Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Sandu62]  
Автор Dream63 (I want)
Публикувано30.07.14 09:31



Ти разбрали, че предлагам да си направите такъв в Дира в Общества.

Ти различаваш ли виртуал от реал?

Ти, кьорава ли си, глуха си, забравяш ли, откачаш ли?
Това не само, че не те интересува, но не можеш нито да помогнеш, нито е "обида" освен за такива като теб които са твърде по зле от горе посочените хора.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Sandu62]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано30.07.14 10:07



Ти, кьорава ли си, глуха си, забравяш ли, откачаш ли? Няма клуб на АА, има групи на АА, има Братство, Общество на АА. А бе, интелигентна си, що го играйш малоумна?!


Ей Sandu62, спри да се излагаш с тези язвителни обиди,и не защитавай оня австралийски палячо където е писал тези заплахи към една жена.Вие сте много много болни хора,и нямате проблем с алкохола ама наистина.Вашето лечение трябва да е с усмирителни ризи в лудницата.Спрял си да пиеш от три петъка време и се взе на много сериозно май.Ако това ти е въстановяването плюл съм аз на него.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: nngv]  
Автор megi_123 (непознат )
Публикувано30.07.14 10:39



Мда, почнах да разбирам mercurial вече.
Добре, че писах, та да ми се поизяснят нещата.
Официално ти се извинявам, mercurial !!!





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: megi_123]  
Автор josko1 (:))))
Публикувано30.07.14 11:24



Специялно тоя форум бе откит по поръчка на неколцина алкохолици с надежда да се свържем с други болни и безнадежни алкохолици и с помоща на бог един другиму да си помогнем. За извесно време форума свърши добра работа докът се появиха меркури, ледиводки и тем-подобни гарги....искаха раздяла и промяна на името. Всъщност самите членове на АА не желаеха името на АА да се влачи из калта, затуй се взе решение да променим името на форума от АА на АЗ......
Но е явно на всички че на вас името чак не ви пречи но хората, който пишат и искрено обесняват как с помоща на програмата на АА хора променят живота си от добро на по-добро. Лично аз вярвам да не съм писал години в тоя форум докът гаргите не се появиха и почнаха по-стария начин/единствен начин който умеят да се ядат и без много да се замислят поставят невинни хора на тяхно ниво като съдят, обиждат и псуват кът некой чукундури.....
Меркури почна да обсъжда и провокира хора без да има причина чисто и просто щот е на няколко коняка или приятеля и не плаща нужните.......ти кво мислиш, че на такива треба весник да им се чете или сме длъжни крастата и да чешем......





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: nngv]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано30.07.14 11:42



Ами, ти изобщо не обиждаш бе, човеко! Ти от колко петъка си трезвен? Ако, наистина ме познаваш и знаеш как действам в АА или извън АА, ама изобщо няма да ти мине през ума, че защитавам някого. Ясен ли съм? Не си ти този, който ще казва излагам ли се или не се излагам. Това би могъл да го каже работодателят ми, колегите ми, спонсорът ми, алкохолиците от АА, жена ми, дъщеря ми, приятелите ми, най - накрая точен ли съм, греша ли в честността си, скромността си спрямо Бог и/или хитричко се оправдавам за действията си в заобикалящия ме свят, че все пак не съм изтривалка за околните. Ясен ли съм, пак питам? Или си ги разбираш нещата повече от Меркуриал и Алоун и какво друго да видиш, освен, че защитавам някого си, пък бил той и палячо. Ти наясно ли си, какво и колко е нужно да бъдеш палячо без кавички, щото без кавички си го написал? Можеш ли да стоплиш? Можеш ли поне да се опиташ, само да опиташ да стоплиш. Само опитай и вече има Кой да свърши останалото. Днес, за мен, ти си "палячо".





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: megi_123]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано30.07.14 11:48



Много важно, че ОФИЦИАЛНО се извиняваш на Меркуриал - Изперкуриал?! Ей, сега в мнимо състрадание и преднамерено съчувствие ще преживееш един истински ден! Вярваш ли си? Много бързо ги схващаш нещата и оттам мнението се мята като шаран на сухо с поглед на теле в железница.





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Dream63]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано30.07.14 11:53



И във виртуал пак ще е групал на АА - ал, а не клубал на АА - ал, пък ако ще да е в реал. Ей, това виртуал и реал направо ме довърши. Голяма си скица, Алоун в реал - "Мечтание" от Шуман. Хубав и трезвен ден от мен и в реал, и във виртуал.





Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Sandu62]  
Автор Dream63 (I want)
Публикувано30.07.14 12:11



Започвам да се съмнявам дали не ме разбираш или считаш, че това е забавно.
Не зная от какво пишеш и дали си писал другаде до сега, но приетото "форум и подфоруми" в Dir.bg e "Клубове".
Като натиснеш на бутона "Клубове" ти излизат много такива по интереси.

Това няма нищо общо с реалните клубове - "Клуб на художника", "Клуб на архитекта", "Клуб на пенсионера".



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Dream63]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано30.07.14 12:16



Аааааааа...напрао ма разби! Веки всичко разбрах. Добре че е твоето безмилостно щедро и обяснително перо. Ами, ако има АА, няма да бъде в клубове. То ще е отделно, отвъд всякакви класификации, да мой веднага да ни виждат и чак сетне да влязат при теб в клуба на АЗ. Майтап, създание - мечтание в подсъзнание.



Тема Re: Програмата на АА работи!нови [re: Sandu62]  
Автор megi_123 (непознат )
Публикувано30.07.14 13:00



Програмата на АА, била давала спокойствие...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.