Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Алкохол и празници......  
Автор mikii (непознат )
Публикувано17.12.13 10:56



По това време на годината около Коледа и Нова година дните си бяха само за пиене,без ангажименти към работа и др. неща.Пиене ама яко пиене още от сутринта,все пак нали са празници и почивни дни.Обикновен така и не разбирах кога е било Коледа, кога Нова година.Коледа била семеен празник,за мен си беше личен празник няколко дена да си пие човек на ,,спокойствие'' без да мисли за ангажименти.Спокойствие обаче не и последните години когато болестта беше влязла във фазата на лудостта.Това бяха най-кошмарните ми дни.Хем трябва да пия защото не мога без алкохол,хем пия ли ме обхваща тая моята лудост която ме кара да правя простотия след простотия.
Днес съм трезвен вече повече от 7 месеца,благодарение на Бог и АА.Виждам нещата малко по малко по трезво.Пазя се от алкохол като дявол от тамян.Знам че Бог ми е дал шанс,на мен алкохолика.Опитвам се с помощта на Бог да остана трезвен.



Тема Re: Алкохол и празници......нови [re: mikii]  
Автор memi2011 (новак)
Публикувано17.12.13 17:22



Ще видиш, че няма такъв кеф като на 1 януари да се събудиш сутринта отпочинал, със свежа глава и с хубави спомени от прекарването снощи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.