Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Природата е Злонови [re: ratna]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано02.09.11 12:04



ха ха,ако повечето започнат да правят все повече фри неща един дугиму,в крайна сметка ще се промени нагласата и стереотипа.И няма да е неприлично,забранено и недостойно.Но затова се изисква масата от индивиди да променят нагласата.Идват избори скоро,и започват страхотните кошници и камиони-прицепи с обещания.Голям смях и наслада ще пада.



.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Природата е Злонови [re: blood2]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано02.09.11 12:32



Приеми нещата философски и извлечи максимума от ситуацията.И аз съм с наследственни болести до живот,нелечими,но правя каквото мога да се държа на повърхността.Идвало ми е да си сложа въжето много пъти.Но това не е начина.Живей живота защото той е дълг и дар!И се учи.Той е училище.

.....and the grass grows by itself-Basho


Тема Re: Природата е Злонови [re: finntroll73]  
Автор ratna ()
Публикувано02.09.11 12:32



Идват избори скоро,

да вземе да дойде и тайфун от 5-та степен преди тях



Тема Re: Природата е Злонови [re: finntroll73]  
Автор ratna ()
Публикувано02.09.11 12:33



Живей живота защото той е дълг и дар!
това откъде знаеш че е така ?



Тема Re: Бог хората не го интересуватнови [re: finntroll73]  
Автор ratna ()
Публикувано02.09.11 12:47



Значи есичко е цикъл,природен и човешки.Всичко се ражда за да умре.По-добре приеми това,такава е реалността.Няма две еднакви капки вода,както и водата в реката не е същата след 5 минути.Всички сме в постоянно движение.Всичко е движение и кръговрат.

Да това е така , но какво общо има с човешката алчност ?



Тема Re: Причини за алкохолизъмнови [re: ratna]  
Автор ratna ()
Публикувано02.09.11 15:27



Една от причините за алкохолизъм е да можем да погледнем този свят , където живеем , без да влагаме чувства , емоции , без да ни боли и да продължим живота си докато алкохола разруши каквото може да бъде разрушено .
Тази е мн.силна причина и ще продълава да ни движи в тази посока



Тема Re: Причини за алкохолизъмнови [re: ratna]  
Автор Papell (непознат )
Публикувано02.09.11 16:33



Напротив, мисля аз. Всички зависимости, произтичат от това, че дават емоция на човек. Нали си чувала вечната оплаквачка "Ми няма тръпка, бе..." и си я търсим под дърво и камък. Даже, мисля, тук един участник писа за биохимичното обяснение на алкохолизма - беше свързано с ниските нива на серотонина. Но не ми се търси сега. Обикновено любовта е съвсем достатъчна да ни зареди, но пък тя е твърде рядко явление в живота ни, да не казвам, че може и да ни подмине:-) и се почва - едни търсят емоцията в алкохола, други в наркотици, трети в хазарт, четв в ядене, пети в секс, шести в работа, седми от в нета и чата...и така все в нещо...
Това, че като се напием казваме: "Дреме ми за всичко" не значи, че нямаме емоция, а напротив, че имаме в момента всичко, от което имаме нужда. То човек и като се влюби не му дреме за нищо друго:-)
Напиваме се по купони и заведения защо? Щото има опасност да умрем от тъпня иначе:-)
И така. Ох, дано да обясних добре, че нещо ми блуждае мисълта и никак ме няма:-)



Тема Re: Причини за алкохолизъмнови [re: Papell]  
Автор ratna ()
Публикувано02.09.11 17:50



не ми е зор за серотонин допамин и други дрънканици като сичсо е шибано е добре да нямаш никакви емоции

то и ги няма след като си нацепиш здраво(който има достатъчно)

"Дреме ми за всичко" не значи, че нямаме емоция, а напротив, че имаме в момента всичко, от което имаме нужда.

мисля си обаче че точно защото нямаме това дето се нуждаем и заместваме за да забравим с алкохол а може и с наркотици на кой кавото му върви



Тема Re: Причини за алкохолизъмнови [re: ratna]  
Автор Papell (непознат )
Публикувано02.09.11 18:18



то и ги няма след като си нацепиш здраво(който има достатъчно)


Е, да. Като се направиш на пън верно вече нищо няма

Добре де, а ти например, наясно ли си от какво точно се нуждаеш, така че ако го имаш би спряла алкохола?

И последно, аз лично смятам, че не е добре да нямаш никакви емоции



Тема Re: Причини за алкохолизъмнови [re: Papell]  
Автор ratna ()
Публикувано02.09.11 19:51



наясно съм ама вече съм зомбясала иняма връщане назад
и моя живот мога да кажа че е пропилян . поредното недоразумение .нито обаче ще е последното . вие гледайте да се спасите . аз още плувам по гръб не съм потънала но се съмнявам че някога ще излеза
не видях да имаме свобода как да живеем , но поне мога на финалната права да съм свободна защото там избягват да ходят много хората






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.