Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор алки (:))))
Публикувано09.07.13 09:49



Според вас всички проблеми на Кетен са един вид Божие изпитание, което сама признава и е БлаГодарна от СърЦе на Бог за Дето я ЗапоЗнал с Братството на АА,
поради същата нужда ми се иска да ви задам въпрос който е свързан не само с вашата професия но и християска ви религия, явно сте попадиика за да взимате такава опозиция срещу АА и неините членове...... все едно да са вашия най-голям душман та подскачате кът дявол пред тамян......




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор maharadjata1 (минаващ)
Публикувано09.07.13 10:54



Алиске, хората не са чак толкова елементарни колкото си мислиш, говориш за тях все едно си била на тяхно място, това няма как да стане нали се сещаш. И всичко което казваш са празни приказки. Ние не сме виновни, че баща ти е бил алкохолик и те е изкривил, загряваш ли. Предложихме ти помощ ти нещеш искаш да страдаш явно, не загряваш ли, че като си ПРОТИВ хората това ще ти стане характер и ти ще страдаш накрая ще умреш някъде в някоя психиатрия или някъде другаде мрънкаща, че АА не става, че еди кой си виновен. И сигурно ще продължиш да правиш анализи на хората и акъли да даваш. Замисли се, това върши ли ти работа.
И всъщност ти какво точно търсиш в сайт за алкохолно зависими?



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: maharadjata1]  
Автор алки (:))))
Публикувано09.07.13 11:12



Алиса години наред се е тренирала преди да чуете за АА тя знае как да се справя с такива въмпири кът баща си, затуй съди и слага всеки един алкохолик на неговата категория въпреки да знае туй да е покър фишен и освен сама да се гръмне с него некой ден ако другите не и се връзват ще остане сама вещица, за каквато се има във форума християнство.....




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: gogo163]  
Автор алки (:))))
Публикувано09.07.13 11:13



Амин, на това и азвикам!




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: gogo163]  
Автор алки (:))))
Публикувано09.07.13 11:21



Знаем за кой Гогу става дума и що не гушна букета само Бог знае, но на АА не си благодарен, поне на Бог и за тоя форум благодари - "чудеса се сбъдват само на тез дет вярват в тях"!


Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!


Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор алки (:))))
Публикувано09.07.13 13:21



ти сестро пиши и кажи кво те мъчи на душа а такива кът гоцето тях не бери грижи - букета съ гушнали само дет ош не го знаят....




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: kethen]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.07.13 08:46



Алиса, що да те ти повярвам на това, което пишеш, няма такова нещо, мога да си позволя да ти повярвам, даже да се вслушам и да се замисля, да .
Много хубаво атакуваш, тук Харакири се намеси, защото нали съм лабилна, и трябва да ми се помага, обаче да призная, не се притесних особено от това, което си написала, замислям се.
Благодаря ти !


А, не си длъжна да ми вярваш, аз да не съм Институция!


Ти не щеш да повярваш в себе си и в сигналите на собственото си тяло, които алармират оглушително здрава си, вече не си отровена и зависима от химия. Щото е малко по-трудничко да вземаш сама решения за себе си от това да се оставиш на някой друг да те дундурка и да те "спасява" от собствените ти амбиции да прехвърляш отговорността за живота си на някой друг .



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор алки (:))))
Публикувано10.07.13 09:36



ти да нямаш специялна връзка със Джизас та знаеш за хората как се чустват на кой сигнали вярват и не вярват и що на себе дикиш не хващат....Остана и ти една книга да напишеш и подробно грешките на алкохолиците да опишеш....как се тровят зависими от химия.....




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!

Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Aлиca.]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано10.07.13 09:36



Това не е притча. Познавах го.
Ангел беше рокер. Рокер диабетик. Отиваше на един събор рокерски и катастрофира. Беше забравил да си вземе лекарствата сутринта. Беше збравил, че е диабетик. Гаджето му засипа целия гроб с инсулинови инжекции. Но това не го върна.
------------------------------
Диабетът както и заболяванията на централната нервна система, каквото е нелечимият алкохолизм, както и много други заболявания (за огромно съжаление) не се лекуват със " здрава си, вече не си отровена и зависима от химия"...И хайде вече да го прочетем това МКБ 10 най-сетне, преди да пишем глупост след глупост...
Нашият инсулин е програмата.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Xapakиpи на 10.07.13 09:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от Xapakиpи на 10.07.13 09:48.



Тема Re: Сърце пълно с благодарностнови [re: Xapakиpи]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано10.07.13 09:50



Да, благодаря ви за подкрепата, прочетох това момиче или жена какво ми е написала, но реших да не я отразявам, обаче ако трябва да съм честна, се замислих.
Това е опасно за мен, мисленето, аз съм един доста силен мислител, и ако се засиля в някое мисловно отклонение, и не знам, може и да е опасно за мен, затова благодаря на по-старите кучета така да се каже.
Защото наистина най-примамливата мисъл за един алкохолик, който вече диша по-свободно и така му е по-широко около врата, да си помисли, че всичко свърши, болестта я няма, това няма как да го отрека, много съблазнително ми изглежда като позиция, много примамливо, и съм длъжна да го споделя тук и сега, заради себе си, заради точно самата себе си, защото аз вярвам вече в себе си, и в интуицията си, и заради хората, които пък дадоха много от времето си и себе си, за да съм добре, ето заради това, и това е една много правилна позиция, мисля.
Алиса, ами не ми се занимава с теб, знаеш ли, скучно ми стана, виж сега каква проста логика : всички ние, които се ровим тук, всички ние сме "умирали", и този спомен е много ярък, и е врязан в съзнанието ни, и сме намерили пътеката на спасението ! Така, и понеже сме глътнали някоя и друга глътка освежителен въздух и искаме да не се върне случайно старото, което е много страшно, което е АД. Ето заради това аз ровя тук, Алиса, уважение към теб, но аз имам много ясна в главата си позиция, много ясна, не искам старото, по никакъв начин да се върне, и затова си ровя, и пиша и може даже и да се излагам по някакъв начин, обаче излагането го приемам, но пиянството си - НЕ !!!
Но не знам ти защо и за какво ровиш, това исках да ти кажа, вчера ме застреля като прочетох от теб, че ти няма да ми помагаш, ами тогава защо пишеш бе, защо, това е ФОРУМ ЗА ВЗАИМОПОМОЩ, ЗА ПОМОЩ ВЗАИМНА, РАЗБИРАШ ЛИ ГО БЕ ГОСПОЖО ?
Мога да го обясня още по-добре, надявам се обаче вече съм разбрана, ти какво ровиш тук и какво искаш и какво търсиш ?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.