висшата сила... Аз мразя всеки, който има програма. На всеки, който има контакт с мен, пожелавам страдания и смърт.

Аз съм коварна, объркваща и могъща. Убила съм милиони хора и това ми доставя удоволствие. Аз съм влюбена в това да те улавям с елемент на изненада. Аз съм влюбена в това да се преструвам, че съм твой приятел и приятелка, твой любим и любима. Аз те предизвиквам да се чувстваш добре, нали? А когато искаш да умреш се обаждаш пак на мен, нали? Аз идвам при теб, защото съм влюбена в това да те предизвиквам да страдаш. Аз обожавам да те предизвиквам да плачеш. Аз обожавам така да те вцепенявам, че да не можеш нито да страдаш, нито да плачеш - тогава, когато не можеш нищо да чувстваш. А това е самото, истинското удоволствие за мен. И всичко, което искам и очаквам от теб, е продължително страдание.

Аз съм винаги тук единствено, заради теб. Когато нещата ти вървят добре, ти ме каниш. Ти казваш, че не заслужаваш всички тези хубави неща в своя живот и аз съм единствената, която се съгласява с теб, нали? А и дори да не го казваш, то аз го решавам вместо теб. Заедно ние можем да унищожим всичко.

Хората не ме възприемат сериозно. Те приемат истината за инсултите, сърдечните удари и дори диабета. Глупци. Без моя помощ те биха могли въобще да не се случват.

Аз съм мразена болест, но не идвам неканена. Ти избираш дали да ми се подчиняваш. Толкова много хора избират мен пред живота и покоя. Но повече, отколкото ти мразиш мен, аз мразя всички вас - всички, които се събирате заедно. Мразя вашите сбирки, вашите стъпки, вашата Висша сила. Всичко това ме вбесява, защото не мога да изпълнявам моето предназначение така, както го мога най - добре.

Сега аз измамно лежа тихо. Ти не ме виждаш, но аз мога да ставам все по - голяма и все по - голяма. И мога да чакам. Когато ти само съществуваш, аз живея. Когато ти живееш, аз мога единствено да съществувам. Но аз съм винаги тук... И ако се видим отново, то аз ти пожелавам и ти нося единствено страдания и смърт.


В ОЧАКВАНЕ НА НОВА СРЕЩА.

ТВОЯТА БОЛЕСТ.



Тема Re: Писмо от твоята болест...нови [re: Sandu62]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано31.05.16 00:13



е пишеш за магове,магии,висша сила.това ли е тя или си е само твоя.задръж си я.



Тема Re: Писмо от твоята болест...нови [re: Sandu62]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано31.05.16 01:51



вън сектите.отрезнявай другаде



Тема Re: Писмо от твоята болест...нови [re: Sandu62]  
Автор antontehnika (непознат )
Публикувано31.05.16 11:35



с кой говориш,прегледай си главата



Тема Re: Писмо от твоята болест... [re: antontehnika]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано02.06.16 09:40



Аз пиша моята си книга.
Затова не останах в АА.
Понеже човек трябва да пише и чете собствените си големи книги.
Понеже не исках и аз да стигна дотам да съм копи пейст препечатка.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.