Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема AA коя?нови  
Автор valentinska (непознат )
Публикувано07.01.15 20:44



Здравейте,
Имам алкохолна зависимост и реших да посетя група АА в петък от 19:00ч.
За първи път ще ходя и нямам идея към коя да се насоча? Може ли да ми съдействате?



Тема Re: AA коя?нови [re: valentinska]  
Автор ronisulivan (непознат )
Публикувано07.01.15 21:10



Ако кажеш и града в който искаш да отидеш на сбирка, някой ще ти помогне!



Тема Re: AA коя?нови [re: ronisulivan]  
Автор valentinska (непознат )
Публикувано07.01.15 21:19



Извинявам се, че съм прпуснала. Става дума за София?



Тема Re: AA коя? [re: valentinska]  
Автор ronisulivan (непознат )
Публикувано07.01.15 21:45



На мен ми звучи добре "САМО ЗА ДНЕС". Щом е само за днес





Тема Re: AA коя?нови [re: valentinska]  
Автор Харакири ((минаващ))
Публикувано11.01.15 21:40



Здравей Валентинска,
няма никакво значение, къде ще отидеш. Навсякъде ще ти се зарадваме искрено. Просто тръгни. Нека възможността за избор да не е причина да се откажеш, защото не знаеш какво да избереш. Толкова ми е познато това колебание. Преди 8 години ми беше достатъчна причината, че не знам коя от двете сбирки да избера, за да си попия още известно време...
И тогава тук един брат ми каза - какво се офлянкваш, можеш ли да си представиш стотиците алкохолици, които в момента се напиват може би за последен път и нямат изобщо никакъв избор, защото най-близката сбирка е на 300 или на 500 километра...
Добре дошла си, навсякъде.
Всеки новодошъл ми помага много за моето лично възстановяване.



Тема Re: AA коя?нови [re: valentinska]  
Автор nideks (непознат)
Публикувано22.01.15 09:12



Да има прекрасни,чудесни сбирки и възможност да посетите сбирка в София,стига да го искаш.Лично аз бях на Пиротска 117.Страшно усмихнати хора.Приеха ме с голяма душа и любов,все едно се познавахме от години.Благодарение на тях и на всички от АА, сега мога да ти пиша(отговоря) на твоето запитване.Разбира се има още доста групи,моето мнение е,че и на която да отидеш,ще си добре дошъл.Абсолютно нищо не пречи да опиташ,просто отиди. Има изход, да!Невероятни хора,само това мога да кажа!


http://www.aa-bg.info/index/grupi_na_aa_v_bulgaria/0-6



Тема Re: AA коя?нови [re: valentinska]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано23.01.15 14:35



Има няколко начина.
Пишеш всички на листчета, дърпаш едно и на късмет.
Втория - избираш си потребител от клуба в София които посещава и той те води за да не си сама.
Третия - пускаш се по темата и първият който е откликнал от клуба значи той.

Желателно е да е жена, ако си жена.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.