Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честит празник !нови  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.12.14 10:31



Бог се роди, Коледо !
Не забравяйте, че Бог е винаги с нас и ни помага да се справим с всички предизвикателства.





Тема Re: Честит празник ! [re: nbb]  
Автор spiritual66 (някоя)
Публикувано25.12.14 12:27



Честито Рождество Христово !
В този прекрасен, светъл и празничен ден, аз искам да благодаря на Бог за добрините му, и за любовта му към всички нас и към мен !
Бих искала да изразя тук тъгата си поради смъртта на едно младо и прекрасно момиче, което почина преди десетина дни от алкохолизъм.
На 31 години, тя почти две години пред очите ми опита да се справи сама с това ужасно заболяване !!! Опита колкото можа със свои собствени сили. Силите и свършиха ... Много ми е мъчно и искам да изразя тук поклонението си към нея, защото не успях да отида и да го направя лично. Преди няколко дни пазарувах в близост до дома и, тогава намерих сили да отида и да погледна, видях, че на входната врата на двора им се ветрее един некролог ... Долните ъгли на парчето хартия бяха отлепени ... Само това е останало - кратко, ясно и категорично ! Смъртта не пита колко си млад, аз бих добавила само, че тази болест не пита кой е млад и стар. Непознатата и неизследвана, неясна болест, която не може да се определи по физико-химични начини. Болестта на душата ... и на тялото...
Бяхме се чули с нея преди и се уговаряхме да се видим по празниците, но нея я няма вече ...
Поклон пред нея !



Тема Мирнови [re: spiritual66]  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.12.14 22:46



на душата й !


Няколко пъти се опитвам да ти напиша нещо за успокоение, но не се получава... Може би и за свое успокоение, защото се чудя като човек ли да реагирам в такива ситуации или като душа. От човешка гледна точка нямам право да се меся в изборите на друг човек и да му казвам кое е правилното за него. Но от друга страна, знам, че си бях отишла от този свят, ако не бях почувствала огромната любов на мъжа ми към мен. Не само тази болест е болест на душата, за съжаление, но на кой му пука... Май само на най-близките, а и те не винаги са наясно как да реагират при такива обстоятелства. Търпение и вяра са лекарствата, но колко от нас ги умеят...
Писала ли е в клуба ?



Тема Re: Честит празник !нови [re: nbb]  
Автор sofiatodorova6@gmail.com (непознат )
Публикувано26.12.14 10:53



Честита КОЛЕДА на всички! Седем месеца без алкохол....Имам само едно коледно желание-с божията помощ да отпазнуваме много празници здрави,обичащи и обичани!



Тема Re: Честит празник !нови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.01.15 13:19







Тема Благодаря !нови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.01.15 15:58



Толкова е шарена и все свежи цветове са използвани. Да си пожелаем да я направим такава за себе си.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.