Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема На една годинанови  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано12.02.14 08:23



Днес, групата на АА "Само за днес" прави една година... :).



Тема Re: На една годинанови [re: Sandu62]  
Автор Sandu62 (минаващ)
Публикувано12.02.14 08:36



Пак обърках интервалите, паузите. Не излезе усмивка, радост, а двоеточие и скоба. Карай сега. Добре за мен е да се уча да пазя нормална, здравословна/каквото и да значи това/ дистанция с човеците в живота, за да имам отношения. Повтарям като папагал нещо, споделено от друг, но това не ме притеснява, щото като се опитвам да го/за дистанцията става въпрос/ правя, усещам, че е полезно за мен.

И днес съм трезвен и благодарен.



Тема Re: На една годинанови [re: Sandu62]  
Автор Biser28 (непознат )
Публикувано12.02.14 08:58



Поздравления, приятели!

И още много години да сте все така дейни в служенето си по Пета Традиция!
Радваме се, че можем да сме рамо до рамо с вас и ви желаем трезвост и щастие!

АА"Възраждане" - Плевен



Тема Re: На една годинанови [re: Biser28]  
Автор myhell (непознат)
Публикувано12.02.14 11:29



Честито!





Тема Re: На една годинанови [re: Sandu62]  
Автор Lodez ()
Публикувано12.02.14 13:09



Честита да ви е годината и да има още много хубави години ден по ден !





Тема Re: На една година [re: Sandu62]  
Автор kalashnikof (непознат )
Публикувано12.02.14 15:17



Честита годишнина. Пожелавам ви още много годишнини изпълнени с трезвост и възстановяване от алкохолизма.



Тема Re: На една годинанови [re: Sandu62]  
Автор umainiche1212 (новак)
Публикувано12.02.14 18:14



Честито!Да сте живи и здрави още дълги години да помагате на хората,които имат нужда.

Понеже имам нещо общо в замисъла за създаването на групата,но не и в изпълнението му,ми се иска да кажа няколко думи за това.Защото вярвам,че предстои създаването на още много групи в страната и това е естественият път за съществуването на АА.И дай Боже,наистина да има все повече и повече групи.

Та,когато възникна идеята за създаването на групата,бяхме на по няколко месеца трезвост.Никой от нас май че,не се отличаваше със стабилна емоционална трезвост.И тогава,на следващия ден,си помислих:"това е лудост,ние какво ще предаваме?Ще се продъним в дън земя и ще завлечем и новите хора."Това е присъщият ми методично-дисциплиниран начин на отричане.Само че в духовния път става дума преди всичко за вяра и за действие.Няма как да повярвам в другите,ако не вярвам в себе си.И няма как да повярвам в Бог,ако не притежавам вярата в себе си и в другите.А даже и да имам още няколко вида вери,ако не действам и не положа усилие,те за нищо не биха ми послужили.И така,стана си групата,мина си през трудностите и си извървя своя си път и мисля,че успя да помогне на много хора.

Още веднъж да сте живи и здрави!



Тема Re: На една годинанови [re: Sandu62]  
Автор goro.66 (непознат)
Публикувано12.02.14 18:54



Честито. Успех ви желая.



Тема Re: На една годинанови [re: goro.66]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано16.02.14 07:17



Честита годинка!
Да сте живи и здрави, че създадохте още един оазис за възстановяване, пълен със смях, уют, приятелство, любов и много, много желание за помощ.
Благодаря че ви има.



Усмихни се, има изход.

Тема Re: На една годинанови [re: Sandu62]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано16.02.14 20:56



ЧЕСТИТО!!! Поздравления за упоритата работа!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.