Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бог хората не го интересуватнови [re: onehuman]  
Автор blood2 (новак)
Публикувано01.09.11 09:27



Разума не е някакъв вид благородство. Лошият е лош и със себе си. На нищо да не разчита. Животните не разчитат на нищо. Като няма помощ, просто няма.

Човешката завист е виновна за всичко. Щом другите пият и аз трябва да пия. Как може аз да съм по-долу от останалите?



Тема Re: Бог хората не го интересуватнови [re: onehuman]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано01.09.11 10:31



Хареса ми поста ти.Природата е сурова ,но справедлива.Ниоке животно няма зависимости.Има инстинкти.А за замразяването,незнам.Може би е дошло времето за АРМАГЕДОН.Да ни тресне една комета,пък какво се създаде по-късно като живот,да е по-добро и качественно.Планетата е содом и гомора.Разкол,завист,агресия,омраза и ненавист.Обвинения,лицемерие и егоизъм.Ако има АНТИХРИСТ,то той владее този свят,не господ.Ако пък има господ,той отдавна вече на поглежда надолу.Отвратили сме го до смърт.Не съм религиозен.Просто малко логични размисли.Или може би пък сме неуспешен експеримент на извънземните

.....and the grass grows by itself-Basho


Тема Re: Бог хората не го интересуватнови [re: finntroll73]  
Автор blood2 (новак)
Публикувано01.09.11 12:56



"Природата е сурова ,но справедлива."


Природата е тотално несправедлива. Щом си се родил и трябва да умреш. Това и е справедливостта. Независимо какво си и дали си Добро или Зло. Материята се е прецакала още дори преди Извънземните да съществуват. Природата е Зло.

Редактирано от blood2 на 01.09.11 12:57.



Тема Re: Бог хората не го интересуватнови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано01.09.11 17:23



Природата е нещо върховно ! Тя е съвършена . Успява да се възстанови и от най-безумните човешки намеси , но при условие да се махне човека с унищожителните си дейности и тогава постепенно се възстановява .
Тя дава това , което е необходимо за живота на човека , но хората в своите общности ограничават ползването на благата от всички хора , като се стремят да вкарат по-голяма част от населението в ограничения , които винаги са създадени от Човек , не от Природата .
Злото е в хората

. Днес имах близки срещи със змии и то буквално ходех между тях и никоя не ме нахапа . Ами ако мина през двора на някоя къща , особено с високите огради , без нищо да взимам ще ме отстрелят като дивеч .
В природата има естествен процес ферментация , а човек е създал дестилация и после продава тези дестилати , хем знае , че те увреждат и водят хората до деградация , за да трупа пачки и да се стреми да стане недосегаем . От кого ? Ами от останалите хора , които трябва да са изпаднали , деградирали , за да има някакво разслоение между едните и същи органични съединения , които са представени като човешки вид.
Алкохолът е наложен в човешкото общество и затова не може да се изкорени , защото хората живеят именно там където се създава , продава и възвеличава .



Тема Re: Природата е Злонови [re: ratna]  
Автор blood2 (новак)
Публикувано01.09.11 18:52



Откъде тази злоба у теб? Ходи сред природата като е хубава

. От хората си получила всичко. И любов и пари и дрехи и храна и приятели и дрога.
Точно тея със високите порти няма да ти направят нищо.Ти си различна от тях и не ги интересуваш и, ако се държиш нормално въобще няма да ги е еня.

Злото е в хората, защото подражават на природата. Змиите ядат плъхове, демек бозайници и по-висши същества от тях.
Дестилация, ферментация ,алкохол.
Тези неща са маловажни. Не разбираш ли?

Защо ме занимаваш с глупости?

Природата не е естествено селектирана, а съвсем изкуствено създадена от Лош разум и Зло.

Природата не дава нищо на човека . Човека взима от нея каквото намери и затова става зло, защото взима от злото.

Ще ти го повторя 1 000 пъти, Човека по природа е Зъл- Фройд. Схвана ли какво е природата?

Редактирано от blood2 на 01.09.11 19:11.



Тема Re: Природата е Злонови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано01.09.11 19:56



Защо ме занимаваш с глупости?

я си гледай кефа и олаби малко жилата , че и без да си пиян си мнооооооо зле



Тема Re: Природата е Злонови [re: ratna]  
Автор blood2 (новак)
Публикувано01.09.11 20:01



Зле съм именно заради тая прочута природа дето ми я хвалиш.


Защото природата не дава таланти по рождение на някои хора, а нарочно им се подиграва.

Редактирано от blood2 на 01.09.11 20:01.



Тема Re: Природата е Злонови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано01.09.11 20:05



подигравката идва от хората .
в природата няма значение какъв си . можеш да ядеш , да пиеш вода и да се надрусаш фрии. обаче я пробвай нещо фри сред хората



Тема Re: Бог хората не го интересуватнови [re: blood2]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано02.09.11 11:47



Мисля че не си права.Но това си е мое мнение.Значи есичко е цикъл,природен и човешки.Всичко се ражда за да умре.По-добре приеми това,такава е реалността.Няма две еднакви капки вода,както и водата в реката не е същата след 5 минути.Всички сме в постоянно движение.Всичко е движение и кръговрат.Всяко нещо отминава,след гадното и идва добро и обратното.Никой не знае защо така,и кой решил да е така.Някой казват че е бог.Други природата на нещата.Аз лично никой не може да ме убеди че съм създаден от кал и пръат,после господ е подухнал и аз съм се раздвижил....

,да не съм Пинокио.Библията е още един свят на Дисни.Ама има много балами да и вярват все още.Всичко си зависи от нас,днес и сега,не от божия пруст и провидение.Не виждам нещо и днешните маймуни да са станали хора.Бая милиони години ги наблюдаваме,ама са си все същите маймуняци с номерата си.Така че аз най-вече логически вярвам да сме от звездите.Нито маймуна съм видял да се превърне в човек,нито пък с господ сме се срещали наяве очи в очи.Вярата е хубаво нещо,само да не е нездрава.Всяко прекалено и нездраво нещо е ужасно вредно.Това научих от битието.В цяла една вселена не вярвам да сме сами.Ами пирамидите,чудесата на света,атлантида....има много необяснени феномени.С нетърпение очаквам първия контакт от трета величина.Време е вече.Дано да доживея това да видя хора заселящи други светове или изевънземен контакт на земята.Те са там някъде!!And i beleive in them!!!

.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Природата е Злонови [re: blood2]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано02.09.11 11:58



Агресията и инстикта за оцеляване е заложена във всяко същество на планетата.Само човека обаче убива милиони заради каузи,политики и религиозни демагогии.И пак стигаме до религиите и политиката.Тези две неща са най-големия враг на човечеството.Те трябва да бъдат забранени със закон и смъртно наказание,за да има равновесие и прогрес.Тези две неща ни дърпат обратно,към омразата ,противоречието,насилието,хаоса,войните и смъртта.Да си видяла БУДИСТ-КАМИКАДЗЕ?Няма и да видиш.Има обаче двучник католик от Ватикана.И содомит в допълнение.И е главата на католитеческата църква.Дори и да не е папата,е някой от приближените му.Извратеняци.На най-високите постове,стоят винаги изверги.Оттам идва всичко,както и от вечната мания за власт,пари и подтисничество.21 век е века на убииците с поглед на благородна девица.По-лошо ще става,хората не се учат от грешките си и уроците на историята.Така че като махнеш хората,по-голямата част,природата и животните нищо не са ми направили.Ако мечка ме нападне ще е защото е гладна,не заради кеф.Обаче хората правим гадориите от кеф и неначесани красти.Всичко това ми дава сили което пиша по-горе да бъда по-малко човечен и повече духовен.



.....and the grass grows by itself-Basho


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.