Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано10.07.13 09:59



Момент, че забравих да отговоря на това, аз път точно на институциите хич не вярвам ...



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано10.07.13 10:10



Още нещо, ама се ядосах малко, никой не взима решения заради мен, напротив, аз си взимам решенията за себе си, никой не ме дундурка, напротив, татко вече разчита на мен, и даже видях такава еволюция в него. Преди настояваше да се омъжа, защото знаеше, че не мога да се оправям сама, или да се поема отговорност за своя си живот, а сега ми казва, че няма смисъл да се омъжвам, защото мъжете мислят основно за себе си, и няма какво да очаквам чак толкова, което е невероятна негова еволюция, НЕВЕРОЯТНА !
Та, никой нито ме спасява, нито ме дундурка, а моите амбиции са доста премерени !!!
Ти проектираш свои неща, свои, не знам какви и къде, и нямам време да мисля, но твои неща, проблеми, проектираш върху мен !



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 10:21



Разбирам, че е лесно на човек, който не е бил зависим от нищо, да дава съвети, общочовешки, така да се каже, не че няма право, и не че ние, бидейки болни, не искаме да тръгнем и ние като другите хора по общочовешките маршрути, искаме, ох как искаме, но е много трудно.

Нито ти, нито който и да било алкохолик, имате РЕАЛНА информация за чуждите зависимости. По простата причина, че сте пренебрегвали всяка възможност да ги опознаете. Затова, по-кротко с обобщенията. лоченето на цедвенашхооона е една хилядна, може и повече, от всички регистрирани зависимости на този свят.
Не сте уникални.


И, колкото по-бързо осъзнаете този факт, толкова повече години живот Първо качество ви остават.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано10.07.13 10:27



Длъжна съм да отговоря, обаче ти ме провокираш.
И двете ти твърдения не са правилни, изобщо, но няма да се хващам на провокации, защото искам да използвам времето си нещо градивно и конструктивно !



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 10:29



а вашия проблем не бе ли от хранителни разтройства - анорексия, болимия и хиперфагия....




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: алки]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 10:29



Драги, имаш спешна нужда от психиатър и болнично лечение.
Единствените хора, с които не съм подготвена да разговарям във витуалното пространство и в реалното, са психичноболните. Нищо не разбирам от медицина, пий си лекарствата и не ме занимавай. Не съм компетентна.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: maharadjata1]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 10:35




Алиске, хората не са чак толкова елементарни колкото си мислиш


Хората са такива, за каквито се представят, ако им мине номерът. ся се замисли защо ти е по-изгодно да се правиш на елементарен пред околните.



Аз залагам на манипулативната стратегия за изврънкване на още 100 лева.
Не върви хем да не си елементарен, хем да манипулираш в твоя изгода.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 10:51



Момент, че забравих да отговоря на това, аз път точно на институциите хич не вярвам

Тези ги разправяй на буля ми.


Всеки твой постинг, който съм чела, е брилянтна реклама на Институциите.
И партиен секретар не би се справил по-добре. В пропагандата на идеи ти е силата.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 10:57



хехехе...., за моето лечение полагам нужното усилие но вие драга ми алисе страдате от много по-опасна болест от моята и непременно се нуждаете от от подходящо лечение за хранителни разтройства - анорексия, болимия и хиперфагия....едва ли в БГ ще намерите нужната професионална помощ.....




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано10.07.13 10:58



Брей, много съм значи напред с материала аз

, виж къде ми била силата .
Сила в пропаганда на идеи !
Според мен Бог ме използва правилно в една идеалистична и алтруистична организация !
Но ти бягаш от ОСНОВНИЯТ ВЪРПОС : ТЕБ АЛИСА, БОГ КЪДЕ ТЕ ИЗПОЛЗВА ???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.