Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема заспиваненови  
Автор adderall (новак)
Публикувано17.07.12 11:22



Като се напия и като си легна да спя започвам да навиквам и то силно полицията идва даже какво ще кажете по темата . Без спри пиенето и това е от пиенето.



Тема Re: заспиваненови [re: adderall]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано19.07.12 11:37



Здравей,

Прочетох това, което си написал и няколко дни умувам дали да реагирам, първо реших да не реагирам, защото това, което е написано е доста нагло, после реших да пиша, после пак се отказах, но днес явно му е дошло времето.
Не мога да чета такива неща, наистина, първо реших, че на такива простотии не бива да обръщам внимание, но има много хора тук, които четат, и заради тях сега пиша, които търсят и получават помощ, и мисля, не бива да ги разочароваме.

Господине, това е форум за хора, които страдат, които искат да спрат да пият, които не успяват в това си желание, които са се осъзнали, които не искат повече да разочароват близките и обичаните от тях хора, които в този ред на мисли заслужават да бъдат подкрепени и насърчени, мотивирани и успокоявани.

Мисля, кощунство е, не мога да намеря по-подходяща дума, да се пишат такива неща, защо ли, дори и защото това, което е написано много напомня моят собствен опит и няма да го оставя така, ще реагирам, и още, повтарям отново, заради многото хора, които са решили да вървят достойни в този живот и се опитват да спрат да пият или пък са се посветили на тази кауза.

Накрая ми се искаше да завърша със съвет, но не мисля, че го заслужаваш сега.



Тема Re: заспиване [re: adderall]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано21.07.12 07:54



Глей сега, имам решение на твоя проблем, но трябва и ти да положиш известно усилие.

Като почнеш да пиеш си пусни десет пъти песента "Нашата Полиция" на Веселин Маринов. После като почнеш на навикваш на сън може да навикваш от тази песен. Или поне между другите навиквания ще вкарваш я по някой куплет я припева. Така полицията по-няма да те закача.

И си е ако пиенето и то така да няма не е от това.



Тема Re: заспиваненови [re: val999]  
Автор Mechokyt (педератор)
Публикувано22.07.12 03:46



"Като почнеш да пиеш си пусни десет пъти песента "Нашата Полиция" на Веселин Маринов."

http://www.youtube.com/watch?v=Qm9ifur76R8
Ето го клипчето - кат го гледам винаги ми се прищява да ударя една мастика.

поздрави
Мечокът



Тема Re: Тъй...нови [re: kethen]  
Автор shewerewolf (нова)
Публикувано23.07.12 13:19



Не защитавам никого, но ако бяхте погледнали профила на човека, преди да реагирате, щяхте да видите, че най-вероятно е наркозависим и е писал мнението си в дрогирано състояние. Има и други хора с големи проблеми по света, а този ввно не осъзнава своя достатъчно, за да спре, ами пише глупости... Не е толкова далче от хората в този форум и не е нужно да бъде веднага съден, нали?



Тема Re: Тъй...нови [re: shewerewolf]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано23.07.12 13:38



Според мен не става въпрос за съдене тук, никой никого не може да съди, би било много болно от моя страна ако съдя някого, не, става въпрос да се събуди и разтърси човека, защото иначе не може да се стигне до него, срещу опиянението и бягството от реалността трябват много разтърсващи мерки, трябва да се събуди от инерцията на старото мислене човека, иначе болестта си продължава и няма спасение.



Тема Re: Тъй...нови [re: kethen]  
Автор shewerewolf (нова)
Публикувано23.07.12 20:20



Като гледам в какво състояние е писал, баш ще се усети да се събуди... Късмет ще е, ако изобщо помни къде какво е написал. Карай, такива зависими не познавам, разсъждавам си просто.



Тема Re: заспиваненови [re: Mechokyt]  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано27.07.12 14:39



Благодаря за обърнатото внимание , аз нямам зависимост към алкохола и други психоактивни вещества те не са ми проблем , въпроса е ,че това ми се случва за втори път и хората ми казват на другия ден . Аз мисля ,че тука играе голяма роля несъзнаваното ( подсъзнанието ) . Хората имат две съзнания подсъзнание и съзнание . Като съм заспал съзнаието се изключва остава само подсъзнанието . Изпраща неосъзнани дейсвия и така се стига до викането и ударите по стената . Като причините са били минали подсъзнателно в момента когато съм бил в съзнание и съм употребявал алкохол . Когато човек е в съзнанието пак подсъзнаито му работи и изпраща "команди на съзнаието" там са причините на осъзнати дейсвия и като се замисли човек защо така е направил то той осъзнава подсъзнателната причина , то аз си го измислих никаде не съм го чел тва си е мое мнение .



Тема Re: заспиваненови [re: adderall]  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано27.07.12 14:44



Съзнателната мисал на човек съществува парво съзнателно и после отива с подсъзнанието и става причина за бъдеще действия , примерно една кола е виждаме по пътя но след като завие направи завой ние не е виждаме но тя продължава да съществува също като нашите съзнателни мисли , човек неможе едноверемен да мисли за сто неща ами само за едно в даден момент после второ и така .



Тема Re: заспиваненови [re: adderall]  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано27.07.12 14:46



На алкохоло зависимите да провват да се откажат това с псайхаделик гъби мисля ,че ще погледнат нещата по такъв начин по който никога не са и ще откажат завиниги това .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.