Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сбирка Хасково  
Автор oceola73@abv.bg (непознат )
Публикувано06.03.15 18:25



До всички имащи проблем с алкохола в Хасково и околностите.Провеждат се сбирки на Анонимни Алкохолици в двора на църквата"свети Архангел Михаил" на улица"Цар Освободител"38,всяка събота от 11 часа.За справки телефон 0899442397 всеки желаещ да заповяда,вход свободен и безплатен.



Тема Re: Сбирка Хасковонови [re: oceola73@abv.bg]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано07.03.15 06:35



Да бъде Неговата воля и Неговата милост и имаш силата по пътя на възстановяването от болестта аркохолизъм по програмата на АА в Духа и Традициите на АА.

От главата "Един поглед в бъдещето", Голямата книга:

"...И така нашият деятел скоро ще има много приятели. Някои от тях може би ще затънат и вероятно никога няма да се възстановят, но ако приемем нашият опит за критерий, повече от половината от онези, към които се обърне, ще стават членове на Анонимни Алкохолици. Когато няколко мъже от този град открият себе си и РАДОСТТА да помагат на други да се справят отново с живота, този процес няма да спре, докато всеки в този град не получи възможността да се възстанови - стига да може и иска."

Търпение и радост ти пожелавам в Пета Традиция на АА:"Всяка група на АА има една единствена цел - да предава посланието си на алкохолиците, които все още страдат."

Благодарен съм на Бог и се радвам, че в България има още едно място, където мога да намеря убежище - нашата Първа Традиция:"Нашето общо благоденствие стои на първо място;личното ни възстановяване зависи от единството на АА."

.

Господи, благодаря Ти за живота в трезвост в този миг, тази сутрин. Амин.



Тема Re: Сбирка Хасковонови [re: Sandu62]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано07.03.15 08:35



засега са ви пуснали под миндера.
ще се качите на миндера, ама друг път.





Тема Re: Сбирка Хасковонови [re: alisalisa]  
Автор spiritual66 (някоя)
Публикувано07.03.15 11:29



Не зависи от теб къде ще се качим


може и върху спалня с балдахин



Тема Re: Сбирка Хасковонови [re: alisalisa]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано08.03.15 06:31



От две години и девет месеца съм под миндера. Понеже се доверих, че това е за мене от ... Голямо приключение е да знаеш, защото ми е достатъчно и мога, а не само да искам, да съм благодарен и радостен...

. Преди това съм бил на миндера, ама не е било за мен... Голяма лудост е било, да знаеш, а не приключение...

Кой както го/Го/ разбира...И пак, въпрос на личен избор/свободна воля/ в честност, а не в самозаблуда. О, кей?.

Редактирано от Sandu62 на 08.03.15 06:32.



Тема Re: Сбирка Хасковонови [re: spiritual66]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано08.03.15 06:34



.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.