Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 11:19



не си длъжна нищо да правиш най-малко с хора по-болни от теб да се занимаваш - пусни я да оди студена вода да пие.




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: алки]  
Автор gogo163 (минаващ)
Публикувано10.07.13 12:00



Ама ти наистина си като селския луд!

Лошото е, че селския луд е забавен за околните, а ти не си.
Нищо не знаеш, а форума го намерих на четвъртата година от моята 14-тина годишна трезвеност вече!И не знам какво ми е помогнал, не знам аз дали съм помогнал, вероятно от двете по малко, но постоянно наоколо се шматкат разни, които са пленени от логорея...до там са обсебени от себе си, болестта си, мантрите си, притчите си, собствената си уникалност на болни, неповторимост, неразбраност, че дори не виждат какво става около тях. А организацията им се стреми да поддържа това статукво.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 12:13



Алиса, ами не ми се занимава с теб, знаеш ли, скучно ми стана, виж сега каква проста логика : всички ние, които се ровим тук, всички ние сме "умирали", и този спомен е много ярък, и е врязан в съзнанието ни, и сме намерили пътеката на спасението ! Така, и понеже сме глътнали някоя и друга глътка освежителен въздух и искаме да не се върне случайно старото, което е много страшно, което е АД.

Ми хубу. то, и на баща ми така му станало скучно като съм била на 5. Свикнали сме да доксучаваме на разни префърцунени особи.





Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 12:17



От тебе би излязъл идеалният партиен секретар преди 50 години.


Имаш пропагандаторски и лидерски качества, ползвай ги креативно, вместо да ги похабяваш в дърти деструктивни клишета.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: gogo163]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 12:25



имам страхотни приятели селски чеда а ти за кой се имаш един бог знае само едно знам такива кът тебе не само алкохолизмът но бог ги излекува от други смъртоностни болести и да вдигат летвата чак толкоз на високо треба да е некой щоп или по-рождение неблагодарник......на края сам ще рупаш лука де дробиш. Да ти е сладко!




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано10.07.13 13:05



Алиске, хората не са чак толкова елементарни колкото си мислиш

Хората са такива, за каквито се представят, ако им мине номерът. ся се замисли защо ти е по-изгодно да се правиш на елементарен пред околните.

Аз залагам на манипулативната стратегия за изврънкване на още 100 лева.
Не върви хем да не си елементарен, хем да манипулираш в твоя изгода.


Най ми е интересно като питам някой, какво мислиш за еди кой си и той почва да ми обяснява например:
-Манипулатор, иска все да властва над хората, дава акъли пък го мързи и тн.
Тоя човек, че знае че описва себе си, а ти точно това направи, Алиске.
Пари винаги съм имал и ще имам достатъчно, ако съм жив и трезвен по програмата на АА.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 15:18



на мен слагаш итикети а да се чуеш или видиш отстрани сама от себе си ще се оплашиш - бягайте обратно в ПСИХО форума кадето ви е мястото, щот тоя ваш тарикатлък едва ли ще мине за дълго....между другото, що не отговори къв ви е проблема - анорексия, болимия и хиперфагия...или се тъпчете с храна кът свине?


Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!


Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 15:21



до кът не отговориш на простия въпрос спри да се шикалкавиш във форума - анорексия, болимия и хиперфагия....от каква болест страдате госпожо?


Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!


Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: maharadjata1]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 15:44



нека се мята кът щука на сухо ако има акълец може и да схване да е тръгнала да поучава тате си как да прави деца....




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: алки]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано10.07.13 16:04



Това не се учи, а е заложено.

Мога ли, да зная какво общо имаш с анорексията и булимията?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.