Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Програмата на АА работи!нови  
Автор mercurial (wild)
Публикувано29.07.14 01:04



Тъпа утка, непоръбена си ти, Меркуриалче. От мен да го знайш


Мислех тук да събера всички останали подобни "благословии" от възстановяващи се по Програмата на АА, но и това е достатъчно.

А това така добавям за разкош, случайно попаднах на него:
Ами, то целият ти пост е само едно болно его, бе умниче - кокиче, повяхнало! А бе, сподели наистина как го правиш това да си толкова тъпа? Как действаш, по какво действаш?

Ама, не знам дали въпросът ти е идиотски, но ти май са прайш на идиотка, щото не си пиеш хапчетата. Може да има модератори, но не са на клуб. Ти от български рабираш ли бе, куку - муку у боклуку.

ника -" педерас" не е зает може свободно на воля да го ползваш - повярвай ми - много скронни и толерантни ще бъдем с теб /извинявам за дет говоря от общо име/ лично аз не съм толерантен но съм много болен и опасен алки и кът ламя огън бълвам та пази топките си да не опърля ако са женски. - възстановяващ се от 1864 г.

Сигурна съм,че има още много такива и не само по мой адрес.
Предлагам да ги съберем. Хем да има какво да покажем на "чужденците", хем да стане ясно как безотказно действа Програмата.



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от mercurial на 29.07.14 01:31.</EM></FONT></P>

Редактирано от mercurial на 29.07.14 01:35.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: mercurial]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано29.07.14 05:58



Трябва да добавиш не твоите благословии, а твоите простотии. Каква е връзката между "програмата на АА работи", теб и мен, пак не мога да схвана. Кажи, какви хапчета пиеш в комбинация с какъв алкохолол, та ръсиш толкова болни и извратени мисли и умозаключения, бе недоразумение шлайфано, недоизшлайфано? И за кой ли път, те питам? Кой ти плаща и колко ти плаща, за да си толкова тъпа? Само пари могат да те направят толкова безпаметно тъпа.





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: mercurial]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано29.07.14 06:17



"...Предлагам да ги съберем."

Моля те, бъди честна, конкретна и точна. На кого предлагаш да ги съберете с нежно самосъжаление и тънка самоирония в завоалирана манипулация? Ами, просто помоли Алоун да ти помогне. А може би очакваш някой от модераторите да се включи като този път не отправяш конкретно и към тях отчаян зов, защото хич не се страхуваш. Понеже вече открито си го правила по повод мнението преди около година на "алкохолик, възстановяващ се от 1864 година"? Каква уникалност, оригиналност и не на последно място, какво зашеметяващо и искрящо чувство за хумор, като използваш точно 1864 година!Заболя ме корема от смях. Ако не си ти , кой ще ме разсмива не знам? Направо ще забравя да се смея. Хайде, сега да видим, колко поста ще съберем, ти, Алоун и аз в тема с пърхащото от ирония в заблуда заглавие:"ПРОГРАМАТА НА АА РАБОТИ"?





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: mercurial]  
Автор diablo67 (непознат )
Публикувано29.07.14 10:10



За мен програмата на АА беше началото на един нов живот. Имам доста трудности и тежки моменти, особено в началото, но се научих да ги преодолявам повече или по-малко успешно без алкохолната патерица. Преди на хубаво или лошо си реагирах по един начин. Дай да се натряскам, и всичко е о кей! И да вървят по дяволите всички тъпанари. Всъщност дванадесетте стъпки са с една цел- постигане на духовно пробуждане и промяна на личността, възстановяване на ценностната система и изместване на това наше чудовищно ЕГО на заден план. Мога да напиша още много, но няма смисъл. Това трябва да се преживее!
За много от нас, алковците от безнадеждния тип, това беше животоспасяващо и не само това. Нов смислен и пълноценен живот. Тук изказвам свое преживяване. Не искам да давам акъл или да ангажирам когото и да било. Всеки има право да си вярва в каквото си иска и да прави каквото смята за редно. Бог ни е дал право на избор. Алкохола обаче не.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: mercurial]  
Автор Dream63 (I want)
Публикувано29.07.14 10:37



Не мисля, че програмата на АА може нещо да направи по въпроса.

Алкохолик е просто това отдолу във външна изява. Само дето и физиономията я няма.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: diablo67]  
Автор Dream63 (I want)
Публикувано29.07.14 10:53



Всъщност дванадесетте стъпки са с една цел- постигане на духовно пробуждане и промяна на личността, възстановяване на ценностната система и изместване на това наше чудовищно ЕГО на заден план.

Аз също така мисля плюс това
Бог ни е дал право на избор. Алкохола обаче не.
Като основно.

Не мисля, че като вървиш по програмата и не спазваш последното ще има някаква промяна т.е. промяна има но към по- лошо - от "вирусоносител" се превръщаш в болен и оттам в термално болен.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Dream63]  
Автор megi_123 (непознат )
Публикувано29.07.14 21:21



Много се опитвам да разбера потребителката mercurial. Защото отдавна чета и пиша /рядко/ тук, но определено форума ми помага.
Та мисълта ми е какво на mercurial не и харесва? Нали не пие, не я кефи Програмата на АА, по друг начин е успяла, хвала!
Забелязвам, че визира конкретен човек от АА, който я е обиждал и му цитира нещата, които и е писал. Според мен това е личен конфликт и би трябвало да си се разберете помежду си.
Не е лицеприятно да става публично достояние това и аз, ако влизах тук за пръв или втори, трети път, нямаше да си правя труда отново да го правя. Щях да си тъна в алкохолно невежество и да си кажа, ето няма смисъл от нищо.
Всеки спасил се, не би трябвало да хули другите, отървали се не по неговият начин, а да сподели как той го е направил и човек , търсещ помощ да си направи изводите и да намери неговият си път.
А не АА са такива, АА са онакива, аз съм...същото важи и за привържениците на АА. Но те поне обясняват и разказват какво са направили и правят, макар че също на моменти отричат други начини. Много ми дойде и много се обърках, кой крив и кой прав.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: megi_123]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано29.07.14 22:51



Ами, нали това казвам, че Меркури с тъпи халтури само хули, а не казва какво в действие мъдрури... и не се разбира пихтундри ли, или само кат изнемощяла хромава кранта се нъпъва куцо да прави паркури.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: megi_123]  
Автор Dream63 (I want)
Публикувано30.07.14 08:57



Явно защото е била свързана с АА и със спонсор от този клуб.

Резултатът е налице. Такива неща се заплащат цял живот додето някой не победи, съответно всеки си мисли, че случая му не е единичен.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Dream63]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано30.07.14 09:07



Ти, кьорава ли си, глуха си, забравяш ли, откачаш ли? Няма клуб на АА, има групи на АА, има Братство, Общество на АА. А бе, интелигентна си, що го играйш малоумна?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.