Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: разбирам го и още как!!.нови [re: josko1]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано23.08.14 01:54



Смешен ми бил ника ли??
Църквата е клала,проливала кръв по улиците и горяла на клада най-умните си синове и дъщери.
И ще ми говорят за добро и прошка???
Не ми е смешен ника...а много навременен.
Скоро ще си намеря лого със задраскано на него политика.
Понеже и те не са по-малки изроди.
Дошло е времето когато всичко старо трябва да умре и да си отиде.
Всичко неработещо.
Аз съм за вярата...но не и религията...за родината..но не и държавата...за хората...но не и политиката.
Аз съм това което неминуемо един ден ще дойде.
ВРЕМЕТО НА ИСТИНСКИ СВОБОДНИТЕ ХОРА-НЕОБВЪРЗАНИ С НИКАКВИ ДВИЖЕНИЯ И ДОКТРИНИ!!!

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Редактирано от Church enemy на 23.08.14 01:55.



Тема Re: разбирам го и още как!!.нови [re: Church enemy]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано23.08.14 02:05



Антирелигиозността ми беше провокирана от семейство двулични и фалшиви дъновисти-вегетарианци.
Събрали в себе си най-неприятните и подмолни черти.
10 загубени години имам с тях.
Но поне ми дадоха идея за книга,и чуство за цел и посока.
Какво никога не трябва да бъда и срещу какво трябва да се боря.
Стрещудемагогиите,фалшивите учения и тираничните доктрини.
АА..също наподобява една канонизирана доктрина,с уж идеална и добра цел.
Те всичките обещават спасение.
Повече от половината,ако не и всички лъжат накрая.
Всеки ще ти каже..моята вяра и доктрина,моята религия ..е най-правилната.
Няма правилно и грешно.
Има това което харесваш и смилаш,и това коеро отхвърляш и ненавиждаш.
Ника ми идва от АРЧ ЕНЕМИ ..бандата шведи,дет метъл група.
Бях им на концерт.
И клуба където беше концерта беше срещу католическа църква.
Ние чакахме за групата..от църквата излязаха множество екзалтирани хора,повечето жълти и чернокожи,или латинота.
И скандирайки пред нашата църква..метъл клуба..арч енеми..арч енеми...аз завиках чърч енеми...и една част поеха през смях,като им сочех множеството от хора,белязани с кръст от въглен или туш по челата.
Явно е имало поредната доза транс и зомбиране...


Ако ги питаш защо са отишли на църква..половимната няма да ти дадат смислено обяснение сигурно.
А АРЧ ЕНЕМИ СА ЕДНА МНОГО ФИЛОСОФСКА И РЕВОЛЮЦИОННА БАНДА!

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Любов и омраза....нови [re: stefko_aa]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано27.08.14 11:38



"-Имате ли дори поне един алкохолик,на когото лично да сте отделили време,усилия и да сте дали наистина лично нещо от себе си така,че той да тръгне по Пътя на Щастливата Съдба на възстановяване от неизлечимата,прогресираща и смъртоносна болест-алкохолизъм"
..........................................
Стефко, да не би да ти пращат на лични как някой е отделил време за алкохолик или се е опитал по някакъв начин да помогне?
Защото още не съм видял някой да споделя нещо подобно. Сподели бе брат. Недей държа информацията само за себе си





Тема Re: Любов и омраза....нови [re: stefko_aa]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано27.08.14 15:54



Благодаря Стефко.
Виж..когато в друг пост казах че отношението на една известна част тук..ми е познато от друг тип фанатици..дъновистко-вегетарианците..се оказах прав.
Ти го дозатвърди.
Бях започнал книга,след катарзиса и унижението което ми причиниха едно уж много миролюбиво Дъновистко семейство вегетарианци.
Книгата я кръстих-Фанатизма на Доктрините-1,2,3..мозъчна промивка.
Това семейство е описано обширно в 1 глава-Една стъпка по близо до (спасянието).


Та значи нашите хора и те бяха уж много хрисими ..за доброто..ама при всяко ново запознанство с хора..натъртваха на това как никой не ги разбирал и толерирал..понеже били различни.
Сиреч с духовни възгледи и вегетарианци.
И хората се втурваха да им угаждат и да ги носят на ръце.
Но всичко е до време.
Понеже на всичките им омръзна да угаждат на прищевки.
При тях винаги е те да очакват..тяхното да се толерира..а те да не дават нищо.
Всичките им приятелства са стратегически.
Затова накрая останаха и сами.
Да си реват на воля ..как никой не ги разбирал.
Последното си ядене сме вадили от хладилника за тия охльови.
По големи интересчии и скръндзи не съм виждал аз лично.
Навръх нова година не бяхме допуснати у тях с месо.
Понеже сме щели да им разбием аурите и чакрите.
Сори..ама никога не сме ги задължавали да влизат у нас с кюфте в устата.
И те го приеха отказа ни твърде лично..понеже не им се наведохме както всеки път да стане на тяхната.
Два месеца по късно ми изгърмя гума.
Спукана..там където той работи.
Преди два месеца..в навечерието на двете години юбилей от датата в която купих кола от него..я заварих един ден обезобразена с пирон на 5 места.
Нарисувал ми беше хуйове и драсканици по вратите и капака отзад.
Това е дъновистко семейство...стриктни последователи и парадиращи вегетарианци.
Във профила си беше качил 15мин клип на кланници.
И как убиват..изкормват животни...демек колко му било жал за животните.
Сбъркани са в главите.
Отрязаха семейства заради нас..понеже се виждали с нас.
Изгониха ги от приятелския списък на фейсбук.
Но всяко зло за добро.
Обещах си...никога повече не искам фанатици с виждания и доктрини в живота си.
А сега ми кажи къде са приликите с гореописаните и някой хора тук в АА?
Непогрешимостта..убедеността..маниакалното защитаване на (истини)..фалша..егото..завистта.
Тия калъфи където приключихме с тях бяха едни актьори просто.
Натфиз да им връчиш отличие им беше малко.
В книгата си съм описал и сектите и политическите боклуци..и всяка отявленна форма на маниакална непогрешимост и фанатизъм.
За фанатиците на доктрините няма почивен ден.
Това изречение го споменавам във всяка глава която съм написал.
До арабския фанатизъм и Брейвик стигнах.
Нагазих в дълбоките води.
Някой има нужда от фанатизъм и войни в света.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Любов и омраза....нови [re: Church enemy]  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано27.08.14 17:16



Финтроле,наистина въобще твоята преценка за мен въобще не ме интересува,но тъй като отново продължаваш да ме нападаш съвсем просташки и като някой дерибей дето "всиииииииииииииичко може и знае",мога да ти кажа,че ти си просто една куха лейка,която само си дрънка с убеждението,че като повтаря едни и същи простотии,то това наистина е "ВЯРНО"!
Нито си бил в живота ми,нито ме познаваш,нито знаеш сега през какво ми се налага да преминавам ден по ден с помощта на своя Бог и на Анонимни Алкохолици. Така,че спри да се хапеш с мен или с когото отново ти падне,защото не само че си куха лейка,но и си тотално изперкал,което се вижда по начина,по който постоянно нападаш всеки,който ти падне.Пък ако и ти както и твоите съмишлинеци си мислите отново,че като продъжавате да хапете и да ръсите своите постоянни /бих казал помиярски нападки/ лично против мен,или когото и да е друг с това нещо бихте могли да промените в нечий живот-сори!
Отново сте объклали и пистата,и стадиона дори.
Карай си я както си знаеш,прави каквото си искаш,но наистина спри да ми се катериш там,където не ти е работата,защото просто не си мой тип...


Има една проста приказка:

"Като не щеш мира-на ти секира".

Смирението няма ама никаква връзка с надупването пред когото и да е,тъй като това прилича малко повече на педерастия,отколкото на каквото и да е нормално поведение...


П.П. Когато някой ден когато се събудиш с гняв и с огромното желание повече да не се събуждаш,когото се молиш вечерта със сълзи на очи това да е последната вечер от живота ти без значение пил или не,и когото вземеш да мразиш майка си за това,че те е родила,и когато си пробвал АБСОЛЮТНО ВСИЧКО,КОЕТО Е БИЛО ВЪЗМОЖНО за да излезеш от АДА,тогава и само тогава можеш да ми размахваш пръст какъв съм,какво са Анонимни Алкохолици и въобще да ми даваш акъл,който ти самия не притежаваш./като това наистина не ти го желая/

Бъди себе си.

Тема Re: Любов и омраза....нови [re: stefko_aa]  
Автор Lodez ()
Публикувано27.08.14 19:38



Болестта на неприемането и знаенето на кое какво е ! Обаче искам да вметна понеже има в българското АА и цигани и евреи и арменци и руснаци и българи и турци и гърци, иииии хомосексуалисти и драгкуини и болни от рак и диабет и сърце и какво ли не и със сини и зелени очи с прави крака или криви, млади или стари ,слаби или дебели всякакви човешки проявления болни от алкохолизъм стигнали до АА с помоща на БОГ и всичко е точно така както трябва да бъде ,а ние трябва да се научим да го приемаме . Обаче си има някакви морално етични закони ДУХОВНИ.В книгата е казано, че не се превръщаме в изтривалки, а не в изнасилени от педараси защото чисто реалистично и научно погледнато те си се надупват с удоволствие и си е лично тяхна работа .Аз лично имам най добри приятели от цял живот коита са хомосексуални . А ако правиш рефернция за изнасилване то се казва изнасилване ,а не педерасти -хомосексуалисти което е нарицателно за изнасилване -така излиза ! Хомосексуалността не е изнасилване! Щото и педерастията си е друго нещо,но айде !Колко болни братя и сестри ще се откажат да дойдат на сбирки понеже са ,бедни ,хомосексуални ,евреи ,цигани,стари ! Ей за това работите са такива . Мен вече хич не ми е смешно . Гледам и ми писна и на мен ,колко хора ще умрат защото не са правилни за това братство а?Да живеят чистите български алкохолици здрави и правилни -УРАААААААААААА И знаете ли защо ? Защото ние самите страдаме от вулгризираната дума алкохолик която хората лепят където им падне ,а ето че ние също използваме без да мислим разни нарицателни !



Редактирано от Lodez на 27.08.14 20:28.



Тема Re: Любов и омраза....нови [re: stefko_aa]  
Автор Dream63 (I want)
Публикувано27.08.14 20:03



Случайно да ти е хрумвало да си сложиш край на скапания живот за да отървеш себе си и другите?

Много се катерят на теб! Да не си дърво?



Тема Re: Любов и омраза....нови [re: Dream63]  
Автор Lodez ()
Публикувано27.08.14 20:32



Всъщност моя пост не се отнася само за Стефко ,а защото става въпрос за една тенденция изобщо съществуваща и понеже и четем и говорим ама гледам напоследък пак си продължава по-старому и затова написах вече,че и на мен ми е противно . Доста хора са споделили и оплакали от това положение ! Ами да израстваме ! Иначе Стефко си отговаря на чърч и това си е тяхна работа .А ти виж само какво си казала на болен човек .Добре, че е Стефко той е печен и няма да обърне внимание ама ти що за човек си незнам !Типично ,същата работа . . Проявяваш –дискриминация



Тема Re: Любов и омраза....нови [re: Dream63]  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано27.08.14 21:02



Докато има такива многознайковци,които с радост биха замъкнали който им падне у гробищата,поне за сега нямам такова намерение.



Но ти благодаря за предложението,а пък ако на тебе не ти харесва това,което споделям ти би могла също да опиташ.....
Аз имам доста голям опит и в това отношение,но това просто не е много за хвалене.......

Днес и сега съм истински благодарен на Бог за това,че почнах все повече да осъзнавам колко луди има около нас,които са готови всичко да направят само и само да скапят живота на дори поне един човек,"КОЙТО С НЕЩО ИМ ПРЕЧИ"!....

Мила Алоне,наистина не те мразя,нито пък и ми пука за тебе какво правиш или не правиш понеже това явно е основната част от "смисления ти и пълноценен живот"-постоянно да се ровиш като някоя квачка на буклук в живота на хората и да ръсиш постоянно правосъдие и компетентност-за това не се и обиждам.

Днес и сега съм истински Благодарен на Бог за това,че туй,което се случва сега не само го приемам,но мога да се радвам на новия си Живот в трезвеност благодарение на простичките ежедневни действия по програмата на Анонимни Алкохолици.

Бъдете благословени мои братя и сестри-алкохолици,и още 24 часа чисти и трезви!


П.П. Виждам,че както и други хора,които ненавиждат Анонимни Алкохолици водиш доста спокоен и ползотворен обществен,а навярно и друг някакъв вид живот,Алоне.
Дерзай скъпа тъй като явно има още доста неща за донаучаване....

Бъди себе си.

Тема Re: Любов и омраза....нови [re: Dream63]  
Автор goro.66 (непознат)
Публикувано28.08.14 01:15



Ми ти що искаш Стефко да си сложи край на живота? Па и на скапания живот ,леле.Да довеждаш хора в АА, да им помагаш да се възстановят ,да им отделяш от времето си напълно безкористно това скапан живот ли е миличка. Ти отдала ли си се на такава кауза? Или само си правиш гимнастика на пръстите по клавиатурата и си запълваш времето. Много пъти ти се зададе въпроса тук -помогнала ли си на някой ,освен на близките си ,на някой съвсем непознат ,отделяла ли си от времето си за него ,на близките си всеки може да помага. Ако не си -сама прецени кой живот е скапан твоя ,или на Стефко.
Ако човека си сложи край на живота ,както му предлагаш много хора в АА ще бъдат лишени от помощта му ,а ти ако вземеш та се свитнеш някой ,освен роднините ти ще страда ли за теб? Ще чувства ли липсата ти?
Ти да не си Господ ,та ще определяш кой да живее и кой да мре. И на кой живота е скапан и на кой не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.