Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема AAнови  
Автор zvezdelina (непознат )
Публикувано18.09.12 12:45



Zdraveite na vsi4ki.Na 24 godini sum i sum alkoholi4ka.Rabotq po programata na AA ot mesec i polovina, v4era napravih 2 meseca otkakto ne sum pila.



Тема Re: AA [re: zvezdelina]  
Автор megi_123 (непознат )
Публикувано18.09.12 12:50



Браво на теб! Искам да чета повече такива постове!
И аз броях до едно време, после спрях - казах си не пия вече и точка. Така беше и с цигарите.





Тема Re: AAнови [re: megi_123]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано18.09.12 15:53



И аз като теб.
Разбрах че броенето може да ме вкара отново в киреча.
И приоритирах проблема завинаги и трайно.
С ОСЪЗНАВАНЕ!!
Иначе си е загуба на време и енергия.
Защо ще спираш,ако ще си като бомба със закъснител,който брои един,два,три,пет,десте,двадесет дни...и накрая започва обратното броене!!
Преживял съм го.
Не е това начина,а ежедневна работа със АА и сам също.!!

Прошката е най-вече да си простиш сам на себе си!


Тема Re: AAнови [re: zvezdelina]  
Автор ХелинаМодератор (Усмивка)
Публикувано18.09.12 21:59



Поздравления.


Моля пиши на кирилица.




Тема Re: AAнови [re: Хелина]  
Автор mina68 (непознат)
Публикувано18.09.12 22:40



zvezdelina добре дошла в клуба.Браво, че не пиеш.Ти си толкова млада и животът ти няма да бъде съсипан, както при повечето алкохолици.
6-ца от тотото, че толкова рано си го осъзнала.Поздравления от все сърце.


И внимавай ...


тук има линк към много удобен кирилизатор
http://bg.translit.cc/



Тема Re: AAнови [re: zvezdelina]  
Автор nowwe (непознат )
Публикувано19.09.12 22:45



Браво Звезди,само така,пожелавам ти още много,много месеци без алкохол! Пътя на трезвостта,на щастливата съдба вече си го поела,трябва само да вървиш по него.В началото по- бавно и по- внимателно,с течение на времето,ден,по ден само за днес,само 24 часа трезвост и все по- уверено и по-смело.Бог да те благослови и да те пази! И както казваме в АА-продължавай да се връщаш!



Тема Re: AAнови [re: zvezdelina]  
Автор petrus (новак)
Публикувано20.09.12 17:49



Здравей и от мен zvezdelina,
радвам се, че си в АА, където аз получих голяма подкрепа, всъщност може би никога нямаше да се докосна до тая Програма, ако не беше спонсора и групата да ми я покажат с много търпение и любов. Иначе работата сама трябва да се свърши, тя е само работа ежедневна по стъпките на АА. Например първа стъпка при мен че съм безпомощна пред алкохола и живота ми е станал неуправляем се изразяваше в ходене на сбирките на АА, не че ми се ходеше толкова, а защото е вид признаване че живота ми е станал неуправляем и отивам на сбирка. Няма значение какво аз искам да правя в тоя момент. И после и за другите стъпки. Пожелавам ти да вървиш употито по пътя на щастливата съдба, където е живота. До скоро.



Тема Re: AAнови [re: zvezdelina]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано23.09.12 07:44



Браво, Звезделина!
Какви са днес хавите?





Тема Re: AAнови [re: zvezdelina]  
Автор goro.66 (непознат)
Публикувано23.09.12 10:07



Браво,Звезде.

.
Само така.



Тема Поздравления,Звезди.нови [re: zvezdelina]  
Автор stefko_aa (Загорец)
Публикувано23.09.12 15:19



Поздравления за двата месеца трезвеност в Анонимни Алкохолици,Звезди!



Когато бях на 24 години(което беше преди 24 години),когато пиех вече доста яко и не можех да спра да пия,когато не знаех,че вече не мога да спра да пия,аз нямах този Шанс,който ти,аз и други наши събратя имаме днес и сега с Анонимни Алкохолици.От тогава напразно се опитвах да го направя и не успях,тъй като по това време нямаше кой да ми покаже как да спра да пия,и да живея без алкохол.Сега обаче се радвам за теб и за други като нас за това,че всеки,който пожелае да живее без нуждата от пиене и без лекарства-променящи съзнанието,може да потърси помощ в Анонимни Алкохолици,като всеки от нас ще се радва да сподели с другите как е успял да го постигне.

Бъди здрава,трезва и щастлива,Звезди,и Бог да е с теб в новия ти Живот без алкохол.

Бъди себе си.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.