Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: АА групи на атеистинови [re: Church enemy]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано13.06.14 20:36



Осъзнах ..потупване по рамото,съчуствие,просълзяване по времето на разказите ми..но оттам нататък съм сам,аз трябва да направя крачките.
Дела иска,не думи!

Ние в АА не действаме, ние не си отваряме устите да говорим, не си размърдваме задниците и краката да ходим на сбирка /така най лесно се ходи с задник и крака/. Ние не пием вода, не казваме благодаря ние, ние не си мием зъбите да знаеш/ подуши някой алкохолик да видиш че е така. Ние не ходим на работа, ние не ебем, аве умряла работа, то изобщо има ли кой да отваря сбирките на АА. Ние не действаме, аве воля никаква, ние не мислим, само финтрола мисли и действа, да знаете и го прави по най правилния начин, останалата половина от населението на тази планета греши и не става. Той е железен, стоманен извинявай.
Какво е да имаш воля Финроле?


Моля те да обясниш на простолюдието.



Тема Re: АА групи на атеистинови [re: Church enemy]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано13.06.14 20:40



Финтроле памперса да си смениш, че мирише!





Тема Re: АА групи на атеистинови [re: maharadjata1]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано15.06.14 21:08



Информираното съгласие е не само право, но и задължение.

Пенецелинът въобще не е безобиден, а днес почти никой не лекува пневмония с пенецелин.



Тема Re: АА групи на атеистинови [re: ALONE911]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано16.06.14 21:28



Бях убеден, че ще ме коригираш за глупавото ми сравнение. Не искам да съм ""умен"" вече Алоне, бях като тебе можех всичко да обясня, бях натъпкан с всякаква ненужна информация и имах усещането, че превъзхождам хората. Това беше защото живеех в лъжа, не исках да видя кой съм всъщност имах много комплекси.
Да знаеш, че ако не оставиш всичките глупости които си мислиш, че знаеш на една страна и не вземеш да се вслушаш в нещо което наистина си струва ще страдаш много. От много знания винаги ще се заблуждаваш, че превъзхождаш останалите и по този начин ще се отдаличаваш от другите хора, няма да ги харесваш и обичаш, което вече ти е характер и ти страдаш. Това означава, че се отдалечаваш и от себе си, което ще те прави още по нещастна, това е твоят характер. Със сигурност се отдалечаваш и от Бог, който може да реши всеки един твой проблем. Последното е сто процента истина.
Не прави моите грешки Алоне, няма по хубаво нещо от това ти да обичаш хора и себе си, вместо ги превъзхождаш.



Тема Re: АА групи на атеистинови [re: maharadjata1]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано16.06.14 22:01



Вече съм на години половин век +.
Твърде късно ми е да преосмислям нещата, а хората винаги съм ги харесвала и ценила. Има и на моето ниво и по- незнаещи и по- умни.
Отдавна съм си направила равносметка на живота и както преди време писах на Дедо, ако бих живяла при същите условия, то определено щях да изживея живота си по същия начин. Просто съм родена с времето си.
Убедена съм, че лично за моя живот никога за нищо няма да съжалявам. Живяла съм така както съм могла и определено с възможностите си.



Тема Re: АА групи на атеистинови [re: ALONE911]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано16.06.14 22:43



Какво правиш в сайт за алкохолно зависими?



Тема Re: АА групи на атеистинови [re: maharadjata1]  
Автор stasi123 (непознат )
Публикувано16.06.14 22:51



Чудя се и аз... защо нормален интелигентен човек без психически отклонения и с претенции за здрав разум ще си причинява това? Нали има и други форуми





Тема Re: АА групи на атеистинови [re: maharadjata1]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано17.06.14 08:16



Търсех помощ и намерих.
За щастие първият потребител който откликна имаше общоприето мнение за алкохола. Не успя да ми помогне, но не ме прати на дъното. За него признанието, че имаш проблем е поне 50% решение на проблема.
Трябва да видя този потребител дали пише още в Дира.
Второ, за щастие някои от мрънкащите се появиха доста по- късно след като аз вече бях намерила пътя и определено не можеха да ми повлияят.

Какво още правя? В момента си връщам помощта не на хора като теб , а на такива като мен които като влязат да не видят това на първа страница.
Уверявам те, че действа доста депресиращо и ако клуба стане дубльор на форум "Анонимни алкохолици" не бих писала.

Хайде, аз да задам един въпрос.
Защо всички с редки изключения пишат тук с един ник, а на други места с различен или въобще не пишат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.