Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Воля!нови [re: ALONE911]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано16.06.14 22:36



Не искам да те засегна просто ти казвам истината.



Тема Re: Воля!нови [re: maharadjata1]  
Автор stasi123 (непознат )
Публикувано16.06.14 23:17



Разбира се, че имам избор, maharadja, как да нямам! Извинявай, че пак ще дам цитат: "...имахме само две възможности: първата, да вървим към горчивия край като се опитваме, доколкото можем, да изтрием от съзнанието си невъзможността на положението си, а втората, да приемем духовна помощ." Имам избор или да поискам духовна помощ и да имам волята да полагам необходимите усилия, или да умра от алкохолна смърт. И няма среден път.



Тема Re: Воля!нови [re: maharadjata1]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано17.06.14 08:04



Не съм засегната, но определено ми е неприятен подтекст " и твоето време ще дойде".
Първо омекотява положението на другия и второ се крия добре прикрита злоба.

Вземи да се похвалиш с нещо хубаво и кажи "ти ще ме надминеш".
А, бе хора вие не можете ли да мислите малко позитивно?



Тема Re: Воля!нови [re: ALONE911]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано17.06.14 21:43



Не съм засегната, но определено ми е неприятен подтекст " и твоето време ще дойде".

Подтекста е само в твоята глава.
Просто ме изумяваш как вървиш супер упорито в грешната посока.



Тема Re: Воля!нови [re: maharadjata1]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано18.06.14 08:10



Правилната посока за всеки е различна. Целта е една и съща.

Защо ли обаче подлагам на съмнение резултатите? Защо ли от години някои се въртят в омагьосан кръг?



Тема Re: Воля!нови [re: ALONE911]  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано18.06.14 10:27



Себе си ли визираш в центъра на този омагьосан кръг, Алоне? Хайде, да съм по - разбираем - ти в числото на тези някои, които се въртят в омагьосан кръг ли си, или вече си извън кръга и наблюдаваш от величествена планина тези, които са в кръга и споделяш мъдрости, преживени от собствен опит, или прочетени от друг мъдрец на върха на планината? След две минути влизам отново да прочета отговора ти. Или две минути са много? Ако по - рано ти дойде вдъхновение в умозаключение, съжалявам, че те подценявам. Толкова мога.





Тема Re: Воля!нови [re: Sandu62]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано18.06.14 10:31



Аз се движа по спирала.



Тема Re: Воля!нови [re: ALONE911]  
Автор memi2011 (минаващ)
Публикувано18.06.14 14:28



Ако някой външен човек се съмнява, че алкохолизмът е болест, достатъчно е да проследи диалозите тук - от поста, с който започват, до начина, по който свършват, и вече ще бъде напълно и завинаги убеден, че това е коварно психическо заболяване.



Тема Re: Воля!нови [re: memi2011]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано18.06.14 14:38



Честно казано аз все още вярвам, че това да нямаш доверие в нищо и никого не е първопричина, а следствие или може би да е обратното.

Не ми се иска да повярвам, че борбата е безсмислена.



Тема Re: Воля!нови [re: memi2011]  
Автор stasi123 (непознат )
Публикувано18.06.14 15:16



Темата е "Воля!" Даже го пише отгоре и може да се подсети човек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.