Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 02.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Четири години без алкохолнови  
Автор ketrin (умерен реалист)
Публикувано11.03.14 10:18



Вчера, на 10.03. 2014 година, с помощта на Бог, на Анонимни алкохолици, с помощта на лекари, на психолози, на приятели, на роднини

, кой ли не се опита да ми помогне, успях да остана трезва четири години.
Болестта алкохолизъм е доста прогресирала в мен, и след смъртта на майка ми се опита да ме погуби. Живеех с ужасяващо чувство за вина за смъртта и, и приемах смъртта и като наказание свише към мен, и непрекъснато бях в очакване на нови наказания.
С такава нагласа към света и хората е много трудно да се живее. Даже бих казала, невъзможно. Опитите на хората да ми помагат ги приемах или като действие на съжаление към мен, или като желание за ново наказание. Също така отчаяно търсих майка си сред всеки човек, който се опитваше да ми помогне, и горчиво се разочаровах всеки път, защото това не беше тя ...
Това са много тежки заблуди и чувства, които контролираха живота ми, и го правиха реално невъзможен.
Опитах се да се противопоставя на мислите си, на чувствата си, на отразяването на събитията около мен с помощта на Програмата на АА, и с помощта на хората, които също бяха в Програмата на АА.
Днес съм малко по-трезва и преценям по-реално себе си, състоянието си, и обстоятелствата около мен.
Благодаря за помощта, която ми оказаха много хора, и която на моменти зле разбирах, и деформирах зле в съзнанието си заради болестта.
Благодаря на Бог, че ме запази и ми даде шанс да живея
И учениците Му Го попитаха, казвайки :"Учителю, поради чий грях, негов или на родителите му, той се е родил сляп ?"
Исус отговори :"Нито поради негов грях, нито на родителите му, но за да се явят в него Божиите дела."
Исус намазал с кал очите на слепеца, за да прогледне ...


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ketrin на 11.03.14 11:04.</EM></FONT></P>

Редактирано от ketrin на 11.03.14 13:16.



Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано11.03.14 13:46



Поздравления за четирите трезви години в Анонимни Алкохолици,Кетрин!



Желая ти да си жива и здрава за да се радваш на живота си в трезвеност като с това помагаш на всеки,който поиска също да се радва на този нов трезвен Живот в Анонимни Алкохолици.

Бъди себе си.

Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор kop4ev-159017 ((голем пич))
Публикувано11.03.14 18:18



Честито, и много успехи





Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор nowwe (новак)
Публикувано11.03.14 19:41



Честито, Кетрин! Бог да те благославя! Все повече и повече мир,радост,спокойствие,мъдрост,вяра,надежда и любов да има в сърцето ти!Благодаря ти ,че те има и ми помагаш да вървя уверено по пътя на щастливата съдба! За мен е чест ,че те познавам!
Почерпката беше чудесна

,пожелавам ти дълги години да имаш такъв повод да се черпим .



Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано12.03.14 05:49



Поздравявам те и се радвам за теб.





Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор Biser28 (непознат )
Публикувано12.03.14 08:16



Поздравления! И благодарности за помощта!
Още много по толкова да си трезва и щастлива!

.



Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор mikii (непознат )
Публикувано12.03.14 10:10



Поздравления,и успех във всяко начинание.



Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор goro.66 (непознат)
Публикувано12.03.14 19:43



Честито и успех във всичко.



Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор д-p (новак)
Публикувано13.03.14 22:47



Честито! Желая още много успехи!





Тема Re: Четири години без алкохолнови [re: ketrin]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано14.03.14 00:28



Бъди благословена!
Любов и мъдрост, светлина и вяра.

Харакири






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.