Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано31.12.12 17:48



Днес станаха 6 години трезвен живот за мен. Благодаря на Бог и приятелите от АА, в началото и този форум беше едно от нещата които ме крепяха да не затъна отново в алкохолното безумие.

През тези години имах и прекрасни моменти и не чак толкова добри също, но така е с всички хора, просто това си бяха истински шест години от живота. А като си помисля какво можеше да бъде, още по-ясно осъзнавам какъв подарък е всичко това за мен.

Пожелавам на всички трезва нова година и Господ да ни дава здраве и късмет.



Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: val999]  
Автор emi_68_aa (Ентусиастка)
Публикувано31.12.12 18:02



ЧЕСТИТО val999!



Много се радвам за теб, все едно вчера беше, когато за първи път писа тук, в навечерието на онази Нова година... Браво!Ти успя! Това е най-прекрасният подарък! Дай Боже всекиму!



Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: val999]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано31.12.12 18:17



Браво, много се радвам, това е невероятно, бъди горд и носи достойно името си. Дай Боже всекиму такова щастие ! И аз съм горда, че има такива хора в Анонимни алкохолици, и че съм част от това движение, и че това се случва и е реалност ! Дай Боже да има повече такива постове !



Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: emi_68_aa]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано31.12.12 18:26



Еми, ти беше едно от най-големите ми вдъхновения, бях прочел всичките ти постове и в този и в стария форум. Тези постове и твоя ентусиазъм бяха едно от най-важните неща които ми даваха надежда че има изход. Спомням си го много добре.

Сложи пак онази лентичка с дните и момиченцето което тичаше усмихнато. И нея си я спомням. И почвай отначало. Със сбирките, приятелите, книгите и т.н.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: val999]  
Автор emi68aa (Ентусиастка)
Публикувано31.12.12 20:57



"Сложи пак онази лентичка с дните и момиченцето което тичаше усмихнато."
Готово!

Броячът започна да отчита трезвото време!

За някои 21.12.2012 било края на света, за мен - Началото на Живота!



Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години! [re: emi68aa]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано31.12.12 21:11



Екстра Еми! Знам че нямата да ти е лесно през следващите няколко седмици. И другите тука го знаят. Въпреки че за отърването от тая гадост волята сама не може да свърши работа, все пак в началото ще ти е нужна и още как. Ти го знаеш това.

Дръж се за да тича момиченцето напред! И се пази от първата чаша.



Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: val999]  
Автор emi68aa (Ентусиастка)
Публикувано31.12.12 22:35



"Дръж се за да тича момиченцето напред! И се пази от първата чаша."

За волята не знам дали върши работа, но ВЯРАТА и МЕЧТИТЕ - те могат да направят ЧУДЕСА







Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: kethen]  
Автор tezey (минаващ)
Публикувано04.01.13 14:20



Честити ти 6 години, val999!
Да си жив, здрав и трезв още много дни и години, защото си заслужава! Продължавай в същия дух "С Божията и на АА помощ ...





Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: tezey]  
Автор nekoi ()
Публикувано04.01.13 15:32



Честито, Вал, и продължавай напред!





Тема Re: С Божията и на АА помощ ... 6 години!нови [re: val999]  
Автор mina68 ()
Публикувано04.01.13 22:03



Поздравления val999.
Пожелавам ти още шест, и още шест и все така.

Прав си, че за трезвеещите животът е подарък.Каквото и да ни поднесе животът, единственият правилен начин да го изживеем, или преживеем е на трезво.Всичко друго е дето викаше дядо ми- бошлаф работа. В този ред на мисли, не им завиждам и на нормалните пиячи, че могат контролирано да пият, предпочитам да възприемам света чист и неподправен.

Трезва Нова Година на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.