Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-добре  
Автор nekoi ()
Публикувано17.07.13 00:32



Най-добре модераторът да заключи този клуб за 2-3 седмици, та да се проветри тук.

И без това в последните десетина теми никой алкохолик или близък на алкохолик няма да намери помощ.

А който търси полезни за него постове, може да се върне 4-5 и повече страници назад и ще намери такива.



Тема Re: Най-добренови [re: nekoi]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано17.07.13 09:25



Мисля, че това е най- лошото което може да направи един модератор или администратор.

Кашата си я забъркахме ние и ще си я изсърбаме.
Неутралните ще трябва, да сърбат заедно с нас или да изчакат да се избистри мътилката.
Може, пък точно сега е дошло времето. Проблемите се натрупват и накрая се размъти блатото. Езеро не вярвам да стане, но не и "Мъртво море".
Ще трябва да си изберем океана.

Капитаните на потъващите кораби напускат последни. Плъховете - първи.



Тема Re: Най-добренови [re: Hothead]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано17.07.13 11:30



Това е най-доброто, което може да се направи, защото този форум е подфорум на "Взаимопомощ". Каква помощ или взаимопомощ може да се получи в момента тук? Обърнали сте го на кръчма и то от най-долнопробните, в които е задължително най-малкото да се плюе по пода.
Който иска да намери помощ, в момента е силно препоръчително да я търси на друго място или да чете назад в темите. Изпитвам искрено съчувствие към всеки, който има проблем с алкохола и се нуждае от помощ, която няма да получи на това място. Жалко, защото май не си давате сметка, че алкохолизмът може и наистина убива.
По-важно от човешки живот се оказа......... малката битка на голямото Его и възможността отново да си ги премерите.
Спорна сряда и Бог да закриля всички търсещи.

Усмихни се, има изход.

Редактирано от girasol* на 17.07.13 11:50.



Тема Re: Най-добренови [re: girasol*]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано17.07.13 11:43



Какво против имаш кръчмата. За много това е вторият им дом. За някои става и първия. Най- вече сега има денонощни кръчми.

Иначе, за меренето не е толкова лошо. Все пак, най- важното е да ти пасва.
От голямото разнообразие на долнокачествена стока все можеш, да избереш нещо, но луксозните издания не са нито по джоба, нито по мярката на всеки. За там трябва, да имаш и подходящ вид.

Егото за един алкохолик / и не само/ е много важно нещо. Загуби ли и това, то го отпиши.



Тема Re: Най-добренови [re: nekoi]  
Автор umainiche1212 (непознат)
Публикувано17.07.13 13:24



Лично аз сравнително отскоро чета и пиша в този форум.Сутринта последвах съвета ти и отгърнах страниците назад.И сърцето ми се изпълни с благодарност и топлина и надежда.

Както и в живота,така и в АА,не всичко е такова,каквото изглежда.Затова набавете си повече информация.Дано да намерите това,което намерих аз!



Тема Re: Най-добренови [re: nekoi]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано18.07.13 14:05



Послушах съвета ти и се върнах не 5-6 страници назад, а през 2008-2007 година.
Положението според мен е било същото.

Броя на жените е бил твърде по- малък, та и кудкудякането е по- малко.
Да отбележа, че и мъжете са се държали по- културно, но грубия, циничен език е от напредването на годините.

Странно уникално правило открих с годините: Колкото човек остарява, толкова по- груб става. Кой беше казал, че мъдростта идвала с годините? Голяма лъжа се оказа това.
Това пубертетите да "духат супата".

Винаги проверявам когато се съмнявам, че грешката е в "моя телевизор".



Редактирано от Hothead на 18.07.13 14:41.



Тема Re: Най-добренови [re: nekoi]  
Автор mercurial (wild)
Публикувано19.07.13 00:27



+1
(независмо какво си дрънкаме вътре, мисля,че трябва да се затвори наистина за някакво време)



Тема Re: Най-добренови [re: mercurial]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано19.07.13 16:24



абе кът всеки нормален човек който (ако ще да е алкохолик) е чел тука и схванал специялната нужда на този форум няма как да не оцени добрите действия на този форум и няма как да не подържа но да одобри предложението да се затворят всички клюкарски и гавренски човки на всички членове на тоя клуб!

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.


Тема Re: А бе..нови [re: nekoi]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано19.07.13 23:16



Извини се бе Алки..Извинете се един на друг взаимно..пък от утре на нов глас ..пак старата рлоча.
Те и на Сидеров му викаха извини се..ама и той един тъпан:-):-)
В бг съм ..на почивка.
От 2009 не съм близнал дори.
От 2010 не пуша.
В момента във знаете ли какъв град съм в бг..???
В калофер..късето пият от 6 сутринта докато изпращат крави кози и овци.
И където да замиришеш на мъж от малък..демек да удариш силната ракия на екс още в първи клас е просто върховна гордост.
Тук проблеми има алкохола с хората..не обратното.
Много бързо свършва.
Тук съм в полите на Балкана гледайки упадъка на всеки втори в тоди град.
Ако мечтата ми някога да има АА клуб в калофер се осъществи..ще бъде постигнат рекорд на Гинес едва ли не.
Ако рреди това не са ме убили със камъни.лили разпънали насред града на кръст.
На такова място е майсторлък да основе АА клуб човек.
Като си глесам съгражданите..приятели и познатите..така и не вдяват..защо ги зарязват жените им.
На 45 ..млад покойник от ракия-марка..млад покойник.
Това е.
Всеки трети или втори мре от цироза ири алкохол.
Дайте идеи за повощ...в гакъв един родолюбив български град.
Аз нямам идеи как може да накараш полонин град да прогледне.
И да сложи картите на масата.
Глесат ме като странна птица...че винаги съм на кафе и безакохолно.
И им казвам че съм със зависимост и не пия.
Ивам чуството на моменти че ме гледат както индианци вижсат да пръв път бял колонизатор.
Ей това е истински проблем..и предизвикателство.

Когато фактите говорят и боговете мълчат!Не оставaй длъжен никому!


Тема Re: А бе..нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано19.07.13 23:32



Никой така и не може да разбере как съм номерил тези сили..откъде съм ги изкопал..да не близвам дори алкохол.
В калофер нито един от тайфата ми не е трезвеник или непушач.
Всички са перманентно в джаза.
Малко по малко...цукат бири и ракии от сутрин до мрак.
И ве гледат странно.
Със неразбиране..може би и завист.
Или със насмешка зад гърба ми.
Бил съм спрял да пия и съм станал проповедник..да ги агитирам към самосъзнание и препазглеждане на пиенето им.
Някой вече пушат и треви като смоци покрай ракията по поляни и реки.
Други разправяли..дочух..че съм се развалил и преебал като вече не съм като тях.
То се вижда от години..че се държат различно към мен.
И на мен не ми се длушат пиянски брътвежи и търсене на ракия по поляни до реки в 7 сутринта за да си направят калугерското кафе сабааалян.
Казано по калоферски..демек сутринта.
Ще напиша книга един ден...пиянството на един град..през поколенията.

Когато фактите говорят и боговете мълчат!Не оставaй длъжен никому!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.