Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Алкохол на Калин Терзийскинови [re: ray_of_light_]  
Автор daliili... (непознат )
Публикувано01.03.16 21:07



Точно това и на мен ми е странното,затова и опитах да съживя тема от преди 4 години,в която би трябвало да има десетки страници коментари...а няма.Дали толкова малко хора са я чели,или причината е друга...аз за себе си нямам обяснение,няма логика.

Редактирано от daliili... на 01.03.16 21:15.



Тема Re: Алкохол на Калин Терзийскинови [re: Nimeni]  
Автор dseeker77@mail.bg (непознат )
Публикувано09.08.16 10:38



Аз прочетох книгата преди няколко дни. Добре написана, но само човек имал проблеми с алкохола може да я разбере. Единственото, на което се чудя е това е че на няколко пъти Калин Терзийски споменава приемането на бензодиазепини дори взети по време на прием на алкохол, а не един път също споменава за тежките си абстиненти прояви. Преди години съм се оправял от абстиненция с далеч по-слаб бензодиепин, който се продаваше свободно и мога дажа че почти веднага спира 90% от симптомите. В качеството си на психиатър би трябвало да го знае или просто му е кеф да е в абстиненция, да не говорим че има и други методи за справяне, които би трябвало да ги знае. И на това се чудя как психиатър не може да помогне на себе си? Или всичко е написано за книгата?



Тема Re: Алкохол на Калин Терзийскинови [re: dseeker77@mail.bg]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано10.08.16 06:53



И то завършил с отличие ...

Знам само, че в други свои разкази той е споменавал и за прием на разни други наркотици (освен алкохола).

И ... психо-активните вещества ... променят съзнанието, то е ясно.
При това променено съзнание вече какво става - не знам!... : (



Тема Re: Алкохол на Калин Терзийскинови [re: Nimeni]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано12.06.19 01:42



Жалко че никога не е намерил АА.


Твърде много егоизъм.А особенно телевизионните му изцепки напоследък доказват че няма грам смиреност.

С всеки съм който както си постели!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.