Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано07.07.14 09:01



"И за финал.Моето мнение.За да продължи всичко това да бъде така,ние от АА имаме нужда от лекари с професионализма и толерантността на д-р Силкуърт.Каквото и да значи това.Аз се доверявам на Бог и знам,че има такива лекари в България.Може би,вие Докторе сте един от тях?Ами покажете го."

Това съм го споделил на 27.10.2013 година. Днес сме 07.07.2014 - та. Изминали са "само" девет месеца. И какво се случи? Ами от едно болнично заведение в София, първо получихме разрешение от директора/лекар/ да се срещаме на място с алкохолици. И второ, лично той/лекарят/ ни свърза с психоложката в това болнично заведение. И трето/чак не мога да повярвам, защото е факт извън моята логика/ всяка седмица един алкохолик се чува с психоложката и тя казва, какво мислите:"Има един подходящ пациент - алкохолик за АА, предложила съм му да се срещне с вас. Той прие. Така че, до петък в 12.30 часа. Заповядайте, ще се видим." И всяка седмица по двама човека от АА ходят, за да срещат на място със страдащ мъж или жена от нашия проблем, които са на лечение в това заведение. Предложихме на психоложката, ако желае, да присъства на някоя от нашите срещи. И тя пак, какво мислите казва:"Аз каквото съм могла, съм направила и правя, но оттук нататък, опитайте, вие да им помогнете. Така че, мисля да не присъствам на вашите срещи, но може би, някой път..." Без коментар. Аз съм радостен и благодарен.

Хубав и трезвен ден на всички.

На мен и днес не ми се пие. И съм трезвен. И ще работя, и ще се срещам с хора и се моля във всеки един миг от деня ми да усещам точните емоции в ситуациите.

Благодарен съм, че съм в Братството на АА.

Господи, благодаря Ти! Нека винаги бъде Твоята воля, а не моята! Амин.



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: Sandu62]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 12:15



Не разбирам добре поста ти, но какво е това което толкова ти прави впечатление или само споделяш?



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: ALONE911]  
Автор spiritual (умерен реалист)
Публикувано07.07.14 12:24



Аз го разбирам, Алоун, нещо като думам ти дъще, сещай се снахо, хахаха !
Не мога да видя красотата на гората, заради това, че някои дръвчета са грознички, огънати, изсъхнали, деформирани, и нарушават естетическото ми чувство и възприятие


Благодаря ти, Санду62, разбрах те, ама съм безсилна понякога пред яростта, всъщност почти винаги



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: spiritual]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 12:32



Напротив мисля, че точно обратното е искал да каже Санди.
Въпреки, че се срещат и грозни дървета гората е красива.

Аз пък мисля, че грозни дървета няма. Има дървета не на мястото си, не в общия синхрон, но рядко такива могат да нарушат цялостното впечатление.

Уверявам те защото имам виличка до /вече/ гора, а жилището ми гледа към Балкана.



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: spiritual]  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано07.07.14 13:05



Spiritual, врътката, като част от Програмата на АА, е желанието в честност да ни се откриват грешките, които допускаме, да си ги признаваме и продължаваме. Моля се, ако мажем да не ги повтаряме. И какво от това, ако все пак повторя нещо? Пак продължавам. Аз съм усетил нещичко от живота, който живея, не само защото съм трезвен, а защото се опитвам да стъпвам в полезната за мен посока. Мисля, че и ти точно това се опитваш да правиш. Няма да ставаме светци, не това е целта, нали?



Желая ти и трезвен ден, и такъв, какъвто е.


Редактирано от Sandu62 на 07.07.14 13:06.



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: ALONE911]  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано07.07.14 13:13



Алоне, включваш се непоооодготвена и некооооонцентрирана...Поговори с някое красиво дърво от балкона и ще ти светне.



Хубав ден.



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: ALONE911]  
Автор spiritual (умерен реалист)
Публикувано07.07.14 13:16



Не ми се спори днес за това кое дърво е грозно и кое не е, на мен някои дървета просто са ми грозни, и това е положението, който каквото иска да ми казва, аз си имам мое мнение и възприятие


По отношение на виличката, и аз имам такава, в гората, красива, и така нататък, и нейното изграждане, съществуване или развитие по никакъв начин не е променило моето естетично чувство и възприятие относно флората в частта си дървесни видове, още повече, че и екссъпругът ми беше специалист по дърветата



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: Sandu62]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 13:18



Трябва с грозно да поговоря за да ми светне.

И, концентрирай ме / не разбирай, че те считам за грозно дърво/.



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: spiritual]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 13:31




Какво прави този емотекон след думите ти.

Ще има твърде много да вървиш за да стигнеш до него.
По би подхождало това:



Тема Re: Грозотата на някои дървета и красотата на горатанови [re: ALONE911]  
Автор spiritual (умерен реалист)
Публикувано07.07.14 13:49



правилно е да се изпише "емотикон"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.