Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано26.10.14 07:34



Честит 22 трезвен Рожден Ден в Анонимни Алкохолици,Йошко!



Бъди жив,здрав и трезвен още дълги години за да помагаш на нас алкохолиците,които се нуждаем от помощта ти за да тръгнем и да продължаваме да вървим успешно и неотклонно по Пътя на Щастливата Съдба с помощта на програмата за възстановяване на Анонимни Алкохолици.

Благодаря ти за помощта и Бог да е с теб, и дома ти днес и сега и завинаги!
Поздрави.

Бъди себе си.

Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: stefko_aa]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано26.10.14 09:13



Поздравявам те и за годините трезвост, и за усилията, и за помощта, оказана на страдащите алкохолици, които ме посрещнаха в Братството на АА, когато се почувствах безсилен, безпомощен, самотен - непринадлежащ на никого и на нищо.

.



Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: Sandu62]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано26.10.14 23:28



Благодаря ти, че си предал посланието на достатъчно хора в България та достигна и до мен, че и аз да мога да живея трезвен! Желая ти да си здрав и трезвен!



Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: stefko_aa]  
Автор goro.66 (непознат)
Публикувано27.10.14 03:53



И аз ти благодаря ,Йошко. Да си жив ,здрав и трезвен и Бог да е винаги с теб.



Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: stefko_aa]  
Автор mercurial (wild)
Публикувано27.10.14 20:33



Честит рожден ден и от мен!





Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: mercurial]  
Автор kop4ev-159017 ((голем пич))
Публикувано28.10.14 16:55



Честито, и Бог да те благослови!



Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: stefko_aa]  
Автор Lodez ()
Публикувано29.10.14 15:14



Благодаря ти Йошко за търпението и разбирането с което се отнесе по това време ,преди осем години с мен ,когато ми предаде посланието .Тогава аз не знаех на кой свят съм ,но Бог мина през теб и аз пак благодеарение на теб и Него те чух нищо, че трябваше да се повъртя първо . Аз съм в последната най -трудна част от живота си където събираме плодовете от това ,което сме посяли !Няма какво да кажа по този въпрос ,живота си напредва и аз ден по ден го живея и откривам все нови и нови неща , а не треперя и крия изключително и само благодарение на инструментите от програмата в Голямата книга ,която ти ни предаде ! Тук където съм си намерих англоговореща сбирка по Голямата книга с хора ,които светят от години по тази същата програма, която ти ни предаде .Двадесетина човека от всички краища на света съвсем различни ,но абсолютно еднакви в действията си спрямо болестта ,които пишат и се уповават единственно и само на на рецептата от Голямата книга !Благодаря ти Йошко, Бог все така да те пази и да преминава през живота теб и семейството ти .



Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: stefko_aa]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано31.10.14 15:09



Благодаря, Йошко!
Пожелавам ти Бог да продължава да те използва, за да носиш посланието на АА до алкохолиците, които все още страдат





Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: aлkaжa]  
Автор 64stefana (непознат )
Публикувано01.11.14 17:14



Честит 22 Рожден ден, Йошко! Искам да започна с благодарност към теб, защото след едногодишни мъки в АА без Програмата може би отново щях да се върна завинаги в същия мрак, в който бях. Днес ходихме с една сестра в една от психиатриите и си спомних за ужаса там, а сега се радвам на спокоен е трезв ден. Много чух от теб, много ми предаде моя спонсор и си мисля, че съм щастливка, че съм се докоснала до истинската Програма, а то другото зависи от мен. Вярвам, че ще имаме истинско братство в България и съм благодарна, че си ни дал опит, сила и надежда! Желая ти мир в душата и да продължаваш все така да помагаш! Бог да е с теб и твоето семейство!



Тема Re: Честит 22 Рожден ден,Йошко!нови [re: 64stefana]  
Автор josko-100997 (:))))
Публикувано03.11.14 15:58



Благодаря за сърдечните поздриви и добри пожелание! Надявам се и вие "един ден после друг" с помоща на Бог, както "вие го разбирате" разбира се, да почуствате свобода от парализиращия страх, което е й "според мен" най-голямата дарба на АА за всекин един алкохолик. Свобода сам да избираш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.