Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано27.06.13 11:16



Значи аз съм била късметлия.
С мен никой не се е държал лошо. При случай, че беше така както бях много лабилна и изплашена не знам.

Същност отговорих си на въпроса чиито отговор знаех, защо не продължих да ходя на сбирки на АА. Там, някой без да иска каза нещо което не трябваше да казва и към което аз съм много чувствителна. Предпочетох сама, но не и срещи с човек мислещ по този начин.
некой каза " остани си с първите впечатления", но за мен то е решаващо. Не мога да приема протегната ръка която ми бърка директно в душата.



Тема Re: Сеганови [re: алки]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано27.06.13 11:20



Спокойно, няма да ходя по дире ти като пале по майка си , но и с мира няма да си ходя.

Няма да си ходя! Тук ще стоя.
Още нещо. Никога не съм ходила по някой. Отговарям на пост и никога не пиша ЛС първи с изключение на 1 път в целия ми престой в нета.

Редактирано от ALONE911 на 27.06.13 11:24.



Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано27.06.13 11:43



Явно живеем в различни области, тъй като в нашия край мъдростите са доста по- груби.

Когато някой философ посети поне десет пъти психиатрия, говори поне десет пъти с отчаян алкохолик или с отчаяното му семейство - тогава да дойде и да сее мозък на воля.

Когато някой е посетил п- броя пъти психиатрия, слушал е стотици пъти отчаян алкохолик и е дете на такова семейство какво трябва да прави?
А, пропуснах - не трябва да философства.



Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: ALONE911]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано27.06.13 11:54



Първо да си отговори на въпроса - какво търси тука?
Второ - да си отговори на въпроса "Какво търси тука"?
Трето - сама на себе си да отговори на въпроса "Какво търси тука"?

И след като си отговори сама на себе си на този въпрос - да си напише отговора на един лист и да си го държи пред себе си, за да не забравя





Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано27.06.13 12:00



Отговорила съм си: миналото ми- настоящето ми и бъдещето ми.

Надявам се да не стигна до извода, че съжалявам задето съм се родила, родила и живяла.



Тема Re: Сеганови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано27.06.13 12:19



Да, но тези са си наште, а Дядо чуждото чаве.



Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: ALONE911]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано27.06.13 12:21







Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: aлkaжa]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано27.06.13 12:33



Прекърмена съм, имам казеинова непоносимост, на коча му изсъхва онази работа, а аз се съмнявам, че след време дори по гръб ще мога да лежа.

Мисля, че засега само коча ще трябва да сменя, че да има по какво да тичам. Казват, че мерака остава до края.

Редактирано от ALONE911 на 27.06.13 12:40.



Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: ALONE911]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано27.06.13 12:39



Погледни си пак листа, за да си припомниш какво търсиш ти тук.

И след това отново виж за какво служи този клуб: "тук можете да споделите проблемите си с алкохола-ако вие,или хора около вас мислят, че имате такива"



Тема Re: Алки или падението на един ш(л)ут!нови [re: ALONE911]  
Автор алки (:))))
Публикувано27.06.13 12:41



да разбираме ли да си без коч както каза вашия умря та ся сте тука с надежда късмета ви да излезе....а?




Бъди промяната която искаш да видиш в този свят!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.