Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Алтернативанови [re: Hothead]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано18.07.13 10:51



Hothead, сметнах че въпросите ти са зададени към мен и отговорих за себе си и в частност за свързан с моя алкохолизъм човек.
Не ми е работа да обсъждам начина на поведение на другите, защото съм отговорна само за себе си и за своите постъпки.
Имай хубав ден.



Усмихни се, има изход.

Тема Re: Алтернативанови [re: girasol*]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано18.07.13 11:02



Не бяха директно към теб. Бяха мой отговор на това защо аз съм на различно мнение от твоето.

Ето и това не го разбирам
Не ми е работа да обсъждам начина на поведение на другите, защото съм отговорна само за себе си и за своите постъпки.
Моя работа е и моите и чуждите постъпки когато ме засягат. Работа е и на другите да обсъждат неща които са ги засегнали. Не зад гърба ми и не го правя зад гърба на други.
Иначе стана "всеки си гледа работата", а резултата го делим по- равно.



Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: mina68]  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано26.07.13 19:23



междувремено направих проучвания...АА е секта и култ,промиват мозъците,добре,че се усетих на време..ама мъжа ми..отиде..вече гледа,като теле в железница и повтаря машинално всичко..така...беж,лиске да бягаме,тия са сатанисти..



Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: malinkasharmant]  
Автор Sandu62 (непознат )
Публикувано26.07.13 23:38



Би ли ми обяснила какво е секта и какво е култ за теб или според теб.Ако можеш не ми давай пример с АА.Моля те да ми обясниш,ако имаш желание,разбира се,какво е секта и какво е култ по принцип.Култът към личността по времето на Сталин...или сектата на Мун..,на мен лично нищо не ми говори,нищо не ми доказва...Е,как тогава да разбера?Може би съм тъп?



Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: malinkasharmant]  
Автор mina68 ()
Публикувано27.07.13 00:57



малинкей,
ти що се закачи за мени?
Знайш колко ги обичам такива шушуминги кат' теби, дето ръсят словесни изпражнения де сварят?



Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: Sandu62]  
Автор mina68 ()
Публикувано27.07.13 00:58



Сандо, наследнико на Паисий Хилендарски,
теб в АА не те ли научиха да не се поддаваш на плоско скроени провокации? Заради теб ще трябва да измислят Тринайста стъпка -
Думать надо!
(любимият лаф на дедо ви)

Редактирано от mina68 на 27.07.13 00:59.



Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: mina68]  
Автор Sandu62 (непознат )
Публикувано27.07.13 07:19



Тринадесета стъпка:...................................................................................................

НА МИНА.


27.07.2013 год., София.



Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: mina68]  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано27.07.13 21:26



Мина,груба си,не съм се закачила за теб и нямам намерение да го правя.По въпроса с "изпражненията",явно до толкова ти стигат силите и гледната точка.





Тема Re: Интелигентната алтернатива обществото ААнови [re: malinkasharmant]  
Автор mina68 ()
Публикувано27.07.13 21:50



Груба съм била...
Да, чи кво ?
Дай пак нещо за световната конспирация !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.