Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема AA ''Промяна'' на две години.нови  
Автор goro.66 (непознат)
Публикувано17.09.14 14:09



Вчера 16.09. АА Група ''Промяна '' направи две години. Благодаря на Бог ,че ни помага и напътства.



Тема Re: AA ''Промяна'' на две години.нови [re: goro.66]  
Автор Chirita (непознат )
Публикувано18.09.14 16:44



Честито Промяна! Искрени благопожелания!

Блажени са кротките, защото те ще наследят земята.



Тема Re: AA ''Промяна'' на две години.нови [re: goro.66]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано19.09.14 07:01



Поздравявам ви. И съм благодарен, че имам ли нужда да споделям, имам ли нужда от помощ, мога да дойда при вас. Това никак не е малко за моята трезвост, за моето емоционално равновесие. И се чувствам жив, и изпепеляващото желание да се боря с каквото и да било, и с когото и да било изчезва. Благодаря ви. И Честит Празник на патерици!





Тема Re: AA ''Промяна'' на две години.нови [re: Sandu62]  
Автор nideks (непознат)
Публикувано19.09.14 15:26



Чудесно е да се четат такива неща,а това е прекрасно. Имам ли възможност ще ви посетя. Благодаря ви. Пожелавам на цялата ви група много успехи.Честито и от мен.





Тема Re: AA ''Промяна'' на две години. [re: goro.66]  
Автор Lodez ()
Публикувано21.09.14 16:55



Честити две години Промяна! Желая ви все така да вървите напред и да помагате .Много ви обичам всичките там и се радвам, че ви има . Благодаря ви !





Тема Re: AA ''Промяна'' на две години.нови [re: goro.66]  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано21.09.14 23:02



Поздравления за двете години на всички от вашата АА-група!

Бъдете живи здрави и най-вече трезви за да можете да правите това,което се иска от всеки от нас-да предавате посланието на Анонимни Алкохолици на събратята ни,които все още някаде страдат от алкохолизма.

Радвам се,че ви има и ви познавам от толкова време.
Поздрави.



Бъди себе си.

Тема Re: AA ''Промяна'' на две години.нови [re: stefko_aa]  
Автор 64stefana (непознат )
Публикувано23.09.14 00:21



Честито ,,Промяна,,! Радвам се, че получавам опит, сила и надежда от вас! Бъдете радостни, щастливи и свободни!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.