Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Важно!  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано25.10.12 22:35



Искам да ви уведомя,че редовните сбирки на "АА-Пробуждане" вече ще се провеждат във вторник, четвъртък и неделя.
Във вторник-от 19-21ч.
В четвъртък-от 19-20часа,тъй като втората част от сбирката е работна.
В неделя-от 16.30-18 часа.
Всеки последен четвъртък от месеца се провежда открита сбирка на групата,на която могат при желание да присъстват и неалкохолици.
Всичко това важи и за събратята ни,участващи на сбирките ни "онлайн"на скайпа на групата,който е:
aastarazagora

телефона на групата е:
0878892418
Желая на всички ви здраве,благополучие и най-вече...още един трезвен ден.



Бъди себе си.

Тема Re: Важно!нови [re: stefko_aa]  
Автор Владимир Селезньов (непознат )
Публикувано08.11.12 17:02



Стефко ти може ли да ми отговориш на въпроса,защо във вашият сайт не съществува Бургаският клуб който е основан на 17,07,1993 година и е вторият клуб в България,,,всички се възмущават от тази простотия! В сайта------aa-bg.dir.bg го има нашият адрес,а във вашият сайт не съществува,вече ми писна от простотии от ваша страна,и спрете със съветите си,как се водят сбирки,защото това е меко казано простотия,аз от 19 години се мъча да помагам на приятели,които имат нужда и на много съм помогналп да бъдат такива каквито трябва да са,а ти ще ме учиш ----кое как е -----------просто си вършете работата и не се месете в работата на другите,защото от това няма полза а си е за ваша сметка! Има много хора които са идвали от вашият клуб и им харесва много как работим ние,просто не искам яйце да учи кокошка! Моля те бъди разумен и си вършете работат както трябва по устав!



Тема Re: Важно!нови [re: Владимир Селезньов]  
Автор maharadjata1 (новак)
Публикувано08.11.12 22:53



Лично с теб си говорихме един ден, по телефона поканих те на сбирка на новата интергрупа и ти започна да говориш за себе си, не те прекъснах изслушах те, но по едно време се зачудих как човек с толкова голяма трезвост говори, такива неща. И бях убеден, че не правиш простата програма на АА за възстановяване от алкохолизъм. Защото човек който прави програмата не би говорил по този начин. Тогава те попитах вие всъщност правите ли програмата на АА. И ти ми каза, ами как да ти кажа тука в Бургас, са само атеисти и не мога да говоря за Бог, няма да разберат.....................

Това е трета стъпка от програмата на АА, която е изпробвана и работи.
3.Взехме решение да оставим волята и живота си в ръцете на Бог, така както го разбираме.
И се замислих, ако имам отбора на Барселона когато спечели шампионска лига, купата на Испания и стана шампион на Примера Дивисион. Ами аз не бих барнал нищо по тоя отбор, щах да си го оставя точно такъв какъвто и да не го променям.
А програмата АА е изпробвана по същият начин и има възстановени 14 000 000 тикви зелени. Тоест нещо което работи няма смисъл да се променя. Много ми се иска да изредя още 200 000 неща които работят и не е нужно да бъдат подобрявани от гениални малоумници, но няма да го направя. Че моята логика това сочи, а и от личен опит мога да кажа, че програмата действа и стават чудеса с хората които я следват стриктно. Нищо лично против теб Владо, само че не мога да оставя да заблуждаваш хората. Това вашето не е АА, това е всичко друго, но не и АА. Можеш да го наречеш Седянката на Селезньов или На по кафе при Владо. Всъщност ако го прекръстиш така веднага ще гласувам с две ръце, да ви направим една яка реклама.



Тема Re: Важно!нови [re: maharadjata1]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано09.11.12 09:27



Махараджа,ако обичаш не давай квалификации какво е АА Бургас,и не цитирай 14 000 ли 200 000 ли са се спасили тъй като ти нямаш акуратна информация а си чел някаде просто.Ти не знаеш Владо как работи,далече си от неговия трезв период,освен това за човек като теб който говори за БОГ и в същото време злостно напада и дава квалификации,не говори добре този факт.Ти си господин НИКОЙ и като такъв не давай определения кое какво е,дано съм бил ясен.А колкото до АА Бургас в благодарение на същия, днес започвам 4-тата година без ОТРОВАТА. Светът не се върти около теб.



Тема Re: Важно!нови [re: maharadjata1]  
Автор Владимир Селезньов (непознат )
Публикувано09.11.12 17:03



Мите,Мите на мен ми е ясно че нищо не ти е ясно! Жалко, наистина си говорихме и го помня това,но тогава ти говореше по друг начин а сега,като някой пинчер,жалко,значи трезвоста не ти понася добре или поне не можеш да разбереш ясно, това да си истински трезв,мнооооооооого си малък да даваш класификации,първо се научи на уважение спрямо околните като тебе и тогава давай квалификации,а аз не съм писал нищо специално за теб,че да ме нападаш без да мислиш трезво!



Тема Re: Важно!нови [re: Владимир Селезньов]  
Автор ХелинаМодератор (Усмивка)
Публикувано09.11.12 20:08



Моля изяснявайте се на лични бележки.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.