Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Моля, за коментар АА!нови  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано02.07.13 10:55





Защо тук се обвиняват клубари като на някои изказванията са били масова практика в АА по света.



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: ALONE911]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано02.07.13 11:09



Кого молиш за мнение?
На едно от местата, където си нацвъкала тоя линк от любимия си автор, преводач и яростен радел за унищожаването на АА си написала - отдолу има мнения на ХОРА.
Явно ние, които от месеци ти играем по свирката и ти отговаряме на тъпите въпроси, задавани до побъркване - все едни и същи, не сме верните хора. Защото ти е мнението ни? Хората за теб са онези, коментирали статията подписана от Кралев.
Разбираш ли, че никой не те кара да ползваш услугите на АА, ти самата дори нямаш проблем, не помня кой около теб имаше, но и него никой не го кара да ходи където и да било, или да чете.
Пак те питам - за какво се бориш? Каква е целта на стотиците ти изписани тук думи? Искаш да помогнеш на някого ли или на теб да ти се помогне? Самотна ли си? Болна? Объркана? Войната на Мърфи ли е това?



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: ALONE911]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано02.07.13 11:22



Аланоне - ти тъпа ли си или просто си тъпа като галош или да не обиждам галоша, както казва един мой приятел?
Моля за мнение!





Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: Xapakиpи]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано02.07.13 11:28



Мнение на хора като теб Харакири.
По коя свирка ходиш? Не зная някъде да свиря, а тъпите ми въпроси са живото спасяващи за някои.

Проблемът си го разреших наистина, преди да си намеря по- голям проблем от хора като теб.

Нито съм самотна, нито болна, нито объркана, но не мисля да оставя на спокойствие хора като вас.
Това не е клуб на АА.
Хубаво е, да си опресняваш паметта и ако нещо не ти отърва, то моля да не отговаряш.
Между другото има и форум АА, ако считаш, че вярата ти е застрашена.

Имаш права да се изказваш и да отговаряш на въпроси, но нямаш никакви права да определяш какво аз ще пиша в клуб "Алкохолно зависими" нито дали ще пиша.

Не се вълнувам нито кой подписва или пише статии, нито от каквито и да са програми, но моето мнение в обществен клуб няма как да заличиш.

Никой не ти забранява да играеш под каквато и да е музика, а при случай, че си се хванала на хорото ще играеш това което ти се свири или се пусни като не схващаш музиката.



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано02.07.13 11:39



Не обиждай галоша защото " макар, че от кал сме направени..."



Лошо е, че не съм толкова тъпа колкото ви се иска да бъда, а може би съм, но определено ще ви бъде доста трудно с капацитета които разполагате.

Отчаяни, болни и изоставени лесно се манипулират, но се пазете когато "галошите" се осъзнаят.



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: ALONE911]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано02.07.13 11:49



Напред о париии презренииии!
Галошоне, май си сбъркала дира с парламента.


Там иди с "животоспасяващата" си дейност. Определено ще намериш капацитети на твоето ниво
Моля за мнение



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано02.07.13 12:00



Не се безпокой за мен.
Аз съм за изпълнителната, а не за представителната власт.

Мисли за твоето представяне и за твоята "животоспасяващата" дейност. Като член на обществото ще ти бъде дадено правото на защита.
Моли се на висшата сила и да я вкарат в законодателството на страната.



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: ALONE911]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано02.07.13 12:07



Не бях прав за тебе, не си тъпа. Просто си много, много заоблена


Моля за мнение



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано02.07.13 12:16



Брей, ти имаш и телепатични способности.
Знаеш ли, че сферата е с най- малко енергия?

За съжаление твоите външни очертания не ме интересуват защото вътрешната ти простотия е "безкрайна както Вселената"- Айнщайн, а способностите ти са далеч под цървул.



Тема Re: Моля, за коментар АА!нови [re: aлkaжa]  
Автор mercurial (wild)
Публикувано02.07.13 13:36



Ей, тоя Новагодин бе....

Много ви бърка в...носа на всичките. Чак ми става смешно как подскачате всички като ущипани само при споменаване на името му и като по сигнал почвате да скачате като петли срещу човека




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.